Pneumatiky Michelin

Pneumatiky Michelin

Ulož

Ulož

Ulož

Ulož

Cenové rozpětí

-

Typický rozměr pneumatiky

205/55 R16 225/45 R17 205/60 R16 185/65 R15 195/65 R15 Zobrazit seznam rozměrů Schovat seznam rozměrů

Michelin

MICHELIN Nejhodnotnější značka pneumatik ve světě podle zprávy mezinárodní poradenské společnosti Brand Finance z roku 2021

Michelin je cenná značka
Michelin Historie značky

Historie značky

Více než 130 let zkušeností s tvorbou inovativních produktů. Od roku 1889 Michelin inovuje po celém světě, abychom se mohli pohybovat bezpečně, efektivně a udržitelně.

TECHNOLOGIE MICHELIN

TECHNOLOGIE MICHELIN

Skupina Michelin je technologickým lídrem v globálním pneumatikářském průmyslu. Michelin neustále inovuje, aby navrhl pneumatiky, které dokážou odolat všem nepřízní na silnici. Děláme to s zalibou pro potřeby řidičů, čímž zajišťujeme optimální životnost a výkon našich pneumatik.

 • Michelin BEZPEČNOST

  BEZPEČNOST

 • Michelin KOMFORT

  KOMFORT

 • Michelin EKOLOGIE

  EKOLOGIE

 • Michelin EKONOMIKA

  EKONOMIKA

Michelin Motorsport

Motorsport

Při výrobě každodenních pneumatik využíváme technologie ze světa motorsportu. Prvořadým cílem Michelin je umožnit našim partnerům a spotřebitelům využívat výhod průlomových technologií vytvořených téměř přímo na závodních drahách. Automobilové a motocyklové závody jsou naší zalubou. Snažíme se zajistit, aby Michelin byl přítomen na závodech po celém světě, povede naše partnery k vítězstvím a zlepší mobilitu zítřka.

Prezentace pneumatik

Pneumatiky Michelin

Mnohdy oceněný v testech

Ocenění pro Michelin

Recenze pneumatik Michelin

Oceňují uživatelé Oponeo

 • 5,0
  Jacek

  Primacy 4+
  205/55 R16

  Po úspěšných zimních slickách Micheline přišel čas na letní slicky. Nebyl jsem zklamán. Vřele doporučuji. Vydrží i na mega silnici. Koupil jsem je na soukromé auto, kde se mnou jezdí rodina a jsem klidný. Rozdíl je cítit, jezdím hodně přes týden služebním autem a cítím rozdíl v kvalitě pneumatik, kde už mám pneumatiky střední třídy. Více >
 • 5,0
  Kamil

  Primacy 4
  195/65 R15

  Nejlepší letní pneumatiky, které jsem dosud měl. Předchozí Nokian iLine neposkytovaly takovou jistotu při řízení jako tyto. Ať už na mokré nebo suché vozovce, pneumatiky jsou perfektní. Nebojí se aquaplaningu. Brzdná dráha je krátká. Čtu hodně recenzí různých pneumatik, protože potřebuji mít jistotu, že pneumatikám mohu důvěřovat. Volba padla na tyto. Cením si komfortu jízdy a bezpečnosti a to mi tyto pneumatiky poskytují. Z celého srdce doporučuji Více >
 • 5,0
  Michał Makacewicz.

  Pilot Sport 4 S
  235/35 R19

  Vynikající pneumatika, vřele doporučuji všem. Pneumatika velmi dobře drží na městských silnicích a skvěle funguje i na okruhu. Poprvé v životě jsem se vydal na trať bez jakýchkoli zkušeností a díky skvělému výkonu vozu na PILOT SPORT 4S se mi podařilo v daný den zajet čas uprostřed tabulky - což považuji za obrovský úspěch. Skvěle vypadající a chovající se pneumatiky, doporučuji ;] ! Více >
Pneumatika Michelin
Plus

Pneumatiky Michelin

Vysoký výkon od prvního do posledního kilometru*

Nejdůležitější výkonové parametry zachované pro přípustné opotřebování pneumatik:

 • brzdění na mokré draze na letních pneumatikách,
 • brzdění a přilnavost na sněhu nebo mokrém povrchu v celoročních a zimních pneumatikách,
 • ovladatelnost na silnici nebo trakce na trati se sportovními pneumatikami.

* Do posledního kilometru, tzn. do přípustné míry opotřebení dezénu (1,6 mm). Minimální povolená hloubka dezénu se může v jednotlivých zemích lišit.

Pneumatika Michelin
Icon minus

Kilometrový výkon

Pneumatiky MICHELIN jsou široce uznávány pro svůj výjimečný kilometrový výkon: Michelin již několik desetiletí nepřetržitě navrhuje pneumatiky ze směsí odolných vůči opotřebení na silnici i na závodní dráze. Díky tomu můžete využít celý jejich potenciál.

Do posledního kilometru, tedy do přípustné míry opotřebení dezénu (1,6 mm). Minimální povolená hloubka dezénu se může v jednotlivých zemích lišit.

Ocenění pro Michelin
Senzační pneumatika!
4,5

(18 názorů)

100%
uživatelé
doporučuje tento pneumatiku
Michelin CrossClimate+

Celoroční pneumatika Michelin CrossClimate+

Popis výrobku

Spolehněte se na vynikající odolnost a bezpečnost bez ohledu na počasí – dokonce i při vysokém nájezdu¹⁻³. Michelin CrossClimate+: Nejprodávanější celoroční pneumatika v Evropě⁴.

 • Poslední kilometr z hlediska přípustné úrovně opotřebování dezénu (1,6 mm). Přípustnou úrovní opotřebení se rozumějí pneumatiky s opracovaným dezénem do hloubky indikátoru opotřebení dezénu v souladu s předpisem č. 10. 30 EHS (ECE R30r03f). Výkon pneumatiky MICHELIN CrossClimate +, rozměr 205/55 R16 91H, překračuje práh přilnavosti za mokra stanovený v předpisu EHK OSN č.j. 117 pro normální a zimní pneumatiky. Maximální povolené opotřebení běhounu se může v jednotlivých zemích lišit.
 • MICHELIN CrossClimate+ obsadil 2. místo ve srovnávacím testu brzdění na suchém AutoBild s pneumatikami 195/65 R15, jehož výsledky byly zveřejněny 27. září 2018.
 • MICHELIN CrossClimate+ má třídu B přilnavosti za mokra od evropských značek.
 • Zdroj: Panelová studie prodeje GFK v kategorii celoročních pneumatik pro osobní automobily (všechny úrovně) – období: od ledna 2018 do prosince 2019.
Ocenění pro Michelin
Senzační pneumatika!
4,8

(58 názorů)

100%
uživatelé
doporučuje tento pneumatiku
Michelin Primacy 4

Letní pneumatika Michelin Primacy 4

Popis výrobku

Pokud vám záleží na dlouhodobé bezpečnosti a vysoké odolnosti², vyberte si pneumatiky Michelin Primacy 4, které se osvědčí na každém výletu v letní sezóně.

 • Poslední kilometr z hlediska přípustné úrovně opotřebování dezénu (1,6 mm). Přípustnou úrovní opotřebení se rozumějí pneumatiky s opracovaným dezénem do hloubky indikátoru opotřebení dezénu v souladu s předpisem č. 10. 30 EHS (ECE R30r03f). Výkon pneumatiky MICHELIN Primacy 4, rozměr 205/55 R16 91V, překračuje prahové hodnoty přilnavosti za mokra specifikované v předpisu EHK OSN č.j. 117. Maximální přípustné opotřebení běhounu se může v jednotlivých zemích lišit.
 • PIRELLI CINTURATO, velikost P205 BLUE /55 R16 91Vs namontován na VW Golf 7. Test odolnosti provedený v podmínkách průměrného používání (D50) na vzdálenost 10 000 km s extrapolací výsledků pro opotřebování běhounu na 1,6 mm.
Ocenění pro Michelin
Senzační pneumatika!
4,7

(53 názory)

98%
uživatelé
doporučuje tento pneumatiku
Michelin Alpin 6

Silniční zimní pneumatika Michelin Alpin 6

Popis výrobku

Pro řidiče, kteří očekávají vysokou a dlouhotrvající úroveň bezpečnosti a vynikající kilometrový výkon, bude zimní pneumatika Michelin Alpin 6 skvělou volbou, která se osvědčí v náročných zimních podmínkách.

 • Pneumatika MICHELIN Alpin 6 v rozměru 205/55 R16 91H od nové až po přijatelnou úroveň opotřebení překračuje práh přilnavosti za mokra stanovený v předpisu EHK OSN č.j. 117. Certifikát 3PMSF pro novou pneumatiku a výbornou trakci na sněhu až do přijatelné míry opotřebení. Akcelerační / trakční testy na sněhu TÜV SÜD v prosinci 2017. Pneumatiky s povolenou úrovní opotřebení (poslední kilometr) jsou pneumatiky s dezénem opotřebovaným až po úroveň indikátoru opotřebení běhounu v souladu s 30 EHS (EHK) R30r03f). Ve všech případech musí být dodrženy místní předpisy pro zimní pneumatiky.
 • MICHELIN Alpin 6 má přilnavost za mokra třídy B s evropskými značkami.
 • Na základě výsledků testů odolnosti provedených testovacím centrem DEKRA jménem Michelinu v prosinci 2017 a lednu 2018 na pneumatikách 205/55 namontovaných na VW Golf 7. Testované pneumatiky: MICHELIN ALPIN 6, BRIDGESTONE BLIZZAK LM001 Evo, CONTINENTAL WinterCon™ TS 860, DUNLOP Winter Sport 5, Goodyear Ultra Grip 9, PIRELLI Cinturato Winter a NOKIAN WRD. Test odolnosti provedený v průměrných podmínkách reálného používání (D50) na vzdálenost 10 000 km s očekávanou životností až 1,6 mm opotřebení dezénu. Tržní průměr: Testovaný panel pneumatik MICHELIN Alpin 6 a všech konkurentů. Ve všech případech musí být dodrženy místní předpisy pro zimní pneumatiky.