Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1144 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Compagnie Générale des Établissements Michelin je jedním ze dvou největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1889 bratry: André a Édouarda Michelin. Sídlo společnosti se nachází ve městě Clermont-Ferrand ve Francii.

V továrních se vyrábí pneumatiky třídy premium osobní, nákladní, motocyklové, na kola, 4x4, na letadla, průmyslové, zemědělské, retro a závodní. Pneumatiky Michelin patří do střední třídy, stejně jako HP a UHP.

Ke koncernu patří značky: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, EUROMASTER, Recamic.

Maskot Michelin - Bidenbdum byl vybrán jako nejlepší logo ve světě v roce 2000, proto společnost je nejznámější značka pneumatik na světě.

Společnost je účastník v motoristickém sportu. V roce 2005 Michelin získal mistrovské tituly v takových soutěžích jako: Formule 1, WRC, 24h Le Mans, Moto GP, VTT Cross Country.

Názory našich klientů na pneumatiky Michelin:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Michelin. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Didier 4,4 111150

  Michelin PILOT EXALTO 2 205/45 R17

  60,000 Kms na přední nápravou a zadní nápravou může ještě 10.000 opravdu překvapen účinnosti tohoto typu pneumatiky v každém počasí a na sportovní jízdu většina cest jezdím většinou v noci a nad rychlostním limitem a na oddělení proto není vždy laskavý k podlaze opravdu pneumatik Michelin vydal skvělý produkt, doufám, že se nezastaví nyní, protože jsem jejich pobyt loajální. Více >
 • Barka 46 4,3 111150

  Michelin PILOT PRIMACY 195/60 R15

  Michelin, ale jen michelinki, já osobně jsem toho názoru, že neexistuje lepší pneumatiky nich.Dlaczego, takže mám z roku 2005 Honda Civic r.przejechałem na ně 90,000 km, jízda tak daleko, ale budu, aby je nahradili, protože wiek.Są drahé, pokud jste již koupit / je škoda / .Wrócę polským pneumatiky, které jsou také dobre.Honda 6 je již v autě, měl jsem lanosa 1.6 sílu 106km a jel Debica Furio bez nepříjemných niespodzianek.Cudze a chválu jeho ne znacie.Polskie pneumatiky jsou opravdu dobré a nemají co stydět. Více >
 • MM 4,2 111150

  Michelin PILOT SPORT 2 285/30 R18

  Clincher velmi klidné a pohodlné navzdory velikosti 285/30R18. To je nejvíce bych chtěl zdůraznit, že je to opravdu měkké a skvělé nabídky s nerovností, protože takové nízkým profilem. Super drží. Někteří lidé si stěžují na rychle se slupkou srpna - nevyhodnocuje, protože příliš krátce a občas používám, ale budu opakovat Michelin. Více >
 • Toma 4,9 111150

  Michelin PRIMACY HP 235/45 R17

  Původně jsem si koupil náhradní sadu 17 disků pro můj starý Mercedes. Koupil jsem to na internetě. Na diskách byly namontováné pneumatiky. Dezén měl ještě pár milimetru. Nejsem hloupy, aby vyhodit docela dobré pneumatiky. Namontoval jsem disky a pneumatiky Michelin na auto. Mám oblíbený kruhovy objezd, který je dost oválný a rád rychlé tam jezdím... Byl jsem ohromen chováním pneumatik Michelin na kulataku. Nemyslel jsem, že pneumatiky mohu jet jako přilepené. Jízda byla docela agresivní, ale není to problém pro značku Michelin. Jsem amatér, ale řidičák mám opravdu delší dobu. Po nějaké době koupil jsem uplně novou sadu pneumatik Michelin. Namontoval jsem a ujel jsem asi 25 tisic kilometrů, Více > všechny povrchy a podminky. Pár tisc na německých dalnicích. Pravidelně jezdím tam kolem 200 km/h kdy moje manželka spí ;) Pneumatiky Michelin Primacy HP jsou pevné. Mám jistotu, že nebudu mít nějaké problémy. Předpokládám, že přední pneumatiky udělají 30 tisíc kilometrů a pozdějí budu muset je změnit. Na mokrém povrchu vykon je stejný jako na suchém. Dezén v pořádku jestli jde o odvadení vody, samozřejmě jestli narazíte na velkou louži mužete citít problém s přilnavosti, ale myslím, že je to normální. Pneumatiky nikdy mně nezklamaly a doufám, že tak bude dál. Možné, že nejsou to nejlepší pneumatiky, ale pro mně jsou perfektní. Dlouhá životnost, skvělé na různé cesty. Celkové si myslím, že jsou to nejlepší gumy, co jsem v životě měl. Doporučuji.
Najděte si své pneumatiky Michelin