Všeobecné informace

Oponeo.cz je součástí Skupiny Oponeo, která byla založena v roce 2001. Skupina Oponeo vlastní řadu široce uznávaných webových stránek, včetně řady internetových obchodů a informačních portálů. Široký sortiment a vysoká kvalita našich výrobků jsou udržovány díky stálé spolupráci s velkoobchodními společnostmi. Naše internetové obchody, které fungují pod registrovaným logem OPONEO, působí v Německu, Francii, Španělsku, Itálii, Polsku, Rakousku, Velké Británii, Irsku, České republice, Slovensku, Maďarsku, Nizozemsku a Belgii.

Oponeo.cz provozuje moderní, plně automatizované distribuční centrum. Díky tomu většina našich dodávek trvá přibližně dva dny.

Všeobecné informace

Naše poslání

Překonáváme očekávání našich zákazníků tím, že poskytujeme nejlepší poradenství v oboru a nabízíme nejlepší a nejvhodnější sortiment výrobků. Zajištění úplné spokojenosti zákazníků prostřednictvím neustálého obohacování sortimentu námi nabízených výrobků nejvyšší kvality, záruky bezpečnosti transakcí a rychlého dodání. Zlepšování a vytváření nových technicky inovativních řešení, umožňujících plnou funkčnost praktických aplikací, skvělé a snadno použitelné webové stránky a efektivní vztahy se zákazníky.

Naše priority

Lidský kapitál - lidé tvořící harmonický tým, který sleduje stejný cíl. Práce - práce založená na partnerství a altruismu. Úspěch - vychází z využití lidských talentů odpovídajících konkrétním úkolům se zvláštní péčí o osobní rozvoj a neustálé zvyšování kompetencí.

Naše priority

Skladování pneumatik

Všechny pneumatiky jsou skladovány podle doporučení výrobce, což znamená, že:

  • naše výrobky skladujeme v suchých, čistých a dobře klimatizovaných skladech
  • vyhýbáme se vlhkému prostředí, přímému slunci a silnému elektrickému světlu
  • teploty v našich skladech jsou udržovány mezi 10 a 25 °C (vyšší teploty urychlují stárnutí gumových výrobků)
  • v našich skladech neskladujeme žádný benzín, rozpouštědla, oleje, maziva, kyseliny, zásady ani žádné jiné chemické či dezinfekční prostředky nebo jiné látky, které by mohly být nebezpečné pro gumu

Skladování pneumatik

Doprava

Využíváme profesionální kurýrní služby, kteří mají dlouholeté zkušenosti s přepravou zboží. Většina našich zásilek se k zákazníkům dostane do 2 pracovních dnů.

Doprava

Převzetí dodávky

Vždy doporučujeme zkontrolovat obdrženou objednávku, zda je kompletní a zda není zboží poškozeno. Pokud si všimnete jakéhokoli poškození nebo nesprávného dodaného zboží či nesprávného množství zboží, informujte prosím reklamační oddělení zákaznického servisu společnosti Oponeo.cz. V případě jakýchkoli pochybností můžete odmítnout převzetí dodávky. Pokud odmítnete převzetí zásilky, nemusíte hradit žádné náklady na doručení.