Terenní pneumatiky 4x4

4x4 Pneumatiky

Terenní pneumatiky

Ulož

Ulož

Ulož

Ulož

Cenové rozpětí

-

Populární modely terénních pneumatik 4x4

Doručení zdarma[[ g_txtDostawaNaTerenieKraju ]]
Dodání s montáží
Přes 7 milionů zákazníků

Terénní pneumatiky pro všechna roční období

Najděte ideální pneumatiky pro vozy 4x4 nebo SUV a cestujte bezpečně za každého počasí

Letní pneumatiky 4x4

Letní pneu

Zimní pneumatiky 4x4

Zimní pneu

Celoroční pneumatiky 4x4

Je zárukou výkonu bez ohledu na roční období a počasí. Užijte si pohodlnou jízdu, ať už je zimní realita, letní vedro nebo podzimní deštivé počasí.

Jaké terénní pneumatiky 4x4 vybrat

Široká nabídka pneumatik 4x4 znamená, že každý řidič najde model šitý na míru jeho individuálním potřebám. Podle toho, zda se častěji pohybujete po městě nebo trávíte více času v terénu, vybírejte pneumatiky, které splní Vaše očekávání.

Pneumatiky AT

Modely označené jako AT, tedy All Terrain, jsou terénní pneumatiky (50% terén - 50% silnice) pro univerzální použití. Vaše auto 4x4 na nich bez potíži zdolá překoná jak delší asfaltové úseky, tak překážky v lehkém terénu. Navzdory běhounu a konstrukci přizpůsobené práci v terénu tento typ pneumatik dokonale splní očekávání řidičů, kteří potřebují osvědčené řešení i pro každodenní ježdění. To jsou jen některé z výhod, které pneumatiky AT nabízejí.

Pneumatiky MT

Zkratka MT - Mud Terrain znamená terénní pneumatiky, které si poradí i s tím nejextrémnějším off-roadem. Rozhodně jsou vhodnější pro zdolávání písčitého nebo bahnitého terénu než pro dlouhé výlety po asfaltu. Pneumatiky MT jsou extrémně odolné a jejich trakci ovlivňuje specifická struktura a vzorek běhounu, který se vyznačuje velkými bloky. Pokud je méně než 20 % Vašich stezek silničních, tyto terénní pneumatiky jsou pro Vás.

Pneumatiky HT

Pneumatiky 4x4 HT jsou výbornou volbou pro řidiče, kteří občas vyjíždějí mimo hlavní silnice. S těmito pneumatikami neuvíznete na rozbahněné lesní cestě ani neuvíznete v bahně na polní cestě. Jsou také odolný proti poškození, diky zesílené konstrukcí. Hlavním účelem modelů HT jsou však silnice (min. 80 %), po kterých můžete bezpečně cestovat v měnících se podmínkách. HT pneumatiky jsou tišší a ekonomičtější ve srovnání s modely s typickými terénními vlastnostmi.

Pneumatiky SUV

SUV jsou mezi řidiči stále oblíbenější. Vzhledem k vysoké hmotnosti a výkonu těchto vozů – zejména ve verzích 4x4, je výběr správných pneumatik velmi důležitý. Nejlepší pneumatiky pro SUV musí odpovídat nejen rozměru, ale také indexu nosnosti a rychlosti – informace o doporučených hodnotách najdete v návodu k vozidlu. Pneumatiky určené pro vozy tohoto typu budou perfektní na zpevněné cesty a ulice v centru města.

Kalkulačka terénních pneumatik

Nejste si jisti, jaký rozměr pneumatiky zvolit? Připravili jsme pro Vás průvodce pneumatik pro terénní vozy a vozy SUV, který převádí metrické rozměry na palce. Metrický zápis udává šířku pneumatiky v milimetrech, poměr profilu k šířce v procentech a průměr ráfku v palcích. Naproti tomu v palcích jsou jednotky standardizované. Naše kalkulačka pneumatik 4x4 Vám pomůže se správně rozhodnout!

Kalkulačka terénních pneumatik

Standardní označení: 29x9 R17
Celková výška pneumatiky: 720 mm Celková šířka pneumatiky: 225 mm

Recenze zákazníků na pneumatiky 4x4:

 • Dayana Maltese 4,1

  Falken WPAT01

  Pneumatiky nevypadají tak působivé na vyzvednout i na obrazovce, ale oni jsou dobře vypadající kdekoli. Zvládá dobře na město, na mokré vozovce, na králičí silnicích taky, jen několikrát mají smyk, ale strmé silnice je vždy velmi mokré a kluzké ještě s dalšími dražších pneumatik víc, než je tento. Celkově je dobrá, přeji běhouny byly větší pro více robustní hledá. Zobrazit více >
 • posti 4,6

  Michelin LATITUDE CROSS

  Mám tyto pneumatiky téměř čtyři roky v létě zimní non-stop. Řízený téměř 70.000. km super-suchý povrch vlhký, příliš. V poli Nedávno jsem v rozpacích hosta na typický AT-pevnost ruce pneumatiky překvapivé, při rychlosti 40 km / h jel obrubník pneumatik spadl z okraje, ale nic srpna nestalo. Také, pokud jste přemýšlel o oponką v této cenové kategorii je to stojí za to. Zobrazit více >
 • wojtfin 5,0

  Toyo Open Country A/T plus

  Nevšiml jsem si negativa pneumatiky. Všechno je v pořádku. Jezdím rychle, okolo 120 km / h a pneumatika chová dobře. Když vstoupí do světelného prostoru, není žádný problém. Dříve jsem měl pneumatik 70% silnice 30% území. Byly to těžké na cestě. S přívěsu nemůže být inhibována. A oni byli příliš hlasitě. Toyo je ideální pro mé potřeby, dobře na silnici a dává vyrovnat se ve světle terenie.Są také cenově dostupné. Kupte si ji pravděpodobně znovu. Zobrazit více >
 • H_H 4,5

  Maxxis M8060 Trepador

  Neprojel jsem mnoho kilometrů (jenom nějaké 2500) a měl jsem trošku obavu protože hodnocení na mokrém nebyly dobré. Nicmeně můj dojem je pozitivni, také jestli jde o chování na mokré vozovce. Samozřejmě nemůžete jet s přiliš velkou rychlosti. Pro mně pneumatiky jsou v pořádku, také při plném zatížení. dokud nejdou přes palubu s nadměrnou rychlost, vynikající na off-road i při plném zatížení. Trasy ne příliš mnoho km (jen něco přes 2 500) se obávají špatného hodnocení jejich mokrého chování. Můj dojem je naproti tomu pozitivní i za mokra, pokud jej nepřetěžujete nadměrnými rychlostmi, vynikající na off-road i při plném zatížení. Zobrazit více >

Uchovávejte si čisté ruce
a nechte montáž pneumatik
odborníkům.

Zjistěte více