Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Kleber

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Kleber

Pneumatiky Kleber

Společnost Kleber založeno v roce 1910. Od roku 1980 patří ke koncernu Michelin. Kleber šestá v Evropě značka pneumatik. Svoje výrobky prodává v 22 státech.

Společnost nabízí osobní a nákladní pneumatiky střední třídy. .

Firma spolupracuje s výrobce automobilů, pneumatiky jsou originální vybavení aut střední třídy např. Renault

Pneumatiky Kleber montováno také v letadlech Concorde. V 70. letech společnost ovládala Evropský zemědělský trh.

Klasifikace letních pneumatik Kleber

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (271 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 3,9 111900 (18 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Kleber

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (7 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (157 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Kleber pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Kleber modely s nejnovějším technologickým řešení.

 • Kleber Krisalp HP3
  Kleber Krisalp HP3

  Kleber Krisalp HP3 je vylepšená verze modelu Kleber Krisalp HP2 - pneumatiky, kterou na našem ...

 • Kleber Krisalp HP3 SUV
  Kleber Krisalp HP3 SUV

  Značka Kleber si dala za úkol vytvořit nástupce jedné ze svých nejpopulárnějších zimních ...

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Kleber podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

 • Kleber Krisalp HP3
  Kleber Krisalp HP3

  Kleber Krisalp HP3 je vylepšená verze modelu Kleber Krisalp HP2 - pneumatiky, kterou na našem ...

 • Kleber TRANSALP 2
  Kleber TRANSALP 2

  Kleber TRANSALP 2 je zimní pneumatika určená pro každodenní použití ve městě i mimo město. ...

Poslední názory

Letní pneumatiky Kleber

Pneumatika Letní Kleber DYNAXER HP3

Radím proti nákupu těchto pneumatik.
Hodnocení: 2,3 113000

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky si vybral sám, jsem se neptal Oponeo, takže nemůžu mít někdo vinu. Nechápu, proč se tyto velké připomínky, pokud jde o jízdu na mokru. Na pneumatiky: Povrch na sucho: pohybem (box s akutní trakce), změní slušný, brzdná dráha je opravdu o smáčení povrchu noční můra ... odtáhnout (jako v případě, že rozsah posouzení byl na 100 by také dát 1 - I vytáhl ostrou trakci na. 4. převodový stupeň mletí pneumatiky po celou dobu, a mám podezření, že jsem mohl dát pět, ale já bych měl motor), zatáčky (nejsem si jistý, pocit plavání, vyjeté koleje s vodou - Radím vám, být opatrní, protože pneumatiky, i když se zdá, že rozptýlit vodu, jako by se báli, jezera) brzdění překvapivě dobrý. Shrnutí: Autem jel celou sezónu dovolenou cestuje po 1200 km. Na suchém povrchu je shell, ale to není opravdu umění. Wet jsou prostě nebezpečné. Pouze brzdná dráha je uspokojivá. Upřímně řečeno jsem si nekoupil nic víc těchto pneumatik. Jako člověk hodně jezdí a ještě více s rodinou jako já - vyhnout se velkým obloukem. PS: Nenechte hospodárnosti!

Pneumatika Letní Kleber DYNAXER HP3

Tire nebezpečné v mokré
Hodnocení: 2,8 118000

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky posoudit obecně velmi špatné. Jako suché podmínky normální, takže mokré jízda na nich je doslova nebezpečné. I když auto, jak můžeme vidět záři odvodnění vody pro auto prakticky žádné. Mohl bych psát to, co situace jsem měl, ale já nechci nudit. Jednoduchý test. Stáhněte si ji obraz běhounu pneumatiky. Dvě základní kanály nemají žádnou souvislost (zářezy) ke straně, což znamená, že budou dělat "airbag". Jen je zodpovědný za to, co se stane s autem. Zmíním, že bych nedoporučoval, že se pohybují od křižovatky na poslední chvíli. Box s kolečky a otočit na místě. I bez výkonných vozů klidně přijít až 3 zařízení, stojící téměř na místě. Jedinou výhodou pneumatik - trvanlivost. Pneumatiky pro vysoké zatížení. Po jedné sezóně se prakticky bez opotřebení, ale je to jen vlastnost, která by neměla být nejdůležitější. Security, opět bezpečnost a bezpečnost! Tyto pneumatiky samozřejmě nemůže poskytnout.

zimní pneumatiky Kleber

opona Zimní Kleber TRANSALP 2

Velmi dobrá pneumatika.
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

V souladu se zásadou, že multigrádové pneumatiky používané na jaře, v létě, na podzim ... Koupil jsem pneumatiky MB Viano. Pneumatiky jsou skvělé na sněhu a rozbředlém sněhu. Stěhování (zejména s pohonem zadních kol) je určitě jiný svět oproti mému předchozímu Cargo Vector MS. Brzdění je lepší, než dobré, ale určitě horší Tyto pneumatiky vynikají v suchých podmínkách, zvláště při vyšších rychlostech a zatáčení. Abych to shrnul, hlavu na krku, jsou tyto pneumatiky jsou skvělou volbou, zatímco velkou hodnotu za peníze. Chtěl bych doporučit.

opona Zimní Kleber TRANSALP 2

Velmi odolné koblihy a dobrá hodnota.
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Dostupná cena, kterou můžete zkopírovat až do konce, a neviděl žádnou wybulenia nebo praskliny, únava pneumatiky, jak je tomu v jiných značek, které stále máme, ale polovinu běhoun struktury pneumatiky nevydrží. Pro úlevu těžké provozy, dálkového trasy Nemám lepší pneumatiky, a již testován několik společností. Jelikož většina doporučit tyto koblihy.

Průměrná cena pneumatik: 4,20 na zakladě 573 hodnot

Modele pneumatik Kleber

Všechny Kleber modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Kleber letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Letní pneumatiky

Podívejte se na nabídku letních pneumatik Kleber. Letní pneumatiky jsou určeny pro užívání od jara do podzimu. Vyberte Vám odpovídající letní pneumatiku Kleber.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Kleber. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Kleber.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Kleber. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Kleber.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.