Terenní pneumatiky 4x4

4x4 Pneumatiky

Terenní pneumatiky

Ulož

Ulož

Ulož

Ulož

Cenové rozpětí

-

Populární modely terénních pneumatik 4x4

Doručení zdarma
Dodání s montáží
Přes 7 milionů zákazníků

Terénní pneumatiky pro všechna roční období

Najděte ideální pneumatiky pro vozy 4x4 nebo SUV a cestujte bezpečně za každého počasí

Letní pneumatiky 4x4

Letní pneu

Zimní pneumatiky 4x4

Zimní pneu

Celoroční pneumatiky 4x4

Je zárukou výkonu bez ohledu na roční období a počasí. Užijte si pohodlnou jízdu, ať už je zimní realita, letní vedro nebo podzimní deštivé počasí.

Jaké terénní pneumatiky 4x4 vybrat

Široká nabídka pneumatik 4x4 znamená, že každý řidič najde model šitý na míru jeho individuálním potřebám. Podle toho, zda se častěji pohybujete po městě nebo trávíte více času v terénu, vybírejte pneumatiky, které splní Vaše očekávání.

Pneumatiky AT

Modely označené jako AT, tedy All Terrain, jsou terénní pneumatiky (50% terén - 50% silnice) pro univerzální použití. Vaše auto 4x4 na nich bez potíži zdolá překoná jak delší asfaltové úseky, tak překážky v lehkém terénu. Navzdory běhounu a konstrukci přizpůsobené práci v terénu tento typ pneumatik dokonale splní očekávání řidičů, kteří potřebují osvědčené řešení i pro každodenní ježdění. To jsou jen některé z výhod, které pneumatiky AT nabízejí.

Pneumatiky MT

Zkratka MT - Mud Terrain znamená terénní pneumatiky, které si poradí i s tím nejextrémnějším off-roadem. Rozhodně jsou vhodnější pro zdolávání písčitého nebo bahnitého terénu než pro dlouhé výlety po asfaltu. Pneumatiky MT jsou extrémně odolné a jejich trakci ovlivňuje specifická struktura a vzorek běhounu, který se vyznačuje velkými bloky. Pokud je méně než 20 % Vašich stezek silničních, tyto terénní pneumatiky jsou pro Vás.

Pneumatiky HT

Pneumatiky 4x4 HT jsou výbornou volbou pro řidiče, kteří občas vyjíždějí mimo hlavní silnice. S těmito pneumatikami neuvíznete na rozbahněné lesní cestě ani neuvíznete v bahně na polní cestě. Jsou také odolný proti poškození, diky zesílené konstrukcí. Hlavním účelem modelů HT jsou však silnice (min. 80 %), po kterých můžete bezpečně cestovat v měnících se podmínkách. HT pneumatiky jsou tišší a ekonomičtější ve srovnání s modely s typickými terénními vlastnostmi.

Pneumatiky SUV

SUV jsou mezi řidiči stále oblíbenější. Vzhledem k vysoké hmotnosti a výkonu těchto vozů – zejména ve verzích 4x4, je výběr správných pneumatik velmi důležitý. Nejlepší pneumatiky pro SUV musí odpovídat nejen rozměru, ale také indexu nosnosti a rychlosti – informace o doporučených hodnotách najdete v návodu k vozidlu. Pneumatiky určené pro vozy tohoto typu budou perfektní na zpevněné cesty a ulice v centru města.

Kalkulačka terénních pneumatik

Nejste si jisti, jaký rozměr pneumatiky zvolit? Připravili jsme pro Vás průvodce pneumatik pro terénní vozy a vozy SUV, který převádí metrické rozměry na palce. Metrický zápis udává šířku pneumatiky v milimetrech, poměr profilu k šířce v procentech a průměr ráfku v palcích. Naproti tomu v palcích jsou jednotky standardizované. Naše kalkulačka pneumatik 4x4 Vám pomůže se správně rozhodnout!

Kalkulačka terénních pneumatik

Standardní označení: 29x9 R17
Celková výška pneumatiky: 720 mm Celková šířka pneumatiky: 225 mm

Recenze zákazníků na pneumatiky 4x4:

 • Roberto Cincotti 5,0

  GT Radial Savero WT

  Snažil jsem se pneumatiky 350 - 000 KM ale ty jsou super! Jednoznačně doporučuji! Cítíte rozdíl zejména ve vozidle, které má špatnou pøilnavost s pohonem zadních kol v normální poloze (jako můj Terrano 4x4 a nezbytné. Všiml si ten rozdíl moje žena, která řídí auto často. Na mokré OK! drift není nejmenší zrychlené a sníh velmi dobře cestoval jiný KM tuto zimu a vaše auto ve Švýcarsku se choval velmi dobře, jako nikdy předtím. předtím jsem namontování Savero gt radiální multi-sezónní teď jsme nasadili WT a mohu říci, že jsou mnohem lepší. Zobrazit více >
 • terenowv 5,0

  Cooper Weather-Master WSC

  jistotou doporučit skvělých terénu sypkých písků hluboké bláto nebo sníh žádný problém, dokonce řízení napříč svahem hlinitou je 2,5t auto může žádné zvláštní problémy. skvělý produkt, si poradit klidně se 140 km / h) na dálnici. jen opatrnost je laxní úprava pneumatiky - tyto šaty by se jednalo o tinktura, ale to je jen estetika, neobtěžují používat. jistě hromadu koblih, jakmile budou nosit 3-4 zimy. běhounu je opravdu úžasné, má otvory pro upevnění hroty hroty, které nejsou dodávány s pneumatikou?!. celkové hodnocení pro 6 bodů, dá směle 6. Zobrazit více >
 • Bajt 4,0

  Imperial Snowdragon 3

  Moje první zimní pneumatiky v rozměru 19 palcích. Pneumatika renomovaného výrobce v této velikosti stojí ohromné peníze. Na pneumatikách projel jsem víc než 20 tisíc kilometrů během 5 měsíců, zima nebyla agresívní, ale můžu doporučit pneumatiky každému kdo nechce platit hodně peněz za pneumatiky třídy premium. Pneumatika je dokonalá během používání. Malý minus na mokrém povrchu a myslím, že není dobrá pro terénní jízdu – je to jenom můj názor. Pneumatiku doporučuji, dobrá kvalita za nevelké peníze. Zobrazit více >
 • Vojta 4,7

  Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

  Zima roku 2017/2018 byla velmi špatná - je těžké posuzovat zimní pneumatiky při jízdě na sněhu a ledu jen několikrát, ale za takových podmínek mě velmi těší nákup. Jedna jízda skrz zasněžený les v horách umožňuje velmi dobré hodnocení, valivý odpor výrazně větší než u letních pneumatik, ale na dálnici fungoval velmi dobře. Zobrazit více >

Uchovávejte si čisté ruce
a nechte montáž pneumatik
odborníkům.

Zjistěte více