Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Všechny

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Offroad

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Offroad, 4x4 Pneumatiky

Pneumatiky 4x4

Zjistěte, jak jsou uživateli hodnoceny pneumatiky 4x4. Naše databáze hodnocení pneumatik patří mezi nejrozsáhlejší na internetu. Hledáte nejlepší pneumatiky na Váš typ vozidla? Podívejte se na naše hodnocení letních a zimních pneumatik. Zde najdete naší nabídku letních a zimních pneumatik s nejlepšími uživatelskými hodnoceními.

Letní pneumatiky

Zimní pneumatiky

Nejčastěji kupované pneumatiky 4x4

Představujeme nejpopulárnější letní a zimní 4x4 pneumatiky skvělé kvality a přijatelné ceny. Podívejte se, vyberte a kupte nejprodávanější zboží našeho internetového obchodu.

Letní pneumatiky

 • Toyo Proxes T1 Sport SUV
  Toyo Proxes T1 Sport SUV

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Sportovní výkony a maximální kontrola během jízdy – to jsou hlavní vlastnosti modelu Pirelli P ...

 • Hankook Ventus S1 evo2 K117A SUV
  Hankook Ventus S1 evo2 K117A SUV

  Pneumatika Hankook Ventus S1 evo2 K117A SUV je skvělým vybavením pro vozidla typu SUV vyšší třídy. ...

 • Landsail LS588 SUV
  Landsail LS588 SUV

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

 • Nokian Line SUV
  Nokian Line SUV

  Přední vlastností pneumatiky Nokian Line SUV je výjimečná přilnavost. Výrobce umístil na povrch ...

Zimní pneumatiky

 • Nokian WR SUV 3
  Nokian WR SUV 3

  Nokian WR SUV 3 je zimní pneumatika určená pro vozidla typu SUV a s pohonem 4x4. Pneumatika má ...

 • Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A
  Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

  Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A jsou zimní pneumatiky určené pro vozidla typu SUV. Pneumatika ...

 • GRIPMAX STATURE M/S
  GRIPMAX STATURE M/S

  Prezentovaná pneumatika GRIPMAX STATURE M/S je označena symbolem 3PMSF (Three Peak Mountain Snow ...

 • Cooper Weather-Master WSC
  Cooper Weather-Master WSC

  Cooper Weather-Master WSC je zimní pneumatika střední třídy se směrovým vzorem dezénu. Směrový ...

 • Nexen WINGUARD SUV
  Nexen WINGUARD SUV

  Nexen WINGUARD SUV je pneumatikou ekonomické třídy. Směrový dezén, který je nejčastěji využívanou ...

Průměrná cena pneumatik: 4,04 na zakladě 2882 hodnot

Pneumatiky 4x4

pneumatiky pro vozidla 4x4 se dělí na silniční , polo-terenní pneumatiky, polo-silniční pneumatiky a terenní pneumatiky. Silniční pneumatiky (kde tvoří 90 % jízda na silnici a 10 % jízda v terénu), jsou označeny symboly H/T a S/T . U těchto pneumatik jsou používány běhouny s asymetrickým vzorem. Druhým typem letní pneumatiky pro vozidla 4x4 jsou pneumatiky určené pro jízdu na silnici i v terénu (50 % na silnici a 50 % v terénu). V této situaci jsou na pneumatice umístěny tyto zkratky: ATR, AT2, A/T nebo All Terrain. Poslední typ letních pneumatik pro vozidla 4x4 je určen pro terenní jízdu (90 % v terénu a 10 % na silnici). Setkáme se nanich se zkratkami MTR nebo M/T . Žádné takové rozdělení se nevztahuje na zimní pneumatiky pro vozidla 4x4 . Všechny tyto pneumatiky jsou určeny na silnici. Taková klasifikace pneumatik pro vozidla 4x4 nabízí široký výběr pro řidiče v závislosti na typu komunikace, po které nejčastěji jezdí. Mají dobré vlastnosti v mírně terenních oblastech (prašné cesty) a v typických terenních oblastech. Řešení použitím takových pneumatik zajišťuje bezpečnost, a to jak na veřejných komunikacích, tak v terénních podmínkách. Je to ideální řešení pro řidiče, kteří potřebují optimální výkon na různé typy povrchů, rovněž i v obtížných terénních podmínkách. Takové pneumatiky, stejně jako běžné pneumatiky pro osobní vozy, jsou velmi často vybaveny ochranným ramenem, které zabraňuje mechanickému a abrazivnímu poškození. Vnitřní ocelový pás je také často používán za účelem posílení struktury - výsledkem je menší náchylnost běhounu k deformacím. Boční stěny jsou také zesílené, což zvyšuje index nosnosti, což je užitečné pro SUV, které mají rozdílnou hmotnost oproti běžným osobním automobilům. U takových pneumatik je kladen zvláštní důraz na vysoký jízdní komfort, což je velmi důležité pro jízdu ve městě, stejně tak jako v terénních podmínkách. Tyto pneumatiky nedělají hluk a eliminují vibrace charakteristické pro terenní cesty . Někteří výrobci pneumatik pro vozidla 4x4 používají dodatkové zářezy, štěrbiny a odolnou gumovou směs, díky které i letní pneumatiky můžou vykazovat odpovídající jízdní parametry v zimních podmínkách. Nicméně řada pneumatik z různých segmentů, stejně jako pneumatiky pro vozidla 4x4, by měly zaručit dobrý výkon na mokrých površích. Je třeba zmínit, že pneumatiky 4x4 nelze instalovat do osobních automobilů, protože mají zcela jinou strukturu a vlastnosti běhounu. Pneumatiky tohoto typu se budou chovat mnohem hlasitěji a budou příliš tuhé při namontování na osobní automobil.