Konfigurátor pneumatik

Začněte výběrem značky

Konfigurátor pneumatik

Použijte konfigurátor pneumatik a vyberte si ty nejlepší pneumatiky pro své auto.

Není nutné znát rozměr pneumatik namontovaných na vašem vozidle, ani hledat homologovaný rozměr výrobce v technickém průkazu vozidla nebo ve víčku palivové nádrže. Pro výběr optimálního rozměru pneumatik uveďte značku svého vozu, model vozidla, typ karoserie, generaci vozu a objem motoru a my vám ukážeme nejvhodnější rozměr a rozměry, které lze použít zaměnitelně.

Většina výrobců automobilů homologuje pro jeden model několik velikostí disků, a tedy i pneumatik. Po zadání informací zjistíte, které náhrady můžete bezpečně použít, a to bez ohrožení kvality a bezpečnosti vaší jízdy.

Po vyplnění údajů si můžete vybrat podle vlastních preferencí - včetně výrobce a ceny. Výrobci jsou rozděleni do tří tříd - prémiové, střední a ekonomické - což výběr ještě více usnadňuje. Pomocí posuvníku ceny můžete zadat cenové rozpětí, které vám vyhovuje, a do výběru se tak dostanou pouze nabídky, které splňují vaše očekávání.

Po zadání indexu nosnosti a rychlosti pneumatik obdržíte vybrané modely, které odpovídají dříve zadaným údajům.

Díky našemu konfigurátoru zjistíte, jaký rozměr pneumatik je pro váš vůz vhodný, což zaručuje vysoký výkon a bezpečnost na silnici. O pneumatikách nemusíte vědět nic, stačí definovat příslušné parametry vašeho automobilu a budete si moci vybrat z modelů, které jsou pro něj vhodné.