Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Michelin

NAVRHNUTÉ K ZABEZPEČENÍ DLOUHODOBÉHO VÝKONU

Michelin

MICHELIN Nejhodnotnější značka pneumatik ve světě podle zprávy mezinárodní poradenské společnosti Brand Finance z roku 2021

Michelin Podium
Michelin Historie značky

Historie značky

Více než 130 let zkušeností s tvorbou inovativních produktů. Od roku 1889 Michelin inovuje po celém světě, abychom se mohli pohybovat bezpečně, efektivně a udržitelně.

TECHNOLOGIE MICHELIN

TECHNOLOGIE MICHELIN

Skupina Michelin je technologickým lídrem v globálním pneumatikářském průmyslu. Michelin neustále inovuje, aby navrhl pneumatiky, které dokážou odolat všem nepřízní na silnici. Děláme to s zalibou pro potřeby řidičů, čímž zajišťujeme optimální životnost a výkon našich pneumatik.

 • Michelin BEZPEČNOST

  BEZPEČNOST

 • Michelin KOMFORT

  KOMFORT

 • Michelin EKOLOGIE

  EKOLOGIE

 • Michelin EKONOMIKA

  EKONOMIKA

Michelin Motorsport

Motorsport

Při výrobě každodenních pneumatik využíváme technologie ze světa motorsportu. Prvořadým cílem Michelin je umožnit našim partnerům a spotřebitelům využívat výhod průlomových technologií vytvořených téměř přímo na závodních drahách. Automobilové a motocyklové závody jsou naší zalubou. Snažíme se zajistit, aby Michelin byl přítomen na závodech po celém světě, povede naše partnery k vítězstvím a zlepší mobilitu zítřka.

Pneumatiky Michelin

Mnohdy oceněný v testech

Recenze pneumatik Michelin

Oceňují uživatelé Oponeo

 • 4,7
  Damianero

  CrossClimate+
  205/55 R16

  Pneumatika funguje velmi dobře za různých podmínek. Doporučuji! Více >
 • 4,7
  Petrik

  Primacy 4
  205/55 R16

  Senzační pneumatiky. Jedná se o druhou sadu zakoupenou během 2 měsíců - stejné pneumatiky. Doposud jsem jezdil na Goodyear - teď vidím, že to byla chyba. Více >
 • 4,8
  Martin K.

  Alpin 6
  195/65 R15

  Přešel jsem na Michelin z Continentalu a mohu srovnat že jsou uspornější ale výkonově srovnatelné. Více >
Pneumatika Michelin
Plus

Pneumatiky Michelin

Vysoký výkon od prvního do posledního kilometru*

Nejdůležitější výkonové parametry zachované pro přípustné opotřebování pneumatik:

 • brzdění na mokré draze na letních pneumatikách,
 • brzdění a přilnavost na sněhu nebo mokrém povrchu v celoročních a zimních pneumatikách,
 • ovladatelnost na silnici nebo trakce na trati se sportovními pneumatikami.

* Do posledního kilometru, tzn. do přípustné míry opotřebení dezénu (1,6 mm). Minimální povolená hloubka dezénu se může v jednotlivých zemích lišit.

Pneumatika Michelin
Minus

Kilometrový výkon

Pneumatiky MICHELIN jsou široce uznávány pro svůj výjimečný kilometrový výkon: Michelin již několik desetiletí nepřetržitě navrhuje pneumatiky ze směsí odolných vůči opotřebení na silnici i na závodní dráze. Díky tomu můžete využít celý jejich potenciál.

Do posledního kilometru, tedy do přípustné míry opotřebení dezénu (1,6 mm). Minimální povolená hloubka dezénu se může v jednotlivých zemích lišit.

Celoroční
4,5

(18 názorů)
100%
uživatelů doporučuje pneumatiku
Michelin CrossClimate+

Celoroční pneumatika Michelin CrossClimate+

Popis výrobku

Spolehněte se na vynikající odolnost a bezpečnost bez ohledu na počasí – dokonce i při vysokém nájezdu¹⁻³. Michelin CrossClimate+: Nejprodávanější celoroční pneumatika v Evropě⁴.

 • Poslední kilometr z hlediska přípustné úrovně opotřebování dezénu (1,6 mm). Přípustnou úrovní opotřebení se rozumějí pneumatiky s opracovaným dezénem do hloubky indikátoru opotřebení dezénu v souladu s předpisem č. 10. 30 EHS (ECE R30r03f). Výkon pneumatiky MICHELIN CrossClimate +, rozměr 205/55 R16 91H, překračuje práh přilnavosti za mokra stanovený v předpisu EHK OSN č.j. 117 pro normální a zimní pneumatiky. Maximální povolené opotřebení běhounu se může v jednotlivých zemích lišit.
 • MICHELIN CrossClimate+ obsadil 2. místo ve srovnávacím testu brzdění na suchém AutoBild s pneumatikami 195/65 R15, jehož výsledky byly zveřejněny 27. září 2018.
 • MICHELIN CrossClimate+ má třídu B přilnavosti za mokra od evropských značek.
 • Zdroj: Panelová studie prodeje GFK v kategorii celoročních pneumatik pro osobní automobily (všechny úrovně) – období: od ledna 2018 do prosince 2019.
Letní sezóna
4,8

(7 názorů)
100%
uživatelů doporučuje pneumatiku
Michelin Primacy 4

Letní pneumatika Michelin Primacy 4

Popis výrobku

Pokud vám záleží na dlouhodobé bezpečnosti a vysoké odolnosti², vyberte si pneumatiky Michelin Primacy 4, které se osvědčí na každém výletu v letní sezóně.

 • Poslední kilometr z hlediska přípustné úrovně opotřebování dezénu (1,6 mm). Přípustnou úrovní opotřebení se rozumějí pneumatiky s opracovaným dezénem do hloubky indikátoru opotřebení dezénu v souladu s předpisem č. 10. 30 EHS (ECE R30r03f). Výkon pneumatiky MICHELIN Primacy 4, rozměr 205/55 R16 91V, překračuje prahové hodnoty přilnavosti za mokra specifikované v předpisu EHK OSN č.j. 117. Maximální přípustné opotřebení běhounu se může v jednotlivých zemích lišit.
 • PIRELLI CINTURATO, velikost P205 BLUE /55 R16 91Vs namontován na VW Golf 7. Test odolnosti provedený v podmínkách průměrného používání (D50) na vzdálenost 10 000 km s extrapolací výsledků pro opotřebování běhounu na 1,6 mm.
Zimní sezóna
4,8

(1 názor)
100%
uživatelů doporučuje pneumatiku
Michelin Alpin 6

Silniční zimní pneumatika Michelin Alpin 6

Popis výrobku

Pro řidiče, kteří očekávají vysokou a dlouhotrvající úroveň bezpečnosti a vynikající kilometrový výkon, bude zimní pneumatika Michelin Alpin 6 skvělou volbou, která se osvědčí v náročných zimních podmínkách.

 • Pneumatika MICHELIN Alpin 6 v rozměru 205/55 R16 91H od nové až po přijatelnou úroveň opotřebení překračuje práh přilnavosti za mokra stanovený v předpisu EHK OSN č.j. 117. Certifikát 3PMSF pro novou pneumatiku a výbornou trakci na sněhu až do přijatelné míry opotřebení. Akcelerační / trakční testy na sněhu TÜV SÜD v prosinci 2017. Pneumatiky s povolenou úrovní opotřebení (poslední kilometr) jsou pneumatiky s dezénem opotřebovaným až po úroveň indikátoru opotřebení běhounu v souladu s 30 EHS (EHK) R30r03f). Ve všech případech musí být dodrženy místní předpisy pro zimní pneumatiky.
 • MICHELIN Alpin 6 má přilnavost za mokra třídy B s evropskými značkami.
 • Na základě výsledků testů odolnosti provedených testovacím centrem DEKRA jménem Michelinu v prosinci 2017 a lednu 2018 na pneumatikách 205/55 namontovaných na VW Golf 7. Testované pneumatiky: MICHELIN ALPIN 6, BRIDGESTONE BLIZZAK LM001 Evo, CONTINENTAL WinterCon™ TS 860, DUNLOP Winter Sport 5, Goodyear Ultra Grip 9, PIRELLI Cinturato Winter a NOKIAN WRD. Test odolnosti provedený v průměrných podmínkách reálného používání (D50) na vzdálenost 10 000 km s očekávanou životností až 1,6 mm opotřebení dezénu. Tržní průměr: Testovaný panel pneumatik MICHELIN Alpin 6 a všech konkurentů. Ve všech případech musí být dodrženy místní předpisy pro zimní pneumatiky.