Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Bridgestone

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Bridgestone Corporation asijská společnost vznikla v roce 1931. Společnost drží kolem 100 továren, s čeho kolem 40 se zajímá výrobou pneumatik. Továrny jsou rozmístěné po celém světě.

Ke společností patří značky mj. Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless nebo Dayton.

Společnost vyrábí pneu střední třídy a také HP a UHP. V nabídce nejdete dodávkové, osobní, 4x4 a motocyklové, závodní, nákladní a zemědělské pneumatiky.

Společnost spolupracuje s výrobce Honda, Toyota a Yamaha. Společnost Bridgestone spolupracovala s Formuolu 1, V letech 2007-2010 koncern byl dodavatel pneu prestižním závodům. Bridgestone vytěžil sedmkrát se skupiny West McLaren – Mercedes i Ferrari.

Klasifikace letních pneumatik Bridgestone

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (7 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (4 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (6 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (3 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Bridgestone

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (62 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (21 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (94 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (2 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (3 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,9 111900 (22 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,6 111600 (9 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Bridgestone pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Bridgestone modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Bridgestone podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

  • Bridgestone ER300
    Bridgestone ER300

    TURANZA - NATURÁLNÍ HARMONIE S letními pneumatikami Bridgestone Turanza ER300 i dokonce ...

  • Bridgestone RE070
    Bridgestone RE070

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Poslední názory

Letní pneumatiky Bridgestone

Pneumatika Letní Bridgestone R630

Opravdu doporučujeme
Hodnocení: 4,3 111130

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Przejeździłem na nich 60 000 km, ani jeden v zimě ... nedoporučujeme ji, trochu možné jezdit, ale je to vždy v létě. Oponki opravdu dobrý, neohýbejte pod tíhou pomalu opotřebované, které se pozitivně odráží na rozpočet :) Auto na ně má dobrou trakci, nenosí na bocích, v deštných disků bezpečně, hůře se prudkého brzdění na mokru ... no ale pokud nemáte ABS-u, co je překvapivé ... Aha ... spalování ... není větší. Mám VW LT

Pneumatika Letní Bridgestone R630

Zjevení.
Hodnocení: 4,7 111170

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Jezdit na twin 230.000 a připravuje ke změně pneumatiku, ale zároveň jediná nová;) Přední odolný kratší, ale neshromažďuje na bocích u Iveco je schopen pouze pneumatika a Michelin (dle mých zkušeností Continental, Barum a Kleber nedávají pomoc, i polovina vzdálenost).

zimní pneumatiky Bridgestone

opona Zimní Bridgestone Blizzak LM32

skvělé zimní pneumatiky
Hodnocení: 4,2 111120

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Jako držitel vozů Subaru, si myslím, že zimní podmínky nejsou děsivé mi o všech pneumatikách i v létě. Můj Subaru je vybaven standardními pneumatikami Yokohama Geolandar vícestupňový i tam, kde jsem měl možnost svézt ve sněhu. Blizzaki koupil celkem šance, ale od té doby jsem v úmyslu koupit pneumatiky střední třídy. Blizzaki byly náklady na podporu skoro stejně jako pneumatiky střední třídy jiných společností. Rozdíl mezi koni sériové geolandarach a blizzakach ve sněhu je obrovská. Subaru Blizzakach těžké zimní podmínky, jako nádrž vstupoval do jakýchkoli těsné zasněženém kopci nebo příjezdové cesty bez zásahu esp. Navíc blizzaki účinně obtěžovat mě při tvorbě koblihy ve sněhu (ESP OFF kurz) Auto místo smyku udržuje trakci. Byl jsem příjemně překvapen tím, brzdění na sněhu - ABS Zapněte pouze při stisknutí velmi silný brzdový pedál. Samozřejmě, že není růže bez trní. Výrazně zvyšují spalování pneumatik - přibližně 2 l / 100 km ve srovnání se sériovým geolandarami. Oni jsou hlasité při rychlostech přesahujících 120 km / h (225 šířka pneumatiky) V souhrnu: velké opotřebení pneumatik, ale stojí to za to, stejně jako sníh padá, protože jinak zvýšil objem hořící pneumatiky dráždit

opona Zimní Bridgestone Blizzak LM32

Doporučil bych s čistým svědomím
Hodnocení: 4,2 111120

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Bridgestone Blizzak LM 32 se za použití 2 ročních období v těžkém autě, což je Rover 75. V minulosti I několik typů zimních pneumatik, mimo jiné, Firestone, Fulda, Dębica. Ve srovnání s výše zmíněný Blizzaki chovají mimořádně předvídatelným způsobem. Fantastic "kousnout" do sněhu, což jízdu velmi špatně zasněžené a zledovatělé vozovce nemusel šíleně držet volant a byl jsem schopen dopřát v čisté potěšení z jízdy v zimě. Pneumatiky řídit velmi dobře i na rozbředlého sněhu, ledu a vody. Naproti tomu, například. K Firestonów po vstupu rozbředlém sněhu nemůže stát na bocích vozu, řidič cítí opravdu bezpečné. Pokud jde o zimní pneumatiky, je třeba také poznamenat, že velmi dobře vypadat. Jediným negativním těchto pneumatik, je to trochu nepříjemné hluk, ale je těžké najít klidné zimní pneumatiky :-). Bridgestone Blizzak LM 32 doporučit každému řidiči a většina z těch, kteří mají rádi trochu "tlak" v zimě, se cítí velmi bezpečně.

Průměrná cena pneumatik: 4,12 na zakladě 929 hodnot

Modele pneumatik Bridgestone

Všechny Bridgestone modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Bridgestone letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Letní pneumatiky

Podívejte se na nabídku letních pneumatik Bridgestone. Letní pneumatiky jsou určeny pro užívání od jara do podzimu. Vyberte Vám odpovídající letní pneumatiku Bridgestone.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Bridgestone. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Bridgestone.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.