Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Bridgestone

Hodnocení výrobce
4,3
na zakladě 816 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pomoc

Zobrazit vysvětlení k parametrům vyhledávání

Bridgestone Corporation asijská společnost vznikla v roce 1931. Společnost drží kolem 100 továren, s čeho kolem 40 se zajímá výrobou pneumatik. Továrny jsou rozmístěné po celém světě.

Ke společností patří značky mj. Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless nebo Dayton.

Společnost vyrábí pneu střední třídy a také HP a UHP. V nabídce nejdete dodávkové, osobní, 4x4 a motocyklové, závodní, nákladní a zemědělské pneumatiky.

Společnost spolupracuje s výrobce Honda, Toyota a Yamaha. Společnost Bridgestone spolupracovala s Formuolu 1, V letech 2007-2010 koncern byl dodavatel pneu prestižním závodům. Bridgestone vytěžil sedmkrát se skupiny West McLaren – Mercedes i Ferrari.

Názory našich klientů na pneumatiky Bridgestone:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Bridgestone. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Tomi 4,2

  Bridgestone Blizzak LM32 195/65 R15

  Bridgestone Blizzak LM 32 se za použití 2 ročních období v těžkém autě, což je Rover 75. V minulosti I několik typů zimních pneumatik, mimo jiné, Firestone, Fulda, Dębica. Ve srovnání s výše zmíněný Blizzaki chovají mimořádně předvídatelným způsobem. Fantastic "kousnout" do sněhu, což jízdu velmi špatně zasněžené a zledovatělé vozovce nemusel šíleně držet volant a byl jsem schopen dopřát v čisté potěšení z jízdy v zimě. Pneumatiky řídit velmi dobře i na rozbředlého sněhu, ledu a vody. Naproti tomu, například. K Firestonów po vstupu rozbředlém sněhu nemůže stát na bocích vozu, řidič cítí opravdu bezpečné. Pokud jde o zimní pneumatiky, je třeba také poznamenat, že velmi dobře Více > vypadat. Jediným negativním těchto pneumatik, je to trochu nepříjemné hluk, ale je těžké najít klidné zimní pneumatiky :-). Bridgestone Blizzak LM 32 doporučit každému řidiči a většina z těch, kteří mají rádi trochu "tlak" v zimě, se cítí velmi bezpečně.
 • fenomen 4,4

  Bridgestone LM25 205/50 R17

  Dobré pneumatiky pro skutečné zimě na sněhu a ledu - jezdím každý den po venkovských silnicích, kde vozovka je černý, stejně jako med rozpouští, takže jsem testoval. Pro dostatečně suchý, aby pevně držet. Nezobrazovat neočekávané chování. Potlačení nerovnosti - špatně, ale s velikostí 205/50 R17 nemůže být moc potřeba Více >
 • Tiny 4,2

  Bridgestone Blizzak LM32 215/45 R18

  Pneumatika pracoval velmi dobře docela trochu hluku pomalou rychlostí, ale přilnavost a důvěra bylo fantastické, jak na mokrých a zasněžených silnicích se. Velmi dobrá v břečce dal jen to 4 pro toto jako kola uklouzl na rozjíždění trochu, ale to bylo asi mě spíše než pneumatika většinu času. Pracoval dobře s Peugeot sněhu pohybového systému na našem 5008. Vynikající pneumatiky pokud uvažujete lyžařskou dovolenou pro důvěru a kolem svazích, stejně jako cestování do az. Více >
 • Zsolt 5,0

  Bridgestone Blizzak LM32 195/55 R16

  Použili jsme na dvou vozidlech Bridgestone LM32 a LM25 zimními pneumatikami - v Irsku. Dalo by se zeptat: Irsko a sníh? => Ano, máte pravdu. I používat zimní pneumatiky v Irsku kvůli neustálým deštěm. Mým snem bylo, aby si dovolit pár Michelin Alpine 5XL - pro dražší, ale upřímně jsem se vrátit do Bridgestone LM32 a LM25, jestli můžu ještě dostat je. Více >
Najděte si své pneumatiky Bridgestone