Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Bridgestone

Hodnocení výrobce
4,3
  111150
na zakladě 835 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Bridgestone Corporation asijská společnost vznikla v roce 1931. Společnost drží kolem 100 továren, s čeho kolem 40 se zajímá výrobou pneumatik. Továrny jsou rozmístěné po celém světě.

Ke společností patří značky mj. Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless nebo Dayton.

Společnost vyrábí pneu střední třídy a také HP a UHP. V nabídce nejdete dodávkové, osobní, 4x4 a motocyklové, závodní, nákladní a zemědělské pneumatiky.

Společnost spolupracuje s výrobce Honda, Toyota a Yamaha. Společnost Bridgestone spolupracovala s Formuolu 1, V letech 2007-2010 koncern byl dodavatel pneu prestižním závodům. Bridgestone vytěžil sedmkrát se skupiny West McLaren – Mercedes i Ferrari.

Pneumatiky Bridgestone na letní sezónu

Názory našich zákazníků:
 • Maraass 4,2 111150

  Bridgestone S-02

  Pádný důkaz udržuje vynikající ve všech podmínkách, pokud někdo chce uklidnit atd nechat to trvat nějaký Michelin a další :) To je skutečný pneumatika pro náročné lidi, kteří vědí, jak řídit vážné auta :) Více >
 • bolek 4,2 111150

  Bridgestone B330 EVO

  Velmi dobrá pneumatika ve své třídě. Minimální oděru. Klidné a příjemné řídit. Je na tom velmi dobře na suchém asfaltu a deštěm v vyjetých kolejí (za předpokladu, že možnost přizpůsobení jít na počasí). Více >
 • Lukas307 4,7 111150

  Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

  Většina z pneumatik, na kterých jsem v mém životě jezdil, byly z firmy Bridgestone a Michelin. Na zimu mám Firestone Winterhawk 2 Evo. Jsou to skvělé. A to je důvod, proč jsem si vybral letní Bridge. Protože mám docela dynamický motor, rozhodl jsem se pro rozměr pneu 215/45/17. Každý rok najedu asi 25.000 kilometrů, takže nemělo žádný smysl kupovat pneumatiky s malým slabým výkonem od nerenomované společnosti. Parametry pneumatiky již mluví samy za sebe. Dezén vypadá brilantně. Pokud jde o možnosti, každá zatáčka je výzvou v dobrém slova smyslu. Trasa 960 km non-stop na německých silnicích je poezie s těmito pneumatikami Bridgestone Potenza Adrenalin RE002. Co se týče našic silnic, je Více > třeba dávat větší pozor. Většina situací byla příjemným překvapením, během letošního podzimu spalování kleslo ve srovnání s 205/55/16, které jsem si koupil auto starší série. Pneumatiky jsou také velmi tiché, téměř není patrné, že pracují. Vřele doporučuji tento model Bridgestone Potenza Andrenalin RE002!
 • Marek 4,6 111150

  Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

  velmi dobré pneumatiky doplňkové přesný systém kierwoniczy sportovní vlastnosti vozu a zavěšení, v zatáčkách na suché / mokré Jezdím bez odstranění svoji nohu z plynu, celou zábavu jako každou cenu chtějí udržet auto na trati. Potvrďte reproduktorů - tvrdý strany, ale necítil dyskmofortem pouze jako výhodu v chodu, a to zejména při jízdě v zatáčkách. Maximální rychlost nad 200 km / h zůstat klidný. Jsou těžké, dobře zvolit nerovnosti, ale díry cítit "špatně", přesně jít ruku v ruce s závěsným KYB Ultra SR v tomto ohledu. Brzdění bez uwag.Trochę hlasitě. Jsou tak dobré, že kompenzovat měnící se ve větší velikosti 17 ", pro mě není potřeba bych doporučil každému, kdo -. Zejména Více > ti, kteří rádi" spolknout "odbočuje přes vysokou rychlostí.
Najděte si své pneumatiky Bridgestone