Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Bridgestone
Sezóna:
Celoroční
Počet:
2 598 / ks
Koupit

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard popis

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard je celoroční pneumatika, která zvládá všechny možné podmínky. Model je vybaven technologií DriveGuard, která umožňuje po proražení najet až 80 km při rychlosti 80km/h.

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard je pneumatika, která se opírá o konstrukci letní pneumatiky, ale díky speciálním materiálům zvládá hravě i zimní období. Má plnou zimní homologaci (3PMSF) - to znamená, že na sněhu si zachovává plnou přilnavost. Například v Alpách je nutná zimní homologace u pneumatik - s tímto modelem tedy nebude potíž.

Model je určen do automobilů vybavených systémem kontroly tlaku TPMS. Při ztrátě vzduchu pneumatika ještě ujede dalších 80 km. To je umožněno silnými bočními stěnami.

Dezén modelu Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard připomíná písmeno „V“. Díky tomuto tvaru je nižší spotřeba paliva a delší životnost pneumatiky, protože hmotnost automobilu je lépe rozložena.

Řidiči stále častěji kupují celoroční pneumatiky s pohledem na klimatické změny v našich oblastech. Obvykle je životnost celoročních pneumatik kratší, ne však v tomto případě. Podle prováděných výzkumů je kilometrový výkon stejný jako u letního modelu Turanza T005.

Pneumatiky Bridgestone se systémem Drive Guard jsou určeny do osobních automobilů se systémem TPMS.

Bridgestone je největším producentem pneumatik produktů z gumy na světě. Spravuje také značky jako Firestone a Dayton. Koncern vlastní 59 továren po celém světě. Pneumatiky Bridgestone jsou často montovány jako originální vybavení u populárních automobilů jako: Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Opel, SEAT, Škoda, Suzuki, Peugeot, Toyota, VW.

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard názory

Poslední názory:

Názory na pneumatiku jsou

Dostupné rozměry Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Počet nabídek: