Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

 

Nakupujte v Oponeo a ušetřete čas i peníze. Nabízíme tak široké rozpětí produktů, že si s jistotou budete moci vybrat tu nejvhodnější pneumatiku. V obchodování s pneumatikami máme mnohaletou zkušenost. Když nakupujete u nás, dostává se Vám odborných rad a nejvyšších standardů profesionálních služeb.

 

Platba SSL-Secure

Máme 450 kvalifikovaných zaměstnanců - od počítačových programátorů a administrátorů až po profesionály v zákaznickém servisu a zaměstnance ve skladu, kteří zajišťují, aby byla Vaše objednávka rychle a efektivně zpracována. Nejmodernější metody zpracovávání dat v kombinaci se světovou úrovní technického vybavení poskytují bezpečnost všem transakcím.

 

Rychlé a bezplatné
dodání

Naše výrobky jsou dodávány bezplatně zákazníkům po celé České republice. Máme pokročilé logistické centrum a využíváme služby specializovaných firem s dlouholetými zkušenostmi v oblasti přepravy zboží po celé Evropě

 

Nové z výroby, originální zboží.

Garantujeme našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality, kupované pneumatiky totiž pochází z nejmodernějších továren celé Evropy. Neprodáváme pneumatiky starší než 36 měsíců od data jejich výroby.

 

Dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje

Prodáváme pneumatiky přes internet již od roku 2001. Za tu dobu nabyté zkušenosti umožňují poskytování nejvyšší kvality zákaznického servisu a současně spokojenost našich klientů.

 

Více než sedm milionů zákazníků

Po 15 letech své činnosti jsme v lednu 2015 dosáhli počtu sedm milionů zákazníků. I nadále rozvíjíme své služby a zvyšujeme jejich kvalitu, abychom mohli získávat stále více spokojených klientů.

 

Síť evropského
prodeje

Působíme v současné době v 13 evropských zemích. S úspěšně rostoucím prodejem společnosti Oponeo je možné se setkat ve Francii, Španělsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku, Německu, Slovensku, Belgii, Velké Británii, Nizozemí, České republice, Irsku a Polsku, kam byly odeslány už řádově stovky tisíc pneumatik.

Oponeo – proč u nás nakupovat?

  • Nepřetržitě funguje od roku 2001
  • 1 000 000 pneumatik skladem
  • Více než 450 zaměstnanců se stará o rychlé a efektivní zpracovaní Vaší objednávky.
  • 7 milionů spokojených zákazníků
  • Působíme v současné době v 13 evropských zemích. S úspěšně rostoucím prodejem společnosti Oponeo je možné se setkat ve Francii, Španělsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku, Německu, Slovensku, Belgii, Velké Británii, Nizozemí, České republice, Irsku a Polsku, kam byly odeslány už řádově stovky tisíc pneumatik

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě a přejeme příjemné nakupování

Začněte nakupovat