Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Continental ContiSportContact 2

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Continental
Sezóna:
Letní
Počet:
2 110 / ks
Koupit
4,2
Hodnocení: Dobrá 111120 19 názorů

Continental ContiSportContact 2 popis

Continental ContiSportContact 2 je nástupce pneumatiky ContiSportContact. Model ContiSportContact koncernu Continental je letní pneumatika, která patří k třídě premium (nejvyšší). Je výsledkem použití nejnovějších technologií a kvalitních materiálů. Continental ContiSportContact 2 umožňuje dosáhnout extrémní výkony. Díky inovační architektuře dezénu poskytuje precizní a stabilní řízení dokonce i na zatáčkách a při brzdění.

Stoupající poptávka pro sportovní vozidla o velkých výkonech přinutil inženýry Continental k rozšíření nabídky o pneumatiku, která by zajišťovala optimální brzdění, dobrou přilnavost k mokré vozovce, stabilitu a vysoký komfort jízdy. Ty vlastnosti obsahuje Continental ContiSportContact 2. Při její výrobě použitá byla inovační silikonová směs, která zajišťuje velmi dobrou přilnavost na mokré vozovce a nízký valivý odpor. Ta technologicky pokročila pneumatika dovoluje rychlou jízdu a garantuje při tom vysoký komfort. Pneumatiky Continental ContiSportContact 2 mají sevřenou strukturu zevnější části dezénu. Ve spojení z ústředním žebrem, které má přesný styk s vozovkou, pneumatika zajišťuje stabilní a precizní řízení na kolmé silnici a na zatáčkách.

Inovační struktura běhounu Continental ContiSportContact 2 dovolila stvořit pneumatiku, jež se charakterizuje větším tlakem na vozovku. Díky tomu poskytuje vysokou přilnavost a krátkou brzdovou dráhu. Sloučenina použitá v této pneumatice poskytuje velmi dobrou výkonnost na mokré a kluzké vozovce a velmi dobrou reakci na pochyby volantu. Vhodný systém žlábků a příčných drážek zajišťuje úspěšné odvádění vody a redukci aquaplaningu. Patní lano pneumatiky je vyztužené, a ráfky mají dodatečnou vrstvu gumy, co zajišťuje bezpečnost i při extrémních podmínkách.

Continental ContiSportContact 2 je letní pneumatika určená pro luxusní vozidla a nejvyšší rychlosti. Díky moderní technologii poskytuje výjimečnou výkonnost a majitele sportovních aut o velkých výkonech se můžou těšit rychlé a dynamické jízdě každého dne.

Continental ContiSportContact 2 názory

Celkové hodnocení: 4,2 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 19 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111800 3,8
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 11110 4,0
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111130 4,3

19 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 7 lidí
 • 4 10 lidí
 • 3 1 lidí
 • 2 1 lidí
 • 1 0 lidí

94% uživatelů doporučuje pneumatiku

94%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2492 dnů. V té době jsme získali 19 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 237000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: HVAC Wojtek
  Hodnocení: 3,9 111900

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Napíšu něco o pneumatiky a auto: E46 320i; 170hp, zadní pohon, samozřejmě. Velikost pneumatik 225 čtyřicet pěttin / R17 / 245/40 / R17 (vpředu / vzadu). Pneumatiky jel přes 10k km. Bezproblémová. Všechny parametry na vysoké úrovni. Super přilnavost při vysokých rychlostech není žádný účinek plavat a drift mimo kurs. Pravděpodobně také nějaké zásluhy ve velikosti. Jedinou námitkou je hluk. Podle mého názoru, 72dB je urážlivé. Pokud jezdíte mnohem víc, než 120 km / h radím přemýšlet o tom, (zde pravděpodobně také vliv na šířce pneumatiky). Ale výrazně nad 120-130 pneumatiky začínají broukat hlasitěji než vítr. Doporučuji mírný ovladače. Když prší, přes velikost seamlessly'm lámání trakci. Nezkoušel jsem na suchý, protože rozdíl škoda ... :) Při brzdění, nic se táhne citelný přilnavost hranic a vynikající přilnavost v zatáčkách. Dříve padají ze židle než auta s dráhou :) jsem jel dříve Dunlopach SportMAXX (215/55 / ​​R16), a abych byl upřímný, že se vrátím k nim. Koneckonců, jsou třída klidnější než ty Conti.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: MS
  Hodnocení: 4,7 111170

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Velmi doporučuji tuto pneumatiku, za tuto cenu je těžké najít něco lepšího a stejně kontrolu provádí při poměrně agresivní jízdě. Pneumatiky jsou tuhé a neohýbejte příliš mnoho v ostrých zatáčkách, jsem změnil přímo z Michelin Energy Saver a rozdíl je patrný hned, navíc také řízený na chvíli na Michelin Primacy HP, ale Conti se moje jízda funguje nejlépe. Pokud někdo očekává, že pneumatika natolik, aby mu za mnoho let, ale bohužel musím vás zklamat, předpokládám, že na tyto pneumatiky jezdit až o 3 sezón, ale něco za něco - která se konala v pneumatikách musí spotřebovat. Pokud jde o hluk, že se nejedná nejtišší pneumatiky, na kterých jsem cestoval a při vyšších rychlostech může být slyšet, ale to není těžké obtíž. Opět doporučuji.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Jackob
  Hodnocení: 4,3 111130

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Změnil jsem starý Pirelli P6000 (byly vynaloženy), a já jsem velmi pozitivně překvapen. Pneumatika musí být dost hlasitý (značka na štítku), ale ve skutečnosti jsou mnohem tišší než P6000. Ve stejné době, tyto pneumatiky vybrat více nerovnosti, jemněji porazit (mám pocit v kabině, samozřejmě, nemluvíme o otvory atd., ale některé trhliny v asfaltu, atd.). Skvělá trakce na suché a vynikající na mokru. Rozdíl v nedostatku spalování, nebo plus nebo mínus na. Byla to stará 5,6 l na Focus MK2. Jsem potěšen s tímto modelem, a já jsem rád, že jsme se tahat kilometrů spolu ;)
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Tomas Fy
  Hodnocení: 1,9 190000

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Používám tyto pneumatiky od roku 2011. Celkově Jsem spokojen s nimi, ale ... po ujetí 40000 km vhodné pro výměnu a je příliš málo. Dodal bych, že nejsem "závodník" Chodím normálně, bez kvičí, kouření gumy a další hry na cestě :). Pro srovnání, ve druhém voze mám Dunlop SP Sport 270 a po ujetí 68000 km běhoun, který nevypadá jako Conti. Je to jen, ale velké mínus tyto pneumatiky. Zbytek z nejvíce zasloužený pozitivní :)
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: marecki
  Hodnocení: 3,6 111600

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Máte-li ocenit pohodlí nekupujte tyto pneumatiky! ne, pokud stojíte na řady BMW 7, a žádný hluk zvenčí není slyšet v autě. Měl jsem hodně aut a různých pneumatik, ale nikdy tak nahlas / Radost z přechodu na zimní pneumatiky Michelin Alpine 4ar 3 krát tišší. .. Ale to je pneumatika velmi, velmi bezpečný spíše určen pro rychlou, agresivní jízdu a vozy s napájecím 150HP + + jsem nikdy neměl lepší! bez NOISE!

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Continental ContiSportContact 2

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
205/55 R16 91 W 2 110 Koupit
205/55 R16 91 V 1 877 Koupit
195/45 R15 78 V 1 886 Koupit
195/45 R15 78 V 2 165 Koupit
215/40 R16 86 W 2 785 Koupit
215/45 R17 87 V 2 377 Koupit

Počet nabídek: