Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1144 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pomoc

Zobrazit vysvětlení k parametrům vyhledávání

Compagnie Générale des Établissements Michelin je jedním ze dvou největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1889 bratry: André a Édouarda Michelin. Sídlo společnosti se nachází ve městě Clermont-Ferrand ve Francii.

V továrních se vyrábí pneumatiky třídy premium osobní, nákladní, motocyklové, na kola, 4x4, na letadla, průmyslové, zemědělské, retro a závodní. Pneumatiky Michelin patří do střední třídy, stejně jako HP a UHP.

Ke koncernu patří značky: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, EUROMASTER, Recamic.

Maskot Michelin - Bidenbdum byl vybrán jako nejlepší logo ve světě v roce 2000, proto společnost je nejznámější značka pneumatik na světě.

Společnost je účastník v motoristickém sportu. V roce 2005 Michelin získal mistrovské tituly v takových soutěžích jako: Formule 1, WRC, 24h Le Mans, Moto GP, VTT Cross Country.

Názory našich klientů na pneumatiky Michelin:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Michelin. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Keith 4,9 111150

  Michelin PILOT SPORT 3 195/45 R16

  Zkoušel jsem různé top značky pneumatik a ty jsou zdaleka nejlepší na mém fiesty. Jistý úchop a manipulace jsou skvělé, mnohem lepší než pneumatiky Stalo se, vždycky jsem si myslel, že přední konec se bude klouzat pryč, ale s těmito Michelin mé fiesta nalepit na cestě jako lepidlo. Hluk moudrý, trochu! ale nic, co by chrastítko svou klec. Velkou buy podle mého názoru a nakládání s Oponeo je radost jim dodává na místo, kde chci, kdy chci, takže bude zpět zaručeno, že koupit více pneumatik v případě potřeby. A konečně, i když jsem měl jen jim pět měsíců, nebo tak, pořád vypadají úplně nové. Děkuji Oponeo. Více >
 • bart014 4,7 111150

  Michelin Pilot Super Sport 235/35 R19

  Přiznám se, že jsem neměl takový efekt očekávat. První období przejeździłem na instalovaná u výrobce pneumatik Bridgestone Potenza a bohužel wheelhop'a jev, kromě toho, že nepříjemné, je to stále omezit jízdy, nakonec ustoupila po výměně pneumatik Michelin Pilot Super Sport. Pokud má někdo stejný doporučuji výměně těchto Mihály ... Více >
 • Jasiek 5,0 11111

  Michelin ENERGY SAVER+ 175/65 R14

  Pneumatiky ve velikosti 175/65 R14 používané středního věku žena řidiče automobilu Toyota Yaris. Ideálním místem pro klidnou jízdu ve městě i mimo něj. Testovali mi nohu po roce používání - další skvělé pro suché i mokré zatáčení a brzdění pouze viditelné minut. spotřeba a vyšší účinnost paliva, jinak jako nové. Pro jistotu Půjdu do malého vozu a kompaktní - musel jsem je dobře sám. Oficiální velikost Renault Megane. 195/65 R15 a těsný agresivní jízda také skvělý výkon. Více >
 • Toma 4,9 111150

  Michelin PRIMACY HP 235/45 R17

  Původně jsem si koupil náhradní sadu 17 disků pro můj starý Mercedes. Koupil jsem to na internetě. Na diskách byly namontováné pneumatiky. Dezén měl ještě pár milimetru. Nejsem hloupy, aby vyhodit docela dobré pneumatiky. Namontoval jsem disky a pneumatiky Michelin na auto. Mám oblíbený kruhovy objezd, který je dost oválný a rád rychlé tam jezdím... Byl jsem ohromen chováním pneumatik Michelin na kulataku. Nemyslel jsem, že pneumatiky mohu jet jako přilepené. Jízda byla docela agresivní, ale není to problém pro značku Michelin. Jsem amatér, ale řidičák mám opravdu delší dobu. Po nějaké době koupil jsem uplně novou sadu pneumatik Michelin. Namontoval jsem a ujel jsem asi 25 tisic kilometrů, Více > všechny povrchy a podminky. Pár tisc na německých dalnicích. Pravidelně jezdím tam kolem 200 km/h kdy moje manželka spí ;) Pneumatiky Michelin Primacy HP jsou pevné. Mám jistotu, že nebudu mít nějaké problémy. Předpokládám, že přední pneumatiky udělají 30 tisíc kilometrů a pozdějí budu muset je změnit. Na mokrém povrchu vykon je stejný jako na suchém. Dezén v pořádku jestli jde o odvadení vody, samozřejmě jestli narazíte na velkou louži mužete citít problém s přilnavosti, ale myslím, že je to normální. Pneumatiky nikdy mně nezklamaly a doufám, že tak bude dál. Možné, že nejsou to nejlepší pneumatiky, ale pro mně jsou perfektní. Dlouhá životnost, skvělé na různé cesty. Celkové si myslím, že jsou to nejlepší gumy, co jsem v životě měl. Doporučuji.
Najděte si své pneumatiky Michelin