Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky

Nazývané také univerzální nebo multisezonní. Spojují v sobě vlastnosti letních a zimních pneumatik.

Bestsellery

Nejprodávanější modely celoročních pneumatik v našem obchodě. Najdete zde produkty, které v sobě kombinují dobrou kvalitu a atraktivní cenu - řidiči obvykle vyžadované atributy.

Žebříček celoročních pneumatik

Prezentujeme seznam nejlepších celoročních pneumatik, vygenerovaný na základě hodnocení uživatelů našho internetového obchodu. Jejich názory jsou získány každodenném užíváním daného modelu pneumatiky.

Značka

Na gumárenském trhu se pohybují stovky výrobců pneumatik. Podívejte se na nejpopulárnější celoroční pneumatiky z nabídky různých výrobců.

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky
Celoroční pneumatiky v sobě spojují vlastnosti letních a zimních pneumatik. Tento druh pneumatik je kompromisem, jehož účelem je uspokojení očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Celoroční pneumatiky se osvědčí nezávisle na panujících povětrnostních podmínkách. Jejich výrobci se snaží spojit přednosti zimních a letních výrobků.

Složky gumové směsi použité v celoročních pneumatikách mají za úkol zajistit co nejlepší provozní výsledky jak v plusových, tak v minusových teplotách. Díky tomu zajišťují optimální úroveň výsledků po celý rok. Hlavní předností celoročních pneumatik je univerzálnost. Dezén běhounu celoroční pneumatiky připomíná zimní pneumatiku. V jeho centrální části je více nářezů, které zaručují dobrou přilnavost na sněhu. Vnější část běhounu tvoří masivní bloky s menším počtem vroubků – to odpovídá letní pneumatice a má zajistit stabilitu během jízdy větší rychlostí.

Celoroční pneumatiky jsou označeny symbolem M+S (mud and snow – bláto a sníh). V některých případech nalezneme také piktogram představující tři vrcholky se sněhovou vločkou. Případně nápis ALL SEASON. Použití celoročních pneumatik Vám umožní vyhnout se sezónnímu přezouvání. Tím lze omezit provozní náklady automobilu spojené s návštěvami autoservisů. Celoroční pneumatiky se nejlépe osvědčují v městech, kde sníh neleží na cestách po celou dobu. Velmi dobře se chovají také na vozovkách, které pokrývá malé množství sněhu. Lze je doporučit řidičům, kteří upřednostňují klidnou jízdu a ročně najezdí maximálně 6 tisíc kilometrů (nejezdí na časté a dlouhé cesty).
Začněte nakupovat