Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

 

Nakupujte v Oponeo a ušetřete čas i peníze. Nabízíme tak široké rozpětí produktů, že si s jistotou budete moci vybrat tu nejvhodnější pneumatiku. V obchodování s pneumatikami máme mnohaletou zkušenost. Když nakupujete u nás, dostává se Vám odborných rad a nejvyšších standardů profesionálních služeb.

 

Platba SSL-Secure

Máme 100 kvalifikovaných zaměstnanců - od počítačových programátorů a administrátorů až po profesionály v zákaznickém servisu a zaměstnance ve skladu, kteří zajišťují, aby byla Vaše objednávka rychle a efektivně zpracována. Nejmodernější metody zpracovávání dat v kombinaci se světovou úrovní technického vybavení poskytují bezpečnost všem transakcím.

 

Rychlé a bezplatné
dodání

Naše výrobky jsou dodávány bezplatně zákazníkům po celé České republice. Máme pokročilé logistické centrum a využíváme služby specializovaných firem s dlouholetými zkušenostmi v oblasti přepravy zboží po celé Evropě

 

Nové z výroby, originální zboží.

Garantujeme našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality, kupované pneumatiky totiž pochází z nejmodernějších továren celé Evropy. Neprodáváme pneumatiky starší než 36 měsíců od data jejich výroby.

 

Dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje

Prodáváme pneumatiky přes internet již od roku 2001. Za tu dobu nabyté zkušenosti umožňují poskytování nejvyšší kvality zákaznického servisu a současně spokojenost našich klientů.

 

Více než dva milióny zákazníků

Po řadě let obchodování čítá naše firma na milión zákazníků. Stále pracujeme na zlepšování kvality našich služeb, což nám zajišťuje neustále rostoucí počet spokojených zákazníků.

 

Síť evropského
prodeje

Působíme v současné době v 11 evropských zemích. S úspěšně rostoucím prodejem společnosti Oponeo je možné se setkat ve Francii, Španělsku, Itálii, Rakousku, Německu, Velké Británii, Nizozemí, České republice, Irsku, Turecku a Polsku, kam byly odeslány už řádově stovky tisíc pneumatik.

Oponeo – proč u nás nakupovat?

  • Nepřetržitě funguje od roku 2001
  • 520,000 pneumatik skladem
  • Více než 250 zaměstnanců se stará o rychlé a efektivní zpracovaní Vaší objednávky.
  • 2 miliony spokojených zákazníků
  • Kromě České republiky prodáváme pneumatiky a disky také v Polsku, Velké Británii, Německu, Rakousku, Holandsku, Francii, Itálii, Španělsku i Turecku.

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě a přejeme příjemné nakupování

Začněte nakupovat