Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Ulož

Ulož

Ulož

Ulož

Cenové rozpětí

   

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Filtry

Motocyklové Pneumatiky

Nejčastěji kupované motocyklové pneumatiky

Uvádíme nabídku nejčastěji kupovaných motocyklových pneumatik v naším obchodě. Jsou to nejpopulárnější modely motocyklových pneumatik vybírané našimi zákazníky. Zkontrolujte, jestli jedná s níže uvedených propozicí nebude plnit Vaších očekávaní.

Motocyklové pneumatiky

Motocyklové pneumatiky Motocyklové pneumatiky je možné rozčlenit podle typů motocyklů, pro které pneumatiky jsou určené (klasické motocykle, závodní motocykle, skútry, čtyřkolka, silniční motocykle, turistické motocykle nebo motocykle typu moped, chopper, enduro/cross street nebo cross off-road). Pneumatiky jsou rozdělené také podle místa montování (přední, zadní nebo univerzální, které mohou být montované zepředu nebo zezadu). Motocyklové pneumatiky měly by loučit vlastností správné trakci, přesnost řízení a pohodli cestování. Pneumatika v každém typu motocyklu měla by efektivně vypouštět vodu a úspěšně chránit před akvaplaningem a také zajistit správnou trakci na suchém a mokrém povrchu. Další důležitou a společnou vlastnosti těchto pneumatik měla by být trvanlivost, odolnost proti opotřebování a velké množství najetých kilometrů. Moderní gumová směs použitá do jejích produkci chrání pneumatiku před poškozením a prorazením. Na přilnavost pří vysokých rychlostech často vliv má umístěny v centru dezénu podélný kanál. Pro závodní motocykle jsou určené pneumatiky věnované pro jízdu na mokrém povrchu nebo tzv. pneumatiky slick a semi-slick. Často takové pneumatiky mají zpevněný korpus, který redukuje valivý odpor a zvětšuje stabilitu trakci pneumatiky. Pro producentů motocyklových pneumatik velmi důležité je, aby stylistika jejích produktů byla co modernější. Každý typ výše vzpomínaných motocyklů potřebuje trochu jiné pneumatiky. Na příklad pneumatiky určené terénním motocyklům musejí mít velmi dobré výkony na površích tvrdých a terénních. Dokonalé si radí také na blátě. Takové pneumatiky budou výborné jestli jde o používání na blátě a na písku, protože se jejich dezén charakterizuje efektivním samočištěním.

Pneumatiky pro turistické motocykle a choppery se charakterizují vysokou stabilitou jízdy také s velkém zatížením. Dezén v pneumatikách toho typu je velmi odolný proti opotřebování. Pneumatiky určený čtyřkolkám se charakterizují dokonalou trakci a výbornou charakteristikou jízdy po terénních cestách různého typu. Jejich lehká konstrukce dovoluje na lepší zrychlení a efektivní brzdění. Moderní pneumatiky toho typu garantují plynulou a pohodlnou jízdu také v velmi těžkých podmínkách. Dodatečně pneumatiky jsou přizpůsobené pro jízdu s větší rychlosti.

Typ vozidla

Motocyklové pneumatiky můžeme rozdělit podle typu motocyklu, ve kterém bude používána. Z toho důvodu se motocyklové pneumatiky liší mezi sebou konstrukci a vlastnostmi.