Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Goodyear

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Goodyear

Pneumatiky Goodyear

Goodyear Tire and Rubber Company je na druhém místě v Evropě a třetím výrobce pneumatik na světě.

Klasifikace letních pneumatik Goodyear

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,7 111170 (33 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (600 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (186 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (177 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (22 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (26 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (140 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Goodyear

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (67 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (261 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (35 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (180 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (23 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (5 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (10 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Goodyear pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Goodyear modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Goodyear podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Goodyear

Pneumatika Letní Goodyear Efficientgrip Performance

Doporučená
Hodnocení: 4,6 111160

Po 12 tisíc kilometrů mohu objektivně vyjádřit, že pneumatiky Goodyear Efficientgrip Performance jsou opravdu dobré. Myslím, že největší výhodou je jízda na mokré vozovce. Louže nejsou překážkou pro tyto pneumatiky. Pneumatika dovoluje udržet vozidlo na mokrém povrchu, neměl jsem problémy při zatáčení a brzdění. Pokud jde o mokrý povrch pneumatiky Goodyear Efficientgrip Performance jsou senzační. Jestli jde o jízdu cítím větší komfort. Určitě je lepší překonat nerovnost bez vibrací. Ano, je to pravda, že pneumatika je dost měkká, ale jsem se nevšiml velkého opotřebování. Myslím, že musím projet víc km, aby dobře to hodnotit. Jestli jde o spotřebování benzinu nevidím rozdíl. Myslím, že nezískal jsem na spalování, ale určitě nic jsem neztratil. Můžu říct, že auto míň benzinu spotřebuje v letě než v zimě, ale myslím, že je to normální. Jestli jde o minusy tak vídim jeden. HLUK. Myslím, že označení A na štítku je přehnané. Je to dost tichá pneumatika, ale jenom do 100km/h. Jestli budete jet rychleji bude to opravdu hlasité. Pokud budete jet trochu rychleji na dálnici je lepší mít okna zavřená, protože hluk není nic příjemného. A dokonce i uprostřed se zavřenými okny je slyšet hluk. Tak jo… s hlukem pneumatika Goodyear Efficientgrip Performance má problémy. Super vzhled, auto pěkně vypadá. Kromě hluku všechno je v pořádku. Jsem spokojen a pneumatiky můžu doporučit.

Pneumatika Letní Goodyear Efficientgrip Performance

Pneumatiku opravdu doporučuje!
Hodnocení: 4,9 111190

Pneumatika Goodyear Efficientgrip Performance opravdu stojí za doporučení - nejlepší pneumatiky, na kterých jsem jel. Mám srovnání, protože dřív jsem používal pneumatik Continental nebo Michelin Energy Saver a opravdu Goodyear jsou nejlepší. V poslední době jsem měl Bridgestone Turanza - ve srovnání s Goodyearem vítězem byl samozřejmě Goodyear. Bridgestony jsou mnohem tvrdší a víc kluzké na mokrém. Goodyear nabízí výbornou přilnavost na suché, mokré, rovné vozovce a také v zatáčkách (dobrá přilnavost, a to i při vysokých rychlostech). Pokud jde o pohodlí pneumatik Goodyear Efficientgrip Performance rozhodně doporučuji – vše je ok a pneu poskytuje velmi spolehlivé vedení. Co se týče přilnavosti výsledky jsou velmi dobré – mokrá a suchá vozovka - dává pocit bezpečí. Nemohu komentovat oděru, když jsem projel asi 6000 km (hlavně ve městě, ale na silnici kolem 2 tis) - dotud pneumatika vypadá jako nová. Jestli jde o hluk pneumatik je to také velmi dobré. Mám dojem, že diky pneumatikám Goodyear Efficientgrip Performance moje auto má trochu menší spotřebování paliva (ale to může být spojeno s tím, že jsou o 10 mm užší než jeho předchůdci. Na závěr určitě doporučuju pneumatiky - ano, jak jsem řekl na začátku jsou nejlepší. Kvalita a cena v pořádku, není ani o čem přemýšlet - doporučuji!

zimní pneumatiky Goodyear

opona Zimní Goodyear CARGO UG (G124)

Vynikající pneu především v drsných zimních podmínkách.
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Velmi dobrá a bezpečná zimní pneumatika, velmi hluboký dezén, který je na tom velmi dobře i ve velmi náročných podmínkách. Ideální pro jízdu v rozbředlém sněhu, blátě, apod. .. Jak na zimní pneumatiky je na tom velmi dobře na mokrém povrchu. Trochu hlučný na suché vozovce, ale nemyslel jsem si, že lepších zimních pneumatik v některém z vozů.

opona Zimní Goodyear CARGO UG (G124)

doporučit michelinki
Hodnocení: 2,0 11000

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

velmi dobrý velký grip, ale pouze první dvě zimy po běhounu je 10, 11 mm, ale nula, nula nula-hill noční můra chamowania Vám to, co se jim líbí, zaplatí více než 2000 každou sezonu nebo dvě mu jen chcete 11mm běhoun

Průměrná cena pneumatik: 4,12 na zakladě 2192 hodnot

Modele pneumatik Goodyear

Všechny Goodyear modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Goodyear letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Goodyear. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Goodyear.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Goodyear. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Goodyear.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.