Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnocení výrobce
4,4
na zakladě 1144 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pomoc

Zobrazit vysvětlení k parametrům vyhledávání

Compagnie Générale des Établissements Michelin je jedním ze dvou největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1889 bratry: André a Édouarda Michelin. Sídlo společnosti se nachází ve městě Clermont-Ferrand ve Francii.

V továrních se vyrábí pneumatiky třídy premium osobní, nákladní, motocyklové, na kola, 4x4, na letadla, průmyslové, zemědělské, retro a závodní. Pneumatiky Michelin patří do střední třídy, stejně jako HP a UHP.

Ke koncernu patří značky: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, EUROMASTER, Recamic.

Maskot Michelin - Bidenbdum byl vybrán jako nejlepší logo ve světě v roce 2000, proto společnost je nejznámější značka pneumatik na světě.

Společnost je účastník v motoristickém sportu. V roce 2005 Michelin získal mistrovské tituly v takových soutěžích jako: Formule 1, WRC, 24h Le Mans, Moto GP, VTT Cross Country.

Názory našich klientů na pneumatiky Michelin:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Michelin. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • J. 4,8

  Michelin ALPIN 5 225/55 R17

  Pneumatiky Michelin byly podle mého názoru vždy vzorem pohodlí a bezpečnosti. To je také tentokrát, pneumatiky jsou velmi tiché a zároveň velmi měkké, což dává velkou pohodu cestování. Srdečně doporučuji každému uživateli, cena, i když o něco vyšší než ostatní výrobci, je však za trvanlivost a spokojenost. Pneumatiky Alpin 5 jsem si koupil již podruhé, v předchozím autě se ukázalo, že sada pneumatik způsobuje, že auto bylo odstraněno - a opět se značka Michelin postavila k tomuto úkolu, protože jsem bezodkladně uvědomil mou stížnost, byl jsem poslán na prohlídku pneumatik, což potvrdilo, že pneumatiky po 2 týdnech jsem získal zcela novou sadu pneumatik. Srdečně doporučuji všem! Více >
 • Wins 5,0

  Michelin PILOT ALPIN PA4 285/35 R19

  Šlapky pro takové velké motorem vyniknout de besciak. Původně Cup2 jsou pneumatiky Michelin (335/20/20), druh slicky, které se chystají k této moci, ale pouze na suchý a nad 20 stupňů Celsia. Pod touto teplotou Cup2 pneumatiky jsou kluzké (pro napájení). Stad užší zimní Michelin muset nosit pod 20 stupňů !!!! a auto méně klouže. Také Pilot Alpin přes zimu oni pomohou jsou již nižší než 20 stupňů Celsia a to zejména v sobě než suchý chodníku. V zimním období jsou také funguje skvěle. Letní Cup2 pouze slicky (nové!) A jen jsou vhodné pro suché a nad 20st C. Pokud je mokrá, pak změřit, ale musí to být teplo a 20st C níže jsou kluzké. Také předpoklad zimě v chladnějších letních měsících již Více > zlepšuje výkon!
 • Rafael 4,9

  Michelin Alpin A4 195/55 R15

  Po 3 letech používání a řídit je 15 tisíc. pneumatiky km stále v perfektním stavu velmi velké plus pro trvanlivost Michelin, přidám kůň nepatří, aby utišil. Sníh, rozbředlý sníh, náledí do kopce z kopce bez problémů. Jedinou nevýhodou malý objem vzduchu v pneumatikách, ale to je pro przeyjecia. Jakou cenu pneumatika jeho cena o 100% Více >
 • Patryk 4,9

  Michelin ALPIN 5 195/65 R15

  Po celé sezóně (asi 6000 km) mohu pneumatiku doporučit každému. Možná byla zima mírná, ale pneumatiky mě nikdy nezastavily. Dokonce i s hustou vrstvou ledu se vůz pohyboval hladce. Během zimy jsem neměl žádnou ztrátu přilnavosti. Auto je dobře zvukotěsné a pohodlné, takže jsem také necítil, že jsou pneumatiky příliš hlasité nebo že auto ztrácí pohodlí. Po pokrytí 6000 km má pneumatika 8 mm běhounu, nevím, jak moc to mělo začít. Velmi pěkný běh :) Více >
Najděte si své pneumatiky Michelin