Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Michelin Latitude Sport 3

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Michelin
Sezóna:
Letní
Počet:
3 561 / ks
Koupit
4,4
Hodnocení: Dobrá 111140 22 názorů

Michelin Latitude Sport 3 popis

Michelin (Manufacture Française des Pneumatiques Michelin, Compagnie Générale des Établissements Michelin) je francouzská společnost založena 28. května 1888.Centralní sídlo společnosti sídlí ve francouzském městě Clermont-Ferrand.

Michelin Lattitude Sport 3 nejvyšší třídy pneumatika SUV. Objevila se jako zástupkyně modely: Michelin Latitude Tour HP, Michelin Latitude Diamaris a také Michelin Latitude Sport. Pneumatika zůstala vybavená asymetrickým dezénem.

Výrobce moderního modelu s nabídky francouzského koncernu garantuje, že pneumatiky splňují 3 podstatné požadavky řídící SUV: bezpečnost, trvanlivost a šetření spotřeby paliva. Bezpečnost garantují nová směs použita při výrobě pneumatiky a větší číslo drážek než u předchůdce (Michelin Latitude Sport). Této vlastností dle výrobce poskytují pneumatice velmi dobrý výkon na mokré vozovce. Odolnost pneumatiky umožňuje mj. karkas s dojitým opásaní a také inovační gumová směs doplněná křemíkem a elastomery jsou odpovědný za bezpečnost a spotřebu paliva. Lamele o různé šířce mají vliv na snížení valivého odporu. Činitel minimalizuji deformace kostek dezénu a působí větší valivý odpor a vyšší spotřebu paliva.

Ve srovnání do Michelin Latitude pneumatika se charakterizují o 2,7 m kratší dráhu brzdění (informace s testů TÜV SÜD i Dekra). Ve většinu testů pneumatika ziskuje třídu A v kategorie přilnavost na mokré vozovce ve štítcích. Michelin Latitude Sport 3 bude originální vybavení v nenovějším Porsche Macan.Pneumatika dostupná v rozměrech od 17 do 21 palci.

Michelin Latitude Sport 3 názory

Celkové hodnocení: 4,4 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 22 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111130 4,3
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111800 3,8
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111150 4,5
 • Terénné vlastnosti: Chování pneumatiky v terénu 111600 3,6

22 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 10 lidí
 • 4 10 lidí
 • 3 2 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 0 lidí

90% uživatelů doporučuje pneumatiku

90%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2020 dnů. V té době jsme získali 22 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 178000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: trvanlivost paty.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle mimo město.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Silvio
  Hodnocení: 4,8 111180

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Pro krátký čas jsem s použitím pneumatik Michelin Latitude Sport 3 a musím přiznat, že stejně jako u předchozího modelu je také ideální pro vysoce výkonné vozy. Jezdím BMW X5 a téměř každý den jsem se objevit skvělé nové výhody pneumatik francouzského konsorcia. Michelin Latitude Sport 3 poskytuje vysoký jízdní komfort. Hodně cestovat, ale jízda s těmito pneumatikami je čistá radost a čas ubíhá rychle a příjemně. Pneumatiky jsou tak tiché, že průvodce není mě unavovat. Zakoupením tohoto produktu jsem se cosider na složení směsi a dezénu. Výrobce Michelin nabízí skvělé záruky pro maximální životnost. Testoval jsem pneumatiky za mokra a zůstal jsem spokojen brzdění a trakce. Michelin Latitude Sport 3 je skvělá zabezpečení nabízené tento model.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Pierre
  Hodnocení: 4,7 111170

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Vzhledem k tomu, nějakou dobu jsem se vrátit s Michelin Latitude Sport 3 a musím říci, že tyto pneumatiky jsou ideální pro výkonné automobily pneumatik. Mám BMW X5 a každý den jsem se objevit vlastnosti Michelin Latitude Sport 3. Zaručují skvělý komfort při jízdě. Hodně cestuji a čas za volantem se nezdá být příliš dlouhá. Pneumatiky jsou velmi silentieux. Nákupem, vzal jsem v úvahu pneumatiky zařízení jsou vyrobeny. Nicméně, odborníci zjistili, že pneumatiky Michelin Latitude Sport 3 mají dlouhou životnost. Jsem si jist, že mi bude sloužit dlouhou dobu jako u předchozího modelu. Na mokré, jsem testován. Velkým překvapením, že jsou skvělé! Nemám žádné výhrady k  Gratulujeme! Michelin Latitude Sport 3 jsou vynikající.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Eva Berlin
  Hodnocení: 4,9 111190

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Novinky - Michelin Latitude Sport 3 - neuvěřitelná přesnost řízení manévrů a bezpečnost na silnici. Brzdná dráha byla zkrácena i alespoň dva metry. Vím, co říkám ... Testoval jsem to na místě mimo město. Pro mě je nejdůležitější bezpečnost za mokra, takže tato vlastnost pneumatiky Michelin Latitude Sport 3 bude i nadále pozorně sledovat. Musím se přiznat, že jsem si koupil Michelin Latitude Sport 3, protože chci ušetřit spotřebu paliva. Nová pryžová směs použitá v těchto pneumatik (četl jsem o tom hodně) mi dává takovou záruku. Soo .. Mám tolik kilometrů s těmito pneumatikami nejsou vyráběny, ale můžu napsat, Michelin Latitude Sport 3 zárukou mi bezpečnou a pohodlnou jízdu v létě, ani v deštivých dnech. Pozdravy
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Andree
  Hodnocení: 3,4 111400

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Novinky - pneumatiky Michelin Latitude Sport 3 - neuvěřitelné přesnosti a spolehlivosti na cestách. Brzdná dráha i zkrátit alespoň dva metry. Já vím, co mluvím ... Testoval jsem je na náměstí mimo město. Starám se o bezpečnost na mokru, proto váží-li tento parametr na pneumatiky Michelin Latitude Sport 3 Budu bedlivě sledovat. Musím přiznat, že při nákupu pneumatik Michelin Latitude Sport 3 Myslel jsem, že o úsporu na palivu. Inovativní kombinace těchto kapel (Četl jsem o tomto kousku) mi dává takovou záruku. Tak jsem se jezdit na těchto pneumatikách brzy a já rozpoznat ještě, ale mohu říci, že pneumatiky Michelin Latitude Sport 3 zaručit mi bezpečnou a pohodlnou jízdu v létě, ani v deštivých dnů
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Helm38
  Hodnocení: 4,8 111180

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Naposledy použité Michelin Latitude Sport 3 a musím napsat, že, stejně jako v předchozím modelu, tyto pneumatiky jsou ideální pro exkluzivní vozidel. Jezdím s BMW X5 a každý den vidím lepší vlastnosti pneumatik tohoto francouzského výrobce. Michelin Latitude Sport 3 nabízí motoristům maximální jízdní komfort. Jezdím hodně a cítit se naprosto žádnou vnitřní hluk. Pneumatiky jsou velmi tiché a jízda s těmito pneumatikami je opravdu zábavná! Kupující byl jsem si vědom pryžové směsi, ze které jsou vyrobeny. Výrobce zaručuje, že Michelin Latitude Sport pneumatiky 3 jsou extrémně odolné. Doufám, že je to pravda ;) Když mokrá, jsem již testován - SUPER. Nemám stížnost, pokud jde o brzdy. Mfg

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Michelin Latitude Sport 3

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
225/65 R17 106 V 3 561 Koupit
235/65 R17 108 V 3 442 Koupit
235/65 R17 104 V 3 275 Koupit
235/60 R18 103 H 3 989 Koupit
235/65 R17 104 W 3 163 Koupit

Počet nabídek:

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Michelin.

Michelin Latitude Sport 3 test

2016 test Auto Bild Allrad v rozměru: 235/55 R19 hodnocení: dobrá
test Auto Bild Allrad v rozměru: 255/50 R19 hodnocení: dobrá