Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Podívejte se na testy pneumatik

Vyberte pneumatiky podle vlastnosti

Váš názor je důležitý Sbíráme nezávislé názory našich uživatelů od roku 1999. Tisíce řidičů se jimi řídí při výběru pneumatik pro svá auta.

Klasifikace zimních pneumatik

Klasifikace zimních pneumatik představuje seznam nejvýše hodnocených automobilových pneumatik. Obsahuje modely pneumatik s více než 30 hodnoceními uživatelů.

Klasifikace letních pneumatik

Klasifikace letních pneumatik představuje seznam nejvýše hodnocených automobilových pneumatik. Obsahuje modely pneumatik s více než 30 hodnoceními uživatelů.
Co je třeba vzít v úvahu?
Různí lide mají různé očekávání vůči pneumatikám. Je to jeden z důvodu proč názory a testy jsou tak důležité. Pravděpodobně víte jaký rozměr pneumatiky potřebujete, ale můžete nevědět jakou úroveň komfortu jízdy můžete očekávat a také jaké dodatečné výhody garantuji konkrétní pneumatika. Často výhody nevyplývají jasno s popisu a nejlíp pneumatiky otestovat. Jenom tehdy můžeme hodnotit pneumatiku v komplexní způsob.

Nejste si jistý, kterou pneumatiku vybrat? Nezávislé názory o pneumatikách jsou dokonalým způsobem na získaní správných a přímých informaci. Můžete tady nalézt všechny hodnocení a komentáře naších zákazníků, kteří používali konkrétní model pneumatiky.

Takové informace mohou být také sloučený s profesionálními testy pneumatik, které garantuji širokou vědu. Aby získat jak nejlepší výsledky porovnání můžete použit možnost vyhledávání konkrétního producenta pneumatik.

Testy a recenze výrobců

Poslední názory

Kleber VIAXER
Kleber VIAXER Celkové hodnocení Sławek 3,4 111400 (18)
Budu stručný: Pokud jde o cenu, že pneumatiky jsou dobré. Průměrná dezén. Nicméně, je pneumatika není nejdůležitější vizuální strana je pouze chování v extrémních situacích. Ať už ve městě nebo mimo něj. Jedinou a největší nedostatek těchto pneumatik lze počítat jak chtějí popiskiwać. Bez ohledu na to, pokud jste agresivně pohybu nebo v klidu. Vždy tam něco slyšet. Podobně, inhibice. Při dojíždění na světlo více než jednou, to se stává docela dobře kňučení a kola nejsou zamčené. Co platí pro zbytek to jsou velmi dobré. Provádíme i při vysokých rychlostech a ne příliš horké. Na trasách mimo město průměrná rychlost těchto pneumatik je 140 - 150 km / h Dokázal se skvěle. A pokud jde o hluk je snesitelné.
Barum Brillantis 2
Barum Brillantis 2 Celkové hodnocení Item 4,2 111120 (395)
Barumy bych doporučil každému, kdo je závislý na dobré pneumatiky za přiměřenou cenu za to, co dostanete, bez zbytečného přeplácení pro reklamu
Firestone TZ300
Firestone TZ300 Celkové hodnocení Damian 4,6 111160 (211)
Já bych určitě doporučil, klid, v dešti nebo suchých podmínkách automobilových hole na silnici jako lepidlo. Velmi dobré pneumatiky :) Doporučuji