Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Konfigurátor disků

Začněte výběrem značky

Výběr ocelových a alu disků do auta není tak snadný jako v případě pneu. Proč tomu tak je? Disky mají více parametrů, které nemusí být osobám, které se v problematice neorientují, srozumitelné. Patří sem rozměr, rozvor, zális ET nebo středicí otvor. Aniž by byly známy, není výběr disků do auta možný. Pokud chcete využít služeb OPONEO, nemusíte být znalcem disků. Od toho máte nás. Stačí, když si vyberete vzor - s ostatním vám pomohou naši specialisté a zvláštní nástroje, kterým je tento konfigurátor.

Obsluha konfigurátoru pro výběr ocelových nebo alu disků do automobilu je velmi snadná. Ze seznamu si vyberete značku, model, typ karosérie, generaci (rok výroby) a objem motoru vašeho automobilu. Náš systém vám okamžitě představí nabídku disků vhodných pro vaše vozidlo. Z úrovně nabídky můžete rovněž porovnávat různé modely a rozhodnout se pro ten, který vyhovuje vašim požadavkům. Díky obrovskému výběru zde určitě naleznete vhodné disky.

Nákup ocelových nebo alu disků na OPONEO je stejně tak snadný jako jejich výběr. Pro vaše pohodlí byl tento proces maximálně zjednodušen. Zaručujeme bezpečnost transakcí a rychlé a bezplatné dodání. V naší nabídce najdete jen originální disky, které jsou nabízeny renomovanými výrobci a mají všechny nutné certifikáty a homologace.

Výběr disků do automobilu nebyl ještě nikdy jednodušší! Přejeme vám úspěšný nákup!