Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Dębica Presto

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Dębica
Sezóna:
Letní
Počet:
1 241 / ks
Koupit
4,3
Hodnocení: Dobrá 111130 609 názorů

Dębica Presto popis

Pneumatiky Dębica je polská značka, která se těší uznání řidičů. Pneumatiky Dębica charakterizuje vysoká kvalita a cena. Pneumatiky poskytují maximální bezpečí, pohodlí a odolnost.

Dębica Presto letní pneumatika ekonomické třídy poskytují dobrý výkon ve vztahu s nízkou cenou. Značka patří k americkému koncernu Goodyear.

Dębica Presto zůstala vybavena asymetrickým dezénem, který se spojují s dvou častí. Vnitřní část odvádějí vodu, externí odpovídá za zatáčení na suché vozovce. Pneumatika poskytují dobré provozní vlastnosti za každé letní počasí, také vysokou odolnost vůči aquaplanningu, a nízkou úroveň hluku během cestovaní. Dębica Presto garantuje stabilitu řízení a preciznost, pneumatika zůstala vytvořena s gumové směsí s doplňkem křemenů, který poskytuje odolnost proti opotřebení na základě moderní technologie. Pneumatika určena k osobním vozidlům střední třídy.

Letní pneumatika Dębica Presto je jedním z nejprodávanějších letních dezénu levných značek. Nová technologie výroby zaručuje stabilní jízdu za všech letních podmínek. Asymetrické pneumatiky Dębica Presto určeny pro střední a vyšší třídu jsou oceňovány zákazníky pro dobré jízdní vlastnosti bez ohledu na stav silnic. Pečlivě navržen dezén odvádí vodu a zaručuje komfortní jízdu při vysokých rychlostech. Pneumatiky Dębica poskytují dobrý poměr cena/výkon.

Dębica Presto názory

Celkové hodnocení: 4,3 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 609 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111130 4,3

609 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 189 lidí
 • 4 380 lidí
 • 3 38 lidí
 • 2 2 lidí
 • 1 0 lidí

97% uživatelů doporučuje pneumatiku

97%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3223 dnů. V té době jsme získali 609 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 5286000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako klidný.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Łukasz Szerner
  Hodnocení: 3,9 111900

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Dębice Presto koupil do své dvě auta. Ten mám velikost 195/60 R15, zatímco v druhé mám 195/60 R15. Během roku jezdím v průměru o 20 tisíc. km, prohlídka hlavně mimo město, dálnici. Pneumatiky mohu určitě doporučit všem uživatelům. Jel jsem dříve v Firestonach, Kleberach nebo Daytonach a mohu s plnou odpovědností říci, že naše Dębice Presto v žádném případě nižší konkurenci. Pokud jde o jízdu na suchém asfaltu se velmi dobře drží dynamické křivky lze překonat také nemá žádné problémy. Na dálnici při rychlosti 190-200 km / h také vynikají bezchybně. Není žádný problém s hlukem. Pneumatiky jsou stabilní, auto velmi jistý řídit. Mám nějaké "ale" o chování pneumatik na mokré vozovce. V případě, že cesta je plochý, jak je i na dálnici, není žádný problém. Na druhou stranu je třeba dávat pozor na sekcích, kde jsou výmoly, vyjeté koleje a nerovnosti, protože na takových silnicích jezdit větší množství vody, rád obvinit auto, trochu je stáhnout. Nelíbí se mi to až do konce, protože budete muset dávat pozor, a nevím, kdy se pneumatika bude řezat "pěkné" překvapení. Během inženýři mají pracovat. Ale za cenu, že si nestěžuje, a není nic, co se podívat na společnost pneumatik. Nenašel jsem k nadměrnému opotřebení a jezdit buď samostatně (zřídka), a z rodiny s malým dítětem, kočárkem a spoustou zavazadel. Jsem si plně spokojen a myslím, že můžeme být opravdu hrdí tohoto produktu.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Piotr
  Hodnocení: 3,0 11100

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Já jsem v současné době skončil 4 Sezóna jezdit na tyto pneumatiky, jsem jel asi 30.000. km a mohu říci, objektivně, co to je. Dovolte mi, abych začal tím, že můj styl jízdy, a to navzdory slabé auto je agresivní. Po dobu prvních 3 ročních období, což je o 20 tisíc více. km na suchých i mokrých všechno bylo v pořádku, nemohl jsem říct špatné slovo, takže pak se začaly dít velmi podivné věci s pneumatikami. Jen to, že spadne pár kapek deště a téměř pokaždé, když zapnete abs brzdění, a trakční kola točí na místě, to se stane dokonce někdy při změně z 1 na 2 rychlostní stupeň. Zadání rychlejší zase staví bokem vozu .. Kromě toho, že vytvářejí hluk pneumatik se stal nesnesitelným už, dokonce i při rychlostech nižších než 100 km / h, jsou určitě hlasitější než My Winter Yokohama. Naštěstí jsem si nevšiml, že se jízdní vlastnosti pneumatik zhoršenými v suchu, byl a je v pořádku. Takže abych to shrnul, pneumatika zachovává své vlastnosti po dobu asi 20 až 25.000. km, dobré pro lidi na koni klidněji. Celkově bych doporučit, i když jsem se hledat něco lepšího na novou sezónu.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: seba
  Hodnocení: 3,6 111600

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Opravdu pozitivní překvapení. Vždycky jsem si myslel, že dośwadczenia letní pneumatiky Debica byli chudí. U zimních pneumatik jsem získal důvěru v této společnosti, a jiní nikdy koupit. Ale zpět k Presto. Ve srovnání s Barum Bravuris 2, který se šel na zadní nápravu, Debica je lepší v každém wględem (který není obtížné, protože se jedná o nejhorší pneumatiky barumy, co jsem měl), jsou tišší, mnohem více předvídatelně vedou v rozích (na barumach Obracím se a po chvíli odpověď - je to tady není), lepší tlumení nerovností. Ryde je velmi odolný a přesto ne příliš měkké, pohodlné porazit díru. Byl jsem již dříve ve stejném autě Bridgestone Turanza ER300 - pneumatiky tvrdší, což daleko spolehlivější provoz a výkon na úkor pohodlí a bohužel, oděru a trvanlivost z celkového počtu, protože velmi brzy jste mohli vidět trhliny pryže. Časem uvidíme, jak, ale jsem ohromen - První letní pneumatika Debica. který je opravdu dobrý! (Passio je to blbost ..). Já jen doufám, že to nebude ząbkowała proto, že má dost otevřený dezén.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Ken
  Hodnocení: 4,0 11110

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  2 koblihy velikosti 195/50/15 dát na přední nápravu. Dříve tam seděl čtyři rainsporty2. V současné době Dębice suché chovají velmi slušně. Náhlé brzdění dělá dojem na ně. S více dynamický reloaded nebo hozen do druhého zařízení, jako je skřípání, ale žádná tragédie. Předchozí pneumatiky se chovají stejně, a v tomto ohledu možná i trochu horší. Na mokrém povrchu se chovají správně. Rozhodně horší než rainsportów2. Při brzdění v celkové poradit, ale v ostrých zatáčkách lepší být opatrný. Pneumatiky jsou velmi tiché, a to jak na hladkém asfaltu a drsné. Comfort pneumatiky v rozměru 195/50 těžko posoudit, ale boční stěny jsou těžší než rainsporty2. Tuto recenzi jsem napsal v době kratší než tři tisíce. kilometrů, takže je těžké říct něco o tom, otěr a jak se pneumatiky budou chovat za 10 nebo 20 tisíc. mil. Pokud někdo nepotřebuje zázraky jsou určitě potěší s těmito pneumatikami. Pozdravy
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Patryk
  Hodnocení: 4,7 111170

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nebyl jsem však přesvědčen, Debica pneumatik prodejce (Oponeo) zajišťuje kvalitu, nevěřím, že názory prodejce, ale kupodivu informace prodejce potvrdil v každodenním používání vozu. Byl jsem znepokojen rychlé opotřebení pneumatik na předchozí model Debica Passio (), který byl pod kritickou hodnotu. Nicméně, společnost (Dębica) byl schopný opravit poruchu a presto pneumatiku pro mě je senzační hodnota ceny.Auto vypadá lepidla na silnici na mokrém povrchu o něco méně, ale stále v normálním rozmezí. Největším překvapením byl jízdní komfort děr (což v golfu je velmi únavné), největší nevýhodou je zvuk válcování, jsou hlasitější než jeho předchůdce, ale to není tak únavné - alespoň pro mě. Můj předchozí Michellin pneumatiky Pilot tak vyšší polici než Debica, ale srovnatelné vlastnosti.

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Dębica Presto

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
195/65 R15 91 V 1 241 Koupit
205/60 R15 91 H 1 395 Koupit

Počet nabídek:

Dębica Presto test

2016 test ACE/ARBÖ v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: vřele doporučený
test ACE/GTÜ v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: vřele doporučený