Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Michelin CrossClimate

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Michelin
Sezóna:
Celoroční
Štítek:
C A 68 dB
Více informací
Počet:
2 982 / ks
Koupit
4,3
Hodnocení: Dobrá 111130 222 názorů

Michelin CrossClimate popis

Michelin CrossClimate je první letní pneumatika na světě se zimní homologací. Model má označení tří štítů se sněhovou vločkou - 3PMSF. Může být používána rovněž v místech s povinností používání zimních pneumatik. Pneumatika je vyráběna pouze v Evropě - ve dvou továrnách ve Španělsku a ve dvou v Německu. Práce na pneumatice trvaly tři roky, kdy byla testována v sedmi zemích v Evropě při teplotách od -30°C do +40°C. Než model přišel na trh, bylo na něm během testování najeto asi pět miliónů kilometrů, prošel 1000 laboratorními testy a nad konečným výsledkem se radilo 150 osob.

Pneumatika Michelin CrossClimate je na rozdíl od jiných celoročních pneumatik technologicky pokročilejší. V systému štítků na pneumatikách získala nejvyšší třídy „A“ v kategorii výkonů na mokrém povrchu. Podle kritérií pro letní pneumatiky i pro zimní pneumatiky. V kategorii hlučnosti získala pneumatika také nejvyšší ocenění.

Tato ocenění se podařilo získat díky modernímu dezénu. Směrová stavba dezénu je složena ze samoblokujících 3D lamel. Jejich rozložení připomíná stavbu pneumatik letních, ale geometrie lamel je více podobná zimním pneumatikám. Šířka lamel se mění podle aktuálních podmínek. Tak je zajištěna trakce na rovině i v zatáčkách nezávisle na panujícím počasí.

Dále je dezén vybaven bloky se sešikmenými hranami. Díky nim model Michelin CrossClimate zvětšuje styčnou plochu v povrchem. Tím je zkrácena brzdná dráha na různých typech povrchů. Model Michelin CrossClimate je vyroben z elastické gumové směsi, což opět zdokonaluje reakce na suchém a mokrém povrchu, na sněhu a na ledu. Obsahuje křemičitou příměs, která snižuje tvorbu tepla v pneumatice.

Michelin je jeden z největších koncernů na světě. Francouzská firma je majitelem značek jako BFGoodrich, Kleber nebo Kormoran. Produkty Michelin jsou řazeny do třídy premium. Společnost funguje od roku 1889.

Michelin CrossClimate názory

Celkové hodnocení: 4,3 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 222 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111130 4,3
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111140 4,4
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111130 4,3

222 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 114 lidí
 • 4 85 lidí
 • 3 11 lidí
 • 2 12 lidí
 • 1 0 lidí

94% uživatelů doporučuje pneumatiku

94%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2342 dnů. V té době jsme získali 222 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 1451000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Josef Ondra

  Rozměr: 225/55 R17

  Hodnocení: 4,3 111130
  Je to třetí celoroční pneumatika, kterou používám, první od Michelinu. Zatím, co se týká jízdních vlastností je opravdu dobrá, na suché vozovce výborná. Na sněhu a ledu jsem toho moc nenajezdil, mám zadní náhon a i ze zimníma pneumatikama to nebyla žadná sláva...naše auto je moc dlouhé, vzadu lehké. Když je vozovka posolená, taje-břečka jede to dobře. Mohu s klidným svědomím doporučit...

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Przemek

  Rozměr: 185/65 R15

  Hodnocení: 4,2 111120
  Pneumatiky zakoupené ve velikosti 185/65 R15 pro auto, které se pohybuje v podstatě jen kolem města. Vzhledem k prakticky žádné zimě, nevidím potřebu používat a držet dvě sady pneumatik, a proto volbu. Nejsou levné, ale je stále levnější než nákup a údržba dvou sad pneumatik pro auto, které dosahuje až 10 000 km za rok. A tady jsou nejvhodnější. Vůz je stabilní, není šumný. Je to jemné na suchém i mokrém povrchu. Koupil před šesti měsíci a pohyboval v teplotním rozmezí +20 až -15. Za teplého počasí vůz neplovává, chová se stejně jako v zimě. Nové pneumatiky mají 8 mm běhoun. Po asi 6000 km je menší než 0,5 mm na obou osách, takže by mělo stačit po dlouhou dobu, i když je léto velmi horké. Nezaznamenal jsem rozdíly ve spalování samotného auta. Jediná věc, která mě ubližuje, je, že subjektivně na sněhu je mokré bahno horší než Dębica Frigo 2 (ano, já vím, že zkoušky na YT se ho pochlubují nesmírně, ale já vím), ze kterých jsem se změnil, a souhlasíme, že to byla 2letá studená, téměř s plným běhounem a to určitě není prémiová pneumatika (stojí to jen za 1/2 ceny Michelin Crossclimate). Já bych si je ale rozhodl znovu, protože dávám přednost použití relativně jedné pneumatiky za 5 let a nahradím ji novou, než abych odmítl dvě sady pneumatik s téměř plným běhounem kvůli stařeckému kaučuku nebo horšímu pokusu jezdit na starých pneumatikách .... pokud děláte až 10 000 ročně, doporučuji to v městské dopravě. Pokud žijete v horách, nebo uděláte více průchodů, pouze 2 sady dásní, a tak zůstane v mém druhém autě.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Damian

  Rozměr: 225/55 R16

  Hodnocení: 4,6 111160
  Koupil jsem si tyto pneumatiky z důvodu nezbytného nahrazení léta na novém - změnil se Pirelli P7. Pneumatiky dosud nebyly testovány v zimních podmínkách, takže nemohu mluvit na toto téma, a proto je hodnocení 4. Stálost nemají soudit, protože jsem jim příliš krátký. Co jezdit na tyto pneumatiky v létě podmínkách - ve městě, jsou geniální! Tam jsou tak tiché, že dobrý třída vůz má dojem, - odpuštění plynu, - že auto vznáší nad zemí. Již dříve jsem dalších dvou sad pneumatik pojistného, ​​a žádná z nich nebyla tak klidná. Pneumatiky velmi dobře tlumí nerovnosti vozovky. Mohu říct, že můj Audi A6 pouze třída ukázal, jak dobrý a uklidnit auto. Již způsob montáže zkoušce na silnici, se ukázalo, že jsou velmi dobře vyvážené. Hořící viditelně nižší. Silnice při vyšších rychlostech i znatelně tišší, takže, například Bars na straně rychlostní na úsecích, kde jsou akusticky hlasitější a dávají rezistenci k bezpečnosti -. S těmito pneumatikami nemůžete slyšet! Pokud zimní podmínky dopadat být stejně dobrý jako v létě, nikdy koupit jiný model pneumatik. Měl jsem pochybnosti o jejich vzhledu, ale oni jsou skvělé, dezén vypadá velmi sportovně a boční stěny jsou k nerozeznání od ostatních léta. Nepochybuji o tom, že pneumatiky budou vypořádat v zimě - zejména v posledních několika letech ukazuje, že změna pneumatika nemá smysl a bude víc než dost plnit svou roli. Je to stojí za to investovat do těchto pneumatikách a upřímně doporučuji!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 2 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Piotr P.

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,6 111160
  Předtím, než jsem si koupil tyto pneumatiky přemýšlel, téměř měsíc času. Ověřil jsem si jiné pneumatiky, ve srovnání I atd. Mluvil jsem s přáteli o pneumatikách. Věty byly různé. Část znovuzrozený, jak říká, že tam je něco, co všechno je to pro nic za nic, že ​​není tam žádná taková pneumatiky, která je v souladu s letními a zimními pneumatikami. Rozhodl jsem se koupit pneumatiky. Poté, za předpokladu, že jsem si vzal volno na prohlídku 1800km. Jsem tak hluboko pod dojmem :). Tire tichý, pěkně sbírá nerovnost. Byl jsem zvědavý vliv na mokré vozovce. V Německu není omezen úsek dálnice tlačil loď ven. 196 km / h v dešti, hledal stopy vody tekoucí přes dálnici. Pravděpodobně někdo bude říkat, že to je hloupé, ale efekt jízdu s těmito pneumatikami bylo a je ohromující pro mě, auto šlo jako na drátkách !!! jemný pohyb volantu a všechno. Výrobce odvedl dobrou práci, protože konkurence je zřejmě už pláče. Doporučuji tyto pneumatiky pro ty, kteří se chtějí cítit bezpečí 100% při jízdě svůj vůz. A já jsem pořád zvědavý zima, jsem si jistý, že jsem podělit o svůj názor. Pro mě nejlepší pneumatiky, pro které dosud jezdili

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: antonfoto4k.pl drony

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,9 111190
  Po obdržení pneumatik jsem měl pocit, negativní, tj. Zdálo se mi, že mají asi 1/3 méně běhounu zimní pneumatiky a 90%, který byl !!! Po analýze a za předpokladu, že jejich první dojem byl, nevíra při brzdění, protože brzdění vyjde divné, ale příjemný zvuk v otevřené sklenici mírně slyšitelný. Rychle jsem si uvědomil, že brzdná dráha byla silně zkrácena, co to bude, jsem byl schopen, a to i v dešti pro vstup ve velkých kalužích na letní mě přitahuje, a pro ty, kteří již dobře rozptýlit vodu !!! Pokud jde o trvanlivost jsem si nevšimla, že na pneumatice poklesl - ne bledé dásně můžete bezpečně ustoupit tak, ale v tuto chvíli nemohu říci jen něco s pneumatikou mega překvapení špatně se poprvé dostal schválení zimu - jedna věc je jistá není litovat každé vaše dolar, který strávíte. Byl jsem zastáncem rozsahového pneumatik, ale teď oceňuji jejich kvalitu zejména ty pneumatiky, se nezmění na jiný !!!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Michelin CrossClimate

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
C | A | 68 dB
205/55 R16 94 V 2 982 Koupit
B | A | 68 dB
195/55 R16 91 V 4 065 Koupit
C | A | 69 dB
215/45 R17 91 W 3 940 Koupit
C | A | 69 dB
215/50 R17 95 W 4 569 Koupit
B | A | 69 dB
215/60 R16 99 V 5 877 Koupit
B | A | 69 dB
215/60 R17 100 V 5 542 Koupit
B | B | A 69 dB |
225/55 R18 102 V 4 079 Koupit
B | A | 69 dB
225/60 R16 102 W 4 379 Koupit
C | A | 68 dB
225/60 R17 103 V 4 693 Koupit
C | B | 70 dB
235/45 R18 98 Y 5 321 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Klasa oporu C Klasa hamowania A 68 dB

Michelin CrossClimate test

2018 test Auto Zeitung v rozměru: 225/45 R17 2. místo hodnocení:
test Auto Zeitung v rozměru: 205/55 R16 1. místo hodnocení:
test ADAC v rozměru: 195/65 R15 1. místo hodnocení: uspokojivá
test Gute Fahrt v rozměru: 205/55 R16 2. místo hodnocení: dobrá
test Auto Zeitung v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: vřele doporučený