Konfigurátor disků

Začněte výběrem značky

Výběr ocelových nebo hliníkových disků není tak snadný jako výběr pneumatik. Proč tomu tak je? Disky mají více parametrů, kterým nemusí rozumět ten, kdo se v této oblasti nevyzná. Patří mezi ně velikost, rozteč, offset ET a středový otvor. Bez znalosti těchto parametrů je správný výběr disků pro auto zcela nemožný. S OPONEO nemusíte být odborníkem na disky. To je to, co děláme my. Stačí si jen vybrat design - se zbytkem vám pomohou naši odborníci a náš jedinečný konfigurátor. S tímto nástrojem vás od vizualizace hliníkových kol na vašem voze dělí jen pár kroků!

Konfigurátor pro výběr ocelových nebo hliníkových kol se velmi jednoduše používá. Ze seznamu vyberte si značku, model, typ karoserie, generaci (roky výroby) a objem motoru vašeho vozidla. Náš systém vám poté okamžitě poskytne nabídku vhodných disků pro váš vůz. Můžete také porovnat různé modely a rozhodnout se pro ten, který splňuje vaše požadavky. Díky velkému výběru máte jistotu, že najdete to nejvhodnější kolo pro vás.

Nákup ocelových nebo hliníkových disků v OPONEO je stejně jednoduchý jako jejich výběr. Pro vaše pohodlí byl tento proces maximálně zjednodušen. Zaručujeme bezpečnost transakcí a rychlé a bezplatné dodání. Některé ze zakoupených disků lze dodat přímo do servisu, kde budou namontovány. V naší nabídce najdete pouze originální disky, které jsou nabízeny renomovanými výrobci a mají všechny potřebné certifikáty a homologace.

Virtuální zkušebna alu disků

Pokud nevíte, který model si vybrat, pomůže vám naše místnost pro zkoušení disků. Zde si můžete zkontrolovat, zda vámi vybraný model splňuje vaše vizuální očekávání, a vybrat si ten nejlepší produkt.

Jsme lídrem na trhu, a proto vám můžeme nabídnout ty nejlepší nákupní podmínky. Vyhledejte model svého auta, vyberte si produkt, vyzkoušejte disky na svém autě a vyberte si ten nejlepší! Výběr disků pro váš vůz nebyl nikdy tak snadný! Přejeme vám úspěšný nákup!