Pneumatiky podle sezóny

Celoroční pneumatiky

Automobilové pneumatiky

Ulož

Ulož

Ulož

Ulož

Cenové rozpětí

-

Typický rozměr pneumatiky

205/55 R16 195/65 R15 185/65 R15 205/60 R16 225/45 R17 175/65 R14 Zobrazit seznam rozměrů Schovat seznam rozměrů

Celoroční pneumatiky nejcasteji vybirané našimi zákazníky

Continental AllSeasonContact
5,0

14 názorů

Od 1492 ks
Michelin CrossClimate 2
4,8

50 názorů

Od 2226 ks
Kumho Solus 4S HA32
3,4

1 názor

Od 1147 ks
Doručení zdarma[[ g_txtDostawaNaTerenieKraju ]]
Dodání s montáží
Přes 7 milionů zákazníků

Jaké celoroční pneumatiky zvolit

Pokud vás zajímá, jaké celoroční pneumatiky zvolit stojí za to věnovat pozornost na par veci. Musíte zvážit svůj styl jízdy, značku a názory řidičů. Dobré je také seznámit se s různými typy testů, ve kterých nezávislé organizace nebo automobilové časopisy kontrolovaly modely v konkrétních velikostech.

Testy celoročních pneumatik

Tiskové testy celoročních pneumatik Tiskové testy celoročních pneumatik Zobrazit více >
Testy celoročních pneumatik ADAC Testy celoročních pneumatik ADAC Zobrazit více >

Není snadné vybrat dobré celoroční pneumatiky, proto se před nákupem vyplatí zkontrolovat výsledky testů provedených automobilovými časopisy a organizacemi. Často se stává, že univerzální modely jsou srovnávány se sezónními, což umožňuje určit jejich skutečné vlastnosti. V naší databázi najdete různé testy, které vám pomohou vybrat produkt šitý na míru vašim potřebám a očekáváním.

Žebříček celoročních pneumatik

Jak najít dobré celoroční pneumatiky? U nás to není problém! Níže je pořadí celoročních pneumatik vytvořené na základě hodnocení zákazníků našeho obchodu. Hodnocení jsou založena na dojmech z každodenního používání jednotlivých modelů pneumatik.

Levné celoroční pneumatiky

Levné celoroční pneumatiky mohou být velmi dobrou volbou pro řidiče s omezeným rozpočtem. Nové pneumatiky, a to i levné, poskytují podstatně větší bezpečnost než ojeté nebo protektorované modely.

Naše široká nabídka zahrnuje produkty z různých cenových segmentů, včetně levných celoročních pneumatik, které kombinují atraktivní cenu se solidním výkonem, ideálním pro každodenní cesty.

Recenze zákazníků na celoroční pneumatiky

 • Pohodlí, ticho, klid, bez stresu a úspora času i peněz.

  M. Arceusz o pneumatikách Nokian WeatherProof

 • Pneumatiky jsou skvěle. Při jízdě na sněhu nebo ledu se můžete cítit opravdu bezpečně.

  D. Admir o pneumatikách Kleber Quadraxer 2

 • Vyplatí se koupit. Pro mě zjevení. Tiché, fungují dobře za všech podmínek.

  A. Fisher o pneumatikách Imperial All Season Driver

Celoroční pneumatiky jsou často velmi rozumným kompromisem mezi letními a zimními pneumatikami. Umožňují celkem pohodlnou cestu za příznivého počasí a dávají větší pocit bezpečí v případě nízkých teplot, deště, ale i slabého sněžení. Zkusme však vybírat pneumatiky podle typu tras a předpokládaných povětrnostních podmínek – pamatujte, že klasické letní a zimní pneumatiky se mohou ukázat jako lepší řešení.

Michał Kaczmarek, Product Manager Bridgestone
Logotyp Bridgestone

Vyplatí se kupovat celoroční pneumatiky?

 • Jezdíte převážně ve městě

 • 5-6 tisíc
  km

  Najezdíte málo kilometrů
  (5-6 000 km ročně)

 • Preferujete klidný styl jízdy

Vyplatí se kupovat celoroční pneumatiky?

Celoroční pneumatiky nejsou tak oblíbené jako letní nebo zimní pneumatiky, ale skupina jejich příznivců se rok od roku rozrůstá. Je to způsobene změnou klimatu, díky níž jsou zimy mírnější a sníh napadá poměrně zřídka. Zda se ukážou jako správná volba, závisí především na výkonu vozu a jízdním stylu řidiče. Pro lidi, kteří neprovádějí náhlé manévry, jedoucí auta s nízkým výkonem, a hlavně po městě, to bude velmi dobrá volba.

Celoroční pneumatiky od A do Z

Letní nebo celoroční pneumatiky?

Někteří řidiči se ptají, zda je lepší zvolit letní nebo celoroční pneumatiky. Rozhodnutí by mělo padnout po zvážení více faktorů, jako je styl jízdy, předpokládaný rozpočet atd. Obě varianty pneumatik jsou vyrobeny z různých pryžových směsí, protože jedna se věnuje především jízdě v letních podmínkách a druhá se musí vyrovnat jak s vysokou, tak i stejně jako nízké teploty. Rozdílné jsou i běhouny a v nich použitá řešení, jako je tvar drážek nebo systém lamel. Letní pneumatiky si nemusí poradit s jízdou na sněhu, a proto nevyužívají mnoho řešení přítomných ve celoročních pneumatikách.

Zimní nebo celoroční pneumatiky?

Rozhodnutí, zda je lepší zvolit zimní nebo celoroční pneumatiky, není jednoduché. Na jedné straně se nám nabízí komfort a nižší náklady a na druhé straně lepší jízdní parametry, promítající se do bezpečnosti v náročných podmínkách. Neznamená to ale, že by si celoroční pneumatiky se sněhem neporadily. Jejich výkon do značné míry závisí na samotném řidiči a aute, na kterém mají být pneumatiky použity. Celoroční pneumatiky se tedy mohou osvědčit v mrazu a poradí si i v letních podmínkách, ale právě zimní verze zaručí nejlepší přilnavost při jízdě na sněhu či blátě. Proto stojí za to si nákup dobře promyslet, abyste produkt přizpůsobili svým potřebám.

Jak poznat celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky jsou univerzální modely, které se musí vyrovnat s téměř všemi podmínkami. Proto často najdete označení pro celoroční pneumatiky, které se shoduje se značkami umístěnými na zimních pneumatikách jako je například 3PMSF nebo M+S (Bláto+Sníh). Výrobci však hledání často usnadňují, protože vybraným modelům dávají názvy odkazující na jejich určení. Vícesezónní verze mají často v názvu fráze jako AllSeason, 4Season, AllWeather apod. Díky tomu rychle rozlišíte, které z nich byly navrženy pro použití v průběhu celého roku.

Ceny celoročních pneumatik

V našem obchodě najdete nové pneumatiky v různých cenových segmentech: od nejlevnějších ekonomických modelů (optimální výkon, velmi atraktivní cena), přes pneumatiky střední třídy (dobrý poměr ceny a výkonu) až po prémiové modely (nejvyšší výkon, ale vyšší cena). Prohlédněte si naši širokou nabídku a vyberte si ty nejlepší víceúčelové pneumatiky.

Uchovávejte si čisté ruce
a nechte montáž pneumatik
odborníkům.

Zjistěte více