Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Hodnocení výrobce
4,4
na zakladě 19 názorů
Bridgestone Corporation asijská společnost vznikla v roce 1931. Společnost drží kolem 100 továren, s čeho kolem 40 se zajímá výrobou pneumatik. Továrny jsou rozmístěné po celém světě.

Ke společností patří značky mj. Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless nebo Dayton.

Společnost vyrábí pneu střední třídy a také HP a UHP. V nabídce nejdete dodávkové, osobní, 4x4 a motocyklové, závodní, nákladní a zemědělské pneumatiky.

Společnost spolupracuje s výrobce Honda, Toyota a Yamaha. Společnost Bridgestone spolupracovala s Formuolu 1, V letech 2007-2010 koncern byl dodavatel pneu prestižním závodům. Bridgestone vytěžil sedmkrát se skupiny West McLaren – Mercedes i Ferrari.

Názory našich klientů na pneumatiky Bridgestone:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Bridgestone. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Maro 5,0

  Bridgestone Blizzak DM-V2 265/65 R17

  Dříve jel předchůdce, nebo DMZ 3. Byly senzační ve všech zimních podmínkách. V současné době Blizak DM-V2 koupil s plnou promyšleně a vím, že to byla skvělá volba. Pro mou Toyota Land Cruiser 120, v zimě je zde žádné nepřístupných oblastí, i když je řidič z buldozer na vrcholu mé příjezdové cesty na venkovském panství hromadí více než 1,5 metru hřídele uježděný sníh. Měl jsem jen trochu rozptýlit překážku tomuto sněhu přestávce, pak zlomit asi 50 metrů. Meter drift. Bylo to trochu riskantní, protože jediný způsob, jak bych mohl sledovat přes skleněnou stranou, protože přední przewalała tlustou vrstvu sněhu. Jsem tvrdil, že malá roztržka nárazníku, na pravé kolo dobře, ale pneumatiky Více > nezklamal.
 • Tomi 4,2

  Bridgestone Blizzak LM32 195/65 R15

  Bridgestone Blizzak LM 32 se za použití 2 ročních období v těžkém autě, což je Rover 75. V minulosti I několik typů zimních pneumatik, mimo jiné, Firestone, Fulda, Dębica. Ve srovnání s výše zmíněný Blizzaki chovají mimořádně předvídatelným způsobem. Fantastic "kousnout" do sněhu, což jízdu velmi špatně zasněžené a zledovatělé vozovce nemusel šíleně držet volant a byl jsem schopen dopřát v čisté potěšení z jízdy v zimě. Pneumatiky řídit velmi dobře i na rozbředlého sněhu, ledu a vody. Naproti tomu, například. K Firestonów po vstupu rozbředlém sněhu nemůže stát na bocích vozu, řidič cítí opravdu bezpečné. Pokud jde o zimní pneumatiky, je třeba také poznamenat, že velmi dobře Více > vypadat. Jediným negativním těchto pneumatik, je to trochu nepříjemné hluk, ale je těžké najít klidné zimní pneumatiky :-). Bridgestone Blizzak LM 32 doporučit každému řidiči a většina z těch, kteří mají rádi trochu "tlak" v zimě, se cítí velmi bezpečně.
 • Willy... (MN) 4,2

  Bridgestone Blizzak LM80 EVO 225/65 R17

  Po konzultaci nějaké recenze na Oponeo, poté, co viděl v obchodě v blízkosti svého bydliště pneumatikou a cena, jsem přesvědčen, že nákup, výběr mezi třemi domy, Bridgestone / Pirelli / Good Year, velmi rozhodující volba skončila tato pneumatika, která skutečně prokáže, že je podle mých požadavků, velmi vysoce doporučeno pro ty, kteří mají SUV, bude ovladatelnost "dobré konzumovat jen velmi málo a necítí v kabině žádný hluk otáčení .... cena pak i náklady na dopravu v pořádku, to byl první vokta že acquistavo z Oponeo před nákupů uskutečněných v jiných podobných místech, vysoce doporučeno. ..complimenti Více >
 • Długi 4,9

  Bridgestone Blizzak W810 215/75 R16

  Pneumatika velmi dobře, výborná na sněhu, se zadním pohonem ještě prázdný jde do každého kopce, a to je nejdůležitější, klid, trochu rychle náročné, ale určitě vydržet další zimní sezónu dopředu. V současné době, po běhu pneumatik 48tys kilometrů jel navzájem zimních pneumatik, nyní rozhodně zůstat v nich. Více >
Najděte si své pneumatiky Bridgestone