Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Nexen

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Nexen

Pneumatiky Nexen

Výrobce pneumatik Nexen se může pochlubit 60-letou tradicí v projektovaní a vyrobě pneumatik. Pneumatiky jsou dostupné na 120 trzích světa. Pneumatiky jsou bezpečne, mají dobrou kvalitu a starají se o ekologie, která v této době je velmí důležita. V naše nabídce najdete pneumatiky West Like, které spojují dobrý výkon a ekologie.

Klasifikace letních pneumatik Nexen

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (2 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (69 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (44 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (2 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Nexen

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (8 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (10 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (62 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (197 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Nexen pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Nexen modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Nexen podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

  • Nexen N'Fera SU1
    Nexen N'Fera SU1

    Dlouhá životnost, spolehlivost a dobré vlastnosti na každém typu povrchu, to jsou pouze ...

  • Nexen N8000
    Nexen N8000

    Pneumatika Nexen N8000 byla navržena a vyrobena speciálně osobních vozidel. Charakteristická ...

Poslední názory

Letní pneumatiky Nexen

Pneumatika Letní Nexen N8000

Pneumatika doporučit každému, a je to opravdu vážný konkurent předním výrobcům.
Hodnocení: 4,8 111180

Rozhodně doporučuji tyto pneumatiky N8000 pro všechny motoristy a nechodí tady o poměr ceny a kvality, protože takové pneumatiky by měly stát o 600 Kč víc za kus. Pohybuji se autem Ford Mondeo ST220, které vyvine sílu 226km a 280 nm, a navíc to je FWD. Pneumatiky poskytují velmi dobrou trakci, takže ESP mohlo dostat dovolenou ;) Důvodem zájmu o pneumatiky méně populárních výrobců pneumatik v mém případě byla skutečnost, že staré auto bylo do města s malým motorem o objemu 1,2 a síle 82 km, takže stačily. Tak jsem si koupil letní KELLY a zimní KUMHO a byl jsem potěšen, a to zejména se zimními pneumatikami. Nicméně, změna auta na mnohem silnější a těžší mě donutila sáhnout po zimě po Goodyear UG7, to byly ale špatné pneumatiky. Vykonávaly dobrou práci na sněhu atd., ale bohužel při brzdění a zatáčení bylo chování dost omezené. Mé zážitky pokračovaly s korejským výrobcem u letních pneumatik a upřímně musím říct, že to byl výstřel za 10 bodů! Pneumatiky KUMHO Nexen jsou opravdu dobré gumy!

Pneumatika Letní Nexen N8000

Hoden PRE-COMMAND
Hodnocení: 4,1 111110

Jsem jen na začátku používání pneumatik Nexen N8000 (cca 1000 km), ale chtěl jsem se podělit o první dojmy. Trochu hučí, ale bez přehánění auto je dobře zvukotěsné, takže žádná tragédie. Měl jsem obavy,jestli při vyvážení nebudete muset vkládat závaží, ale ukázalo se, že ne. Brzdění a akcelerace jsou absolutně bez výhrad, bez hvizdu gum při prudkém brzdění nebo akceleraci (bez bezpečnostního systému, neaktivoval se). jízda rychlostí 180 a výše jde jako po másle. Valivý odpor, hmmmm já nevím, moje auto už tak hodně spaluje (V8 360 KM), ale tak nějak na to nekoukám. Trvanlivost zatím posoudit nemohu, protože mám najeto málo. Potlačení nerovností na pneumatikách 245/45/18 je relativně dobré. Zdá se mi však, že u pneumatik Nexen N8000 jsou peníze stále polovina toho, co u pneumatik prémum a přitom kvalita je srovnatelná. Budu mluvit za rok, jestli se můj vztah k Nexen N8000 nezměnil.

zimní pneumatiky Nexen

opona Zimní Nexen WINGUARD SPORT

Opravdu dobré pneumatiky.
Hodnocení: 3,9 111900

Upřímně řečeno, jsem překvapen, pneumatika Nexen WINGUARD SPORT byla mi doporučená přítelem jako dobrá alternativa ke dražším pneumatikam. Z vlastní zkušenosti vím, že každá nová pneumatika (s vyjímkou nejlevnějších "čínských" pneu) je lepší než nejlepší pneumatika, která je už používana 3-4 roky. Pneumatiky jsou dobré v městě a mimo města, nevidím smysl, aby kupovat dražší pneumatiky. Na sněhu jsou docela dobre, na sněhove břečce také. Po ujetí téměř 8000 není vidět opotřebení. Na suchém povrchu pneumatiky jsou velmi pohodlné... je trošku citit "plavani", ovladani auta zůstává na dobré úrovni, abs nereaguje jestli silněji brzdime (dřív měl jsem problémy s pneumatikami Michelin) Vypouštění vody není špatné. Mám kompaktní vůz, občas jezdím dost rychlé (140-160 km/h) a myslim že jestli chcete jezdít rychlé a agresivní je lepší počkat do ajra ;) Pneumatika Nexen WINGUARD SPORT mě překvapila a pravděpodobně v létě koupim taky pneu Nexen, protože jsem upřímně zklamán pneumatikami, které jsem měl dřív.

opona Zimní Nexen WINGUARD SPORT

VÝBORNÉ PNEUMATIKY! DOPORUČUJEME!
Hodnocení: 4,2 111120

Měl jsem obavy při nakupu pneumatik Nexen WINGUARD SPORT, protože věděl jsem o nich jenom, že mají dobré hodnocení v Spojených Statach a jsou první pneumatiky pro automobily KIA a Hyundai. Po první jízdě na nich, nemohl jsem uvěřit, že zimní pneumatiky mohou být tak klidný. Myslel jsem, že možna ztrati na tím přilnavost pneumatik. Jakmile se objevil sněh, zamířil jsem do oblasti, kde sníh byl až do nárazníku ;) Pneumatiky se velmi dobře chovaly. V souhrnu: 1 Klidná jízda, dokonce i při vysokých rychlostech. 2 Velmi dobrá přilnavost a ovladatelnost na suchém, mokrém, zasněženém povrchu a také na sněhové břečce. 3 V této oblasti se tlustou vrstvou sněhu bylá docela v pořádku. 4 Překvapivě krátká brzdná draha za všech podmínek, a to i při vysokých rychlostech. Pneu Nexen WINGUARD SPORT dává alternativu k drahým pneumatikam předních výrobců. Vřele doporučuji!

Průměrná cena pneumatik: 4,04 na zakladě 1074 hodnot

Modele pneumatik Nexen

Všechny Nexen modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Nexen letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Nexen. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Nexen.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Nexen. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Nexen.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.