Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Podívejte se na testy pneumatik

Vyberte pneumatiky podle vlastnosti

Váš názor je důležitý Sbíráme nezávislé názory našich uživatelů od roku 1999. Tisíce řidičů se jimi řídí při výběru pneumatik pro svá auta.

Klasifikace zimních pneumatik

Klasifikace zimních pneumatik představuje seznam nejvýše hodnocených automobilových pneumatik. Obsahuje modely pneumatik s více než 30 hodnoceními uživatelů.

Klasifikace letních pneumatik

Klasifikace letních pneumatik představuje seznam nejvýše hodnocených automobilových pneumatik. Obsahuje modely pneumatik s více než 30 hodnoceními uživatelů.
Co je třeba vzít v úvahu?
Různí lide mají různé očekávání vůči pneumatikám. Je to jeden z důvodu proč názory a testy jsou tak důležité. Pravděpodobně víte jaký rozměr pneumatiky potřebujete, ale můžete nevědět jakou úroveň komfortu jízdy můžete očekávat a také jaké dodatečné výhody garantuji konkrétní pneumatika. Často výhody nevyplývají jasno s popisu a nejlíp pneumatiky otestovat. Jenom tehdy můžeme hodnotit pneumatiku v komplexní způsob.

Nejste si jistý, kterou pneumatiku vybrat? Nezávislé názory o pneumatikách jsou dokonalým způsobem na získaní správných a přímých informaci. Můžete tady nalézt všechny hodnocení a komentáře naších zákazníků, kteří používali konkrétní model pneumatiky.

Takové informace mohou být také sloučený s profesionálními testy pneumatik, které garantuji širokou vědu. Aby získat jak nejlepší výsledky porovnání můžete použit možnost vyhledávání konkrétního producenta pneumatik.

Testy a recenze výrobců

Poslední názory

Continental VancoWinter
Continental VancoWinter Celkové hodnocení František Uhlíř 4,8 (10)
Pneumatika jede opravdu hladko, skvěla přilnavost na sněhu a blátě, garantuje rovnou trakce. Continental VancoWinter jsou něco málo odolné vůči poškození a opotřebení. Dobré městské gumy, jsem spokojen. Doporučují
Continental ContiWinterContact TS830 P
Continental ContiWinterContact TS830 P Celkové hodnocení Pascal 5,0 (77)
Jsem nový uživatel zimních pneumatik Continental ContiWinterContact TS830 P a můžu ti říct, že mě překvapila pozitivně :)! Jsou úžasné, z hlediska bezpečnosti a potěšení z jízdy, které nabízejí nejvyšší výkon :) Tam, kde jsou uživatelé ostatní pneumatiky snaží pohybovat (hluboký sníh, led) jsem jezdit téměř bez problémů, jako je suchý! Osobně jsem nepoužil jiných značek v tuto chvíli, ale Continental ContiWinterContact TS830 P mě opravdu přitahuje.
Goodyear Efficientgrip Performance
Goodyear Efficientgrip Performance Celkové hodnocení Nolfum 4,8 (625)
Dobrý den, pneumatiky jsem koupil na jaře roku 2013 a měl jsem možnost je používat až do října tohoto roku. Vzdálenost během této doby je přibližně 25 000 km. Pneumatiky jsou tiché a pohodlné i při rychlostech na dálnici. Úspory paliva jsem si nevšiml, na mokru si vedou velmi dobře, dokonce i v zimních podmínkách (neměl jsem tak dobrou pneumatiku na mokru), problémem je pouze hlubší sníh. Pokud jde o trvanlivost, můžete vidět opotřebení pouze na hnané nápravě, ale měly by zvládnout 80 000 km. Doporučuji pneumatiku a pravděpodobně si tento model znovu vyberu.