Podívejte se na testy pneumatik

Váš názor je důležitý Sbíráme nezávislé názory našich uživatelů od roku 1999. Tisíce řidičů se jimi řídí při výběru pneumatik pro svá auta.
Klasifikace zimních pneumatik
Klasifikace zimních pneumatik představuje seznam nejvýše hodnocených automobilových pneumatik. Obsahuje modely pneumatik s více než 30 hodnoceními uživatelů.
Klasifikace letních pneumatik
Klasifikace letních pneumatik představuje seznam nejvýše hodnocených automobilových pneumatik. Obsahuje modely pneumatik s více než 30 hodnoceními uživatelů.
Testy a recenze výrobců
Poslední názory
Continental VancoWinter
Continental VancoWinter Celkové hodnocení František Uhlíř 4,8 (10)
Pneumatika jede opravdu hladko, skvěla přilnavost na sněhu a blátě, garantuje rovnou trakce. Continental VancoWinter jsou něco málo odolné vůči poškození a opotřebení. Dobré městské gumy, jsem spokojen. Doporučují
Continental ContiWinterContact TS830 P
Continental ContiWinterContact TS830 P Celkové hodnocení Pascal 5,0 (77)
Jsem nový uživatel zimních pneumatik Continental ContiWinterContact TS830 P a můžu ti říct, že mě překvapila pozitivně :)! Jsou úžasné, z hlediska bezpečnosti a potěšení z jízdy, které nabízejí nejvyšší výkon :) Tam, kde jsou uživatelé ostatní pneumatiky snaží pohybovat (hluboký sníh, led) jsem jezdit téměř bez problémů, jako je suchý! Osobně jsem nepoužil jiných značek v tuto chvíli, ale Continental ContiWinterContact TS830 P mě opravdu přitahuje.
Goodyear Efficientgrip Performance
Goodyear Efficientgrip Performance Celkové hodnocení Nolfum 4,8 (625)
Dobrý den, pneumatiky jsem koupil na jaře roku 2013 a měl jsem možnost je používat až do října tohoto roku. Vzdálenost během této doby je přibližně 25 000 km. Pneumatiky jsou tiché a pohodlné i při rychlostech na dálnici. Úspory paliva jsem si nevšiml, na mokru si vedou velmi dobře, dokonce i v zimních podmínkách (neměl jsem tak dobrou pneumatiku na mokru), problémem je pouze hlubší sníh. Pokud jde o trvanlivost, můžete vidět opotřebení pouze na hnané nápravě, ale měly by zvládnout 80 000 km. Doporučuji pneumatiku a pravděpodobně si tento model znovu vyberu.