Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

4x4 Pneumatiky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Bestsellery

Zjistěte, jak jsou uživateli hodnoceny pneumatiky 4x4. Naše databáze hodnocení pneumatik patří mezi nejrozsáhlejší na internetu. Hledáte nejlepší pneumatiky na Váš typ vozidla? Podívejte se na naše hodnocení letních a zimních pneumatik. Zde najdete naší nabídku letních a zimních pneumatik s nejlepšími uživatelskými hodnoceními.

Letní sezóna
od 3 189 Zkontrolujte nabídku
Letní sezóna
od 3 290 Zkontrolujte nabídku
Celoroční
od 2 232 Zkontrolujte nabídku

Nejčastěji kupované pneumatiky 4x4

Představujeme nejpopulárnější letní a zimní 4x4 pneumatiky skvělé kvality a přijatelné ceny. Podívejte se, vyberte a kupte nejprodávanější zboží našeho internetového obchodu.

Letní pneu

4,4

111150

(594 názory)

4,4

111150

(463 názory)

4,2

111150

(395 názory)

4,2

111150

(370 názory)

Zimní pneu

4,3

111150

(572 názory)

4,2

111150

(371 názory)

4,0

11110

(212 názory)

4,4

111150

(197 názory)

4x4/Offroad pneu

4x4/Offroad pneu

pneumatiky pro vozidla 4x4 se dělí na silniční , polo-terenní pneumatiky, polo-silniční pneumatiky a terenní pneumatiky. Silniční pneumatiky (kde tvoří 90 % jízda na silnici a 10 % jízda v terénu), jsou označeny symboly H/T a S/T . U těchto pneumatik jsou používány běhouny s asymetrickým vzorem. Druhým typem letní pneumatiky pro vozidla 4x4 jsou pneumatiky určené pro jízdu na silnici i v terénu (50 % na silnici a 50 % v terénu). V této situaci jsou na pneumatice umístěny tyto zkratky: ATR, AT2, A/T nebo All Terrain. Poslední typ letních pneumatik pro vozidla 4x4 je určen pro terenní jízdu (90 % v terénu a 10 % na silnici). Setkáme se nanich se zkratkami MTR nebo M/T . Žádné takové rozdělení se nevztahuje na zimní pneumatiky pro vozidla 4x4 . Všechny tyto pneumatiky jsou určeny na silnici. Taková klasifikace pneumatik pro vozidla 4x4 nabízí široký výběr pro řidiče v závislosti na typu komunikace, po které nejčastěji jezdí. Mají dobré vlastnosti v mírně terenních oblastech (prašné cesty) a v typických terenních oblastech. Řešení použitím takových pneumatik zajišťuje bezpečnost, a to jak na veřejných komunikacích, tak v terénních podmínkách. Je to ideální řešení pro řidiče, kteří potřebují optimální výkon na různé typy povrchů, rovněž i v obtížných terénních podmínkách. Takové pneumatiky, stejně jako běžné pneumatiky pro osobní vozy, jsou velmi často vybaveny ochranným ramenem, které zabraňuje mechanickému a abrazivnímu poškození. Vnitřní ocelový pás je také často používán za účelem posílení struktury - výsledkem je menší náchylnost běhounu k deformacím. Boční stěny jsou také zesílené, což zvyšuje index nosnosti, což je užitečné pro SUV, které mají rozdílnou hmotnost oproti běžným osobním automobilům. U takových pneumatik je kladen zvláštní důraz na vysoký jízdní komfort, což je velmi důležité pro jízdu ve městě, stejně tak jako v terénních podmínkách. Tyto pneumatiky nedělají hluk a eliminují vibrace charakteristické pro terenní cesty . Někteří výrobci pneumatik pro vozidla 4x4 používají dodatkové zářezy, štěrbiny a odolnou gumovou směs, díky které i letní pneumatiky můžou vykazovat odpovídající jízdní parametry v zimních podmínkách. Nicméně řada pneumatik z různých segmentů, stejně jako pneumatiky pro vozidla 4x4, by měly zaručit dobrý výkon na mokrých površích. Je třeba zmínit, že pneumatiky 4x4 nelze instalovat do osobních automobilů, protože mají zcela jinou strukturu a vlastnosti běhounu. Pneumatiky tohoto typu se budou chovat mnohem hlasitěji a budou příliš tuhé při namontování na osobní automobil.

Poslední názory

 • 4,7 111150
  Názor mimo CZ Uživatel: Damian
  Zeetex WH1000
  Doporučuji tento model, po jedné sezóně je pneumatika stále nová, i přes velké množství kilometrů ve městě, je velmi dobrá při zatáčení a na mokru. Za tuto cenu velmi dobrý nákup.
 • 4,8 111150
  Názor mimo CZ Uživatel: Wiesława Tryszpiot

  Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Imperial Snowdragon 3
  Jsem velmi spokojen s výběrem těch pneumatik, které plně splňují mé očekávání a stojí za to doporučit. Děkuji vám moc. Budu určitě vaším stálým zákazníkem. Nejlepší přání.
 • 4,4 111150
  Názor mimo CZ Uživatel: Kuba

  Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Nokian WR D4
  Toto jsou mé další pneumatiky Nokian, předtím jsem použil model WR D3. Pneumatika je velmi bezpečná, a to jak na suchém, tak na mokrém povrchu. Doporučuji.
 • 4,7 111150
  Názor mimo CZ Uživatel: Mateusz

  Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Michelin ALPIN 5
  Pneumatiky v průběhu sezóny a extrémních období na všech površích vynikaly výborně. Nemají rádi jen ostré brzdění na suchém povrchu, ale je to velmi subjektivní a ne nutně bolestivý pocit. Určitě to doporučuji, cítím se velmi bezpečně na cestě s nimi!
 • 4,8 111150
  Názor mimo CZ Uživatel: Norbert

  Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Nokian WeatherProof
  Pneumatika je na povrchu suchá a mokrá. Hluk není nepříjemný, možná trochu hlasitější než typická letní verze, ale je spojen s agresivním hlubokým běhounem. Nevšiml jsem si negativního dopadu na spotřebu paliva.
Začněte nakupovat