Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Bridgestone

Hodnocení výrobce
4,3
  111150
na zakladě 814 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Bridgestone Corporation asijská společnost vznikla v roce 1931. Společnost drží kolem 100 továren, s čeho kolem 40 se zajímá výrobou pneumatik. Továrny jsou rozmístěné po celém světě.

Ke společností patří značky mj. Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless nebo Dayton.

Společnost vyrábí pneu střední třídy a také HP a UHP. V nabídce nejdete dodávkové, osobní, 4x4 a motocyklové, závodní, nákladní a zemědělské pneumatiky.

Společnost spolupracuje s výrobce Honda, Toyota a Yamaha. Společnost Bridgestone spolupracovala s Formuolu 1, V letech 2007-2010 koncern byl dodavatel pneu prestižním závodům. Bridgestone vytěžil sedmkrát se skupiny West McLaren – Mercedes i Ferrari.

Pneumatiky Bridgestone na letní sezónu

Názory našich klientů na pneumatiky Bridgestone:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Bridgestone. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • fenomen 4,4 111150

  Bridgestone LM25 205/50 R17

  Dobré pneumatiky pro skutečné zimě na sněhu a ledu - jezdím každý den po venkovských silnicích, kde vozovka je černý, stejně jako med rozpouští, takže jsem testoval. Pro dostatečně suchý, aby pevně držet. Nezobrazovat neočekávané chování. Potlačení nerovnosti - špatně, ale s velikostí 205/50 R17 nemůže být moc potřeba Více >
 • Mariusz_Japan 5,0 11111

  Bridgestone LM25 V 205/55 R16

  Pro LM-25 V91 zimówkach jezdit již šest sezón. Senzační chovat ve sněhu (vzorkem ve tvaru těchto projekcí, které kopat do sněhu), a za špatných povětrnostních pośniegowej. Neexistuje žádný ideální pneumatika, ale ty nelze s čistým svědomím doporučit ostatním. Teď jsem změnil auto a koupili také Blizzak LM-25 (v případě nákupu dostala informace, že tento model je již nevyrábí, ale je stále často k dispozici za dobrou cenu ve skladech;)) Opravdu doporučuji všem ... jsem nenašel jedinou věc, kterou jsem mohl po Těchto šest sezón v tomto Blizzaku chyby. Také, jak teploty vyšplhaly na více než 10 stupňů Celsia na začátek Blizzak stále zábavné držet až do změny v létě. DOPORUČUJEME! Premium třída Více > pro chladné cenu a nebojte se, model LM-25 je z výroby! jak to je, a za dobrou cenu koupit, a ne přemýšlet o novější - dražší! :)
 • Tomi 4,2 111150

  Bridgestone Blizzak LM32 195/65 R15

  Bridgestone Blizzak LM 32 se za použití 2 ročních období v těžkém autě, což je Rover 75. V minulosti I několik typů zimních pneumatik, mimo jiné, Firestone, Fulda, Dębica. Ve srovnání s výše zmíněný Blizzaki chovají mimořádně předvídatelným způsobem. Fantastic "kousnout" do sněhu, což jízdu velmi špatně zasněžené a zledovatělé vozovce nemusel šíleně držet volant a byl jsem schopen dopřát v čisté potěšení z jízdy v zimě. Pneumatiky řídit velmi dobře i na rozbředlého sněhu, ledu a vody. Naproti tomu, například. K Firestonów po vstupu rozbředlém sněhu nemůže stát na bocích vozu, řidič cítí opravdu bezpečné. Pokud jde o zimní pneumatiky, je třeba také poznamenat, že velmi dobře Více > vypadat. Jediným negativním těchto pneumatik, je to trochu nepříjemné hluk, ale je těžké najít klidné zimní pneumatiky :-). Bridgestone Blizzak LM 32 doporučit každému řidiči a většina z těch, kteří mají rádi trochu "tlak" v zimě, se cítí velmi bezpečně.
Najděte si své pneumatiky Bridgestone