Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Osobní Pneumatiky

Osobní Pneumatiky

Bestsellery

Zjistěte, jak jsou uživateli hodnoceny pneumatiky na osobní automobily. Naše databáze hodnocení pneumatik patří mezi nejrozsáhlejší na internetu. Hledáte nejlepší pneumatiky na Váš typ vozidla? Podívejte se na naše hodnocení letních a zimních pneumatik. Zde najdete naší nabídku letních a zimních pneumatik s nejlepšími uživatelskými hodnoceními.

Letní sezóna
od 1 774 Zkontrolujte nabídku
Letní sezóna
od 1 646 Zkontrolujte nabídku
Letní sezóna
od 4 537 Zkontrolujte nabídku

Nejčastěji kupované osobní pneumatiky

Představujeme nejpopulárnější letní a zimní pneumatiky na osobní vozy ve skvělé kvalitě a přijatelné ceně. Podívejte se, vyberte a kupte nejprodávanější zboží našeho internetového obchodu.

Letní osobní pneumatiky

4,5

(1006 názorů)

4,2

(1022 názorů)

4,1

(683 názorů)

4,4

(594 názorů)

Zimní osobní pneumatiky

4,2

(695 názorů)

4,3

(572 názorů)

4,2

(371 názorů)

4,5

(354 názorů)

4,2

(329 názorů)

Gumy na auto

Gumy na auto
Rozlišujeme letní, zimní a celoroční pneumatiky na osobní automobily. V závislosti na dezénu rozlišujeme dále symetrické, asymetrické a směrové pneumatiky. Letní pneumatiky mohou být používány od jara do podzimu, kdy teplota vzduchu neklesá pod 7 °C. Při nižších teplotách totiž letní pneumatiuky ztrácí svoje vlastnosti, proto jsou v nižších teplotách vyměněny za zimní pneumatiky, které jsou navrženy speciálně pro jízdu za nízkých teplot a v typických zimních podmínkách. Pryžová směs a dezén zimních pneumatik jsou přizpůsobeny takovým podmínkám. Dezén je složen z více drážek a lamel, což zajišťuje lepší trakci na sněhu. Zatímco u letních pneumatik se setkáme se všemi vzory dezénu, zimní pneumatiky nalezneme pouze asymetrické a směrové. Celoroční pneumatiky disponují vlastnostmi letních i zimních pneumatik, jsou dobře hodnoceny v průběhu celého roku bez ohledu na počasí. Celoroční pneumatiky jsopu doporučovány řidičům s klidným stylem jízdy, kteří nenajedou ročně více než 6 000 km. Jakmile řidič jezdí dynamicky až agresivně a najede ročně více než pět až šest tisíc kilometrů ročně, měl by používat sezónní pneumatiky. Výrobci pneumatik chtějí produkovat takové pneumatiky, které mají perfektní přilnavost na suchém i mokrém povrchu, krátkou brzdnou dráhu, poskytují maximální komfort a zároveň mají nízký valivý odpor a snižují tak spotřebu paliva i vlastní opotřebení. Skutečnou výzvou je navrhnout zimní pneumatiku s ideální přilnavostí na sněhu, sněhové břečce a na mokrém povrchu, které budou zároveň generovat nízkou úroveň hluku.

Značky pneumatik

Existuje mnoho výrobců pneumatik – seznamte se on-line s našimi oblíbenými automobilovými pneumatikami, specifikovanými níže podle značek. V závislosti na svém autě, účelu cesty a způsobu jízdy si vyberte ekonomické pneumatiky nebo typu Premium. V nabídce máme obrovskou kolekci pneumatik Michelin, Pirelli, Continental, Dunlop a Goodyear.

Začněte nakupovat