Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1144 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Compagnie Générale des Établissements Michelin je jedním ze dvou největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1889 bratry: André a Édouarda Michelin. Sídlo společnosti se nachází ve městě Clermont-Ferrand ve Francii.

V továrních se vyrábí pneumatiky třídy premium osobní, nákladní, motocyklové, na kola, 4x4, na letadla, průmyslové, zemědělské, retro a závodní. Pneumatiky Michelin patří do střední třídy, stejně jako HP a UHP.

Ke koncernu patří značky: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, EUROMASTER, Recamic.

Maskot Michelin - Bidenbdum byl vybrán jako nejlepší logo ve světě v roce 2000, proto společnost je nejznámější značka pneumatik na světě.

Společnost je účastník v motoristickém sportu. V roce 2005 Michelin získal mistrovské tituly v takových soutěžích jako: Formule 1, WRC, 24h Le Mans, Moto GP, VTT Cross Country.

Názory našich klientů na pneumatiky Michelin:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Michelin. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Rafael 4,9 111150

  Michelin Alpin A4 195/55 R15

  Po 3 letech používání a řídit je 15 tisíc. pneumatiky km stále v perfektním stavu velmi velké plus pro trvanlivost Michelin, přidám kůň nepatří, aby utišil. Sníh, rozbředlý sníh, náledí do kopce z kopce bez problémů. Jedinou nevýhodou malý objem vzduchu v pneumatikách, ale to je pro przeyjecia. Jakou cenu pneumatika jeho cena o 100% Více >
 • Wins 5,0 11111

  Michelin PILOT ALPIN PA4 285/35 R19

  Šlapky pro takové velké motorem vyniknout de besciak. Původně Cup2 jsou pneumatiky Michelin (335/20/20), druh slicky, které se chystají k této moci, ale pouze na suchý a nad 20 stupňů Celsia. Pod touto teplotou Cup2 pneumatiky jsou kluzké (pro napájení). Stad užší zimní Michelin muset nosit pod 20 stupňů !!!! a auto méně klouže. Také Pilot Alpin přes zimu oni pomohou jsou již nižší než 20 stupňů Celsia a to zejména v sobě než suchý chodníku. V zimním období jsou také funguje skvěle. Letní Cup2 pouze slicky (nové!) A jen jsou vhodné pro suché a nad 20st C. Pokud je mokrá, pak změřit, ale musí to být teplo a 20st C níže jsou kluzké. Také předpoklad zimě v chladnějších letních měsících již Více > zlepšuje výkon!
 • J. 4,8 111150

  Michelin ALPIN 5 225/55 R17

  Pneumatiky Michelin byly podle mého názoru vždy vzorem pohodlí a bezpečnosti. To je také tentokrát, pneumatiky jsou velmi tiché a zároveň velmi měkké, což dává velkou pohodu cestování. Srdečně doporučuji každému uživateli, cena, i když o něco vyšší než ostatní výrobci, je však za trvanlivost a spokojenost. Pneumatiky Alpin 5 jsem si koupil již podruhé, v předchozím autě se ukázalo, že sada pneumatik způsobuje, že auto bylo odstraněno - a opět se značka Michelin postavila k tomuto úkolu, protože jsem bezodkladně uvědomil mou stížnost, byl jsem poslán na prohlídku pneumatik, což potvrdilo, že pneumatiky po 2 týdnech jsem získal zcela novou sadu pneumatik. Srdečně doporučuji všem! Více >
Najděte si své pneumatiky Michelin