Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Michelin PILOT SPORT 3

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Michelin
Sezóna:
Letní
Počet:
2 438 / ks
Koupit
4,4
Hodnocení: Dobrá 111140 62 názorů

Michelin PILOT SPORT 3 popis

Letní pneumatika Michelin Pilot Sport 3 patří k třídě pneumatik premium, co znamená, že její jedinečná kvalita uspokojí i nejnáročnější řidiče. Elastomery nejnovější generace o vynikající přilnavostí k mokrým povrchům byly testované během závodů Le Mans 24 hours, a poskytují výjimečnou výkonnost i v ostrých zatáčkách. Díky pevnému a teplotně stabilnímu materiálu Twaron(r) pneumatika Michelin Pilot Sport 3 přilne svým středem k povrchu silněji než svými kraji. Působí to rovnoměrnější rozložení odstředivé síly a zvýšenou stabilitu pneumatiky.

Výzkumy projevily, že ve srovnání s předchozí verzi pneumatiky Sport, Michelin Pilot Sport 3 má o 3 metry kratší brzdnou dráhu na mokré silnici. Ve srovnání s 5 největšími konkurenty, pneumatika Michelin Pilot Sport 3 projevila ve výzkumech nejlepší ovladatelnost na suchých površích. Už předchozí verze S2, které dokonalejší nástupcem je Michelin Pilot Sport 3, umožňovala nejrychlejším autům překonání rychlosti 400 Kph. Pneumatiky Michelin jsou montovány na nejrychlejších autech světa, co přímo dokazuje, že i v případě Michelin Pilot Sport 3, její výkonnost a všechny parametry jsou v první třídě.

Michelin PILOT SPORT 3 názory

Celkové hodnocení: 4,4 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 62 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111700 3,7
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 11110 4,0
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111160 4,6

62 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 32 lidí
 • 4 27 lidí
 • 3 1 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 2 lidí

93% uživatelů doporučuje pneumatiku

93%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3338 dnů. V té době jsme získali 62 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 620000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle mimo město.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako rychlý a dynamický.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: P lee
  Hodnocení: 4,6 111160

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Některé z těchto názorů jsou k popukání. Oceňuji komentáře jsou globální, ale některé z chinglish je legrační. Každopádně zpět k pneumatikám. Oceňuji pneumatiky jsou osobní věc, a po tolika vozů, a tak mnoho různých velikostí, jedna věc, kterou jsem si konstanta je opotřebení pneumatik. Teď jsem si, když jsem vyměnit pneumatiky na svých autech, tady ve Velké Británii si můžete banka na to, že je 50 50 mix mokré a suché po většinu roku ne? další značky grip v pohodě, někteří dokonce trvat nějakou dobu, někteří odmítají nosit ven a rozpadat pryč (Pirelli), a jiní jen odmítnout uchopení tečkou. Vybrat Michelin nyní, protože na rozdíl od trvající téměř trvající dvakrát tak dlouho, jak levnějších typů pneumatik, nízká hlučnost silnice je důležitá, ale jedna chyba medvěd dolu je, když je pneumatika poloviny opotřebované a stisknete bílé čáry, které mají být odvlečen do všech směrů - dobře na pneumatikách Michelin Zdá se, že dobře nosí a jsou mnohem předvídatelnější než ostatní. Ano, jsou drahé, ale vydrží, dobře se nosí, jsou pohodlné, ale co je nejdůležitější, že přilnavost, když ji potřebujete. Legrační dost Michelin pilot road 3 je na kolech fungovat stejně dobře taky. a žádný nemám pro ně pracují.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Randell
  Hodnocení: 4,6 111160

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nejlepší pneumatik zdaleka, všiml jsem si, jak moc větší rychlost mohu vzít za roh bez auta nájmu jít a jak moc těžší, můžu zrychlit z velmi nízkých rohů rychlosti. Rukojeť na mokru je fenomenální, poprvé, co jsem jel na mokru s těmito pneumatikami na přední straně zapomněl jsem, že to pršelo manipulace se nezmění, dokud jsem si všiml, auto přes vola v ostrých zatáčkách. Nemám Michelin Pilot Sport 3 je na zadní nápravě, protože montáž je na přední straně jsem si všiml, že auto se rád na více než řídit a ztratit zadní část za mokra v důsledku mnohem vyšších čelní uchopení. Mé zadních pneumatik odpovídaly žádný způsob, jak blízko limitu opotřebení, ale já se modernizace chová na PS3 během příštího týdne. Není náhodou, že vysoce výkonné vozy, jako je koenigseggs ECT všechny přijít s oběma piloty super sportovních pneumatik nebo sportovní pohár 2 pneumatik. Pokud máte Fiesta ST PLEAS nezapomenu na žádný jiný Tyre, to jsou ti, jak mít, jsem se snažil mnoho nejvyšší rozsah a střední, jako jsou Hankook V12 evo (v běžných zadních pneumatik) a Uniroyal RS3, Contisc3 a Pirelli P Zero, a zatímco oni mají některé dobré vlastnosti PS3 je rána je z vody
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Stefan
  Hodnocení: 3,9 111900

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Hledal jsem vhodný dlouhých letních pneu na BMW E91 318d se sportovním podvozkem (m-balení) a rozhodl o Michelin očekává velmi dobré výsledky. Teď jsem částečně spokojen. Zde je proč: Výhody: - Velmi dobré jízdní vlastnosti, vysoká přesnost zacílení, a to i v dešti - dobrý výkon brzdění - středně valivý odpor (průměrná spotřeba se nezvýšila), - dobrá odolnost proti mechanickému poškození - při rychlosti asi 30 až 40 km / h Jel jsem na 30 st na chodníku, kola sklouzla podél okraje, velmi porysowało ráfek a pneumatika nemá stopu - komfortní potlačení nerovnosti (non-runflat pneumatiky), i když není vysoká bočnice. Nevýhody: - vysoká hlasitost soustružení. Čistý zvuk pneumatik (225/45R17) objeví již při 60km / h na 100 km / h do sloučení s hlukem proudění vzduchu přes (pokud to není již tak nepříjemné). Očekával jsem lepší němý, a to navzdory skutečnosti, že se jedná o třídu pneumatik "nejsportovnější". Nechci soudit trvanlivost, jel jen 3000km, žádné známky opotřebení.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Robert
  Hodnocení: 3,7 111700

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Změnou letní pneumatiky vedené podle značky, což mi selhala. Ukázalo se však, že pneumatika může být výsledkem kontaktu s obrubníku je poškozen ze strany, který snížil pokles tlaku a nutnost změnit dojazdówkę. Myslel jsem, že to byla moje šance, a pravděpodobně tak vzhledem k tomu, že se jednalo o nové (až několik stovek kilometrů cestoval) a značkové pneumatiky, takže jsem si koupil novou umění. Problém se opakuje a já odnaučil zkušenosti niezachowałem koupi nebo faktury, které nemohou inzerován, jsem stále šťastný majitel štěpky ze strany nové pneumatiky. Myslím si, že tento design chybu a pneumatika je prostě příliš měkká, protože jsem nikdy neměl takové problémy. Abych to shrnul - Nedoporučoval bych tyto pneumatiky na nízký profil a doporučit jako rukojmí jakékoliv pojištění či dokonce zastavit stvrzenku nebo fakturu
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Keith
  Hodnocení: 4,9 111190

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Zkoušel jsem různé top značky pneumatik a ty jsou zdaleka nejlepší na mém fiesty. Jistý úchop a manipulace jsou skvělé, mnohem lepší než pneumatiky Stalo se, vždycky jsem si myslel, že přední konec se bude klouzat pryč, ale s těmito Michelin mé fiesta nalepit na cestě jako lepidlo. Hluk moudrý, trochu! ale nic, co by chrastítko svou klec. Velkou buy podle mého názoru a nakládání s Oponeo je radost jim dodává na místo, kde chci, kdy chci, takže bude zpět zaručeno, že koupit více pneumatik v případě potřeby. A konečně, i když jsem měl jen jim pět měsíců, nebo tak, pořád vypadají úplně nové. Děkuji Oponeo.

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Michelin PILOT SPORT 3

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
225/40 R18 92 Y 2 556 Koupit
225/40 R18 92 W 2 701 Koupit
245/40 R18 97 Y 3 474 Koupit
195/45 R16 84 V 2 438 Koupit
195/50 R15 82 V 1 707 Koupit
195/50 R15 82 V 1 871 Koupit
195/50 R15 82 V 1 822 Koupit
205/40 R17 84 W 2 549 Koupit
205/45 R16 87 W 2 709 Koupit
205/45 R17 84 W 3 281 Koupit

Počet nabídek:

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Michelin.

Michelin PILOT SPORT 3 test

2016 test ADAC v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: uspokojivá
test TCS v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: doporučený
test Auto Zeitung v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: vřele doporučený