Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Michelin Pilot Sport Cup 2

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Michelin
Sezóna:
Letní
Počet:
3 341 / ks
Koupit
3,9
Hodnocení: Dobrá 111900 11 názorů

Michelin Pilot Sport Cup 2 popis

Michelin (Manufacture Française des Pneumatiques Michelin, Compagnie Générale des Établissements Michelin) je francouzská společnost založena 28. května 1888.Centralní sídlo společnosti sídlí ve francouzském městě Clermont-Ferrand.

Výrobce Michelin Pilot Sport Cup 2 pneumatika s vysoký výkony, určena zavodním řidičům. Pneumatika připuštěná k provozu. Model vybaveno asymetrickým dezénem.

Vnitřní testy francouzského koncernu Michelin ukázaly, že ve srovnání k předchůdce (Michelin Pilot Sport Cup+) model poskytuje 50% více okruhu s větší rychlostí. Parametry dosáhnuto díky nové technologie, řešení zpracovaný na automobilové závody pevností. Externí část pneumatiky poskytuje dobrou přilnavost v úzkých zatáčkách. Vnitřní strana garantuje precizní řízení vozidlem a kontrolu trakce jízdy. Strany jsou vytvářené na základě speciálních závodních gumových směsí. Vlastnosti pneumatiky mají garantovat srovnané časy okruhů. Posílené rameny mají poskytovat odolnost a trvanlivost pneumatiky. Michelin Pilot Sport Cup 2 se charakterizuje o 20% hlubším dezénem (ve srovnání s předchůdce), působí lepší výkon na mokré vozovce.

Pneumatika zůstala vytvořena na základě spoluprací výrobců: : Porsche, Ferrari a Mercedes. Je tovární vybavení ve vozidlech: Mercedes AMG SLS Coupe Black Série, Porsche 911 GT3, Porsche 918 Spider i Ferrari 458 Speciále. V kategorie výkony na mokré vozovce získala třídu C na štítcích (ve většině rozměrů). Valivý odpor třída E, úroveň hluku v rozmezí 71-73 dB.

Michelin Pilot Sport Cup 2 názory

Celkové hodnocení: 3,9 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 11 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111110 4,1
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111400 3,4
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 11110 4,0

11 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 2 lidí
 • 4 6 lidí
 • 3 2 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 1 lidí

90% uživatelů doporučuje pneumatiku

90%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2175 dnů. V té době jsme získali 11 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 66000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: opotřebování.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí pouze mimo město.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako rychlý a dynamický.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Giacomo
  Hodnocení: 4,5 111150

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Konečně jsem našel moje pneumatiky vhodné pro sportovní jízdu! Michelin Pilot Sport pohár 2 jsou jako neuvěřitelné. Gumové splňuje dokonale při jízdě ve vysokých rychlostech, nabízí vynikající trakci. Tyto momenty, v nichž mohu cítit sílu a rychlost mého auta, dej mi velký adrenalin! Nebezpečné křivky a přesnost průvodce! I love it acellerare a omezit v násilným způsobem a dynamické! Michelin Pilot Sport Cup 2 se zdají být odolnější kanály vyhrazené a spotřeba než u předchozího modelu. Vnější zesílená ramena Pia nabízí větší bezpečnost díky hluboké drážky, které nebrání vysoké veolcità. Tento nový model Michelin jsou opravdu hodné doporučení a jejich nákup stojí za své peníze! Michelin Pilot Sport Cup 2 - racomando vás!
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Patrick
  Hodnocení: 4,2 111120

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nakonec jsem zjistil, pneumatiky pro mé využije na svazích. Pneumatiky Michelin Pilot Sport pohár 2 jsou skvělé! I role ve svém volném čase, a já léčit tuto činnost jako hobby. Moments, kde bych mohl urychlit, cítit síla a rychlost mého auta jsou nezapomenutelné a velmi vzrušující. Ostré zatáčky a jízdě přesnost! Musím začít velmi často tak náhle, jsem svištění pneumatik! A všiml jsem si, že Michelin Pilot Sport pohár 2 jsou odolnější než předchozí modely. Vnější zesílená ramena plní svou funkci velmi dobře. Hluboké drážky umožňují role v deštivém počasí opravdu rychle. Nový model Michelin Pilot Sport Cup 2 je hoden, aby se koupil ty, kteří hledají vzrušení a bezpečnost!
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Peter
  Hodnocení: 4,5 111150

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nakonec jsem našel vhodné pneumatiky pro svůj závod! Michelin Pilot Sport pohár 2 jsou prostě úžasné. Jezdím jen ve svém volném čase, a já se na dobrodružství na závodní dráze jako můj koníček. Momenty, v nichž mám pocit, že rychlost vozu, jsou velmi vzrušující. Tyto ostré křivky a precizní manipulaci. Často jsem se začít s skřípot pneumatik, a musím říci, že Michelin Pilot Sport pohár 2 jsou ještě více odolné proti opotřebení, než na pneumatikách předchozí generace. Zesílená ramena pneumatiky plnit svou funkci velmi dobře, a hluboké drážky evakuovat vodu ze studny povrchu. Nejnovější model je Michelin doporučuje a opravdu stojí za to cenu! Pozdrav
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Damian
  Hodnocení: 3,3 111300

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nakonec jsem dostal ty správné pneumatiky pro můj výkon v práci! Michelin Pilot Sport pohár 2 jsou prostě úžasné. Jsem jezdit ve svém volném čase a dobrodružství při práci je mým koníčkem. Chvíle, kdy jsem se zrychlit, cítí sílu a rychlost mého auta jsou velmi vzrušující. Tyto ostré zatáčky a jízdě přesnost. Michelin Pilot Sport Cup 2 se zdá ještě více odolný proti opotřebení, než na pneumatikách předchozí generace. Vyztužené ramena exteriéru plnit svou funkci dobře, a hlubší drážky není "zavřít šílené honičky v dešti. Michelin Nejnovější model je opravdu doporučit a cena, kterou musíme zaplatit za to stojí za to!
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Vince
  Hodnocení: 3,4 111400

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nejsem závodník, ale mám rád rychlou jízdu. Za několik dní jsem rád, že pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup koupit 2 - zbrusu nový Michelin. Na silnici se chová báječné, a protože jsem hodně cestovat, momenty za volantem patří mezi nejvíce příjemné ;) klidná hudba v pozadí a na světě existují. Přestává S moji Mercedes je nyní na turné po světě dělat. Doporučuji Michelin Pilot Sport Cup 2ar velmi dobře běžet mimo závodní dráhy. V rozích, zejména ostrý, auto se chová velmi stabilní asymetrický dezén mi dává naprostou bezpečnost. Michelin Pilot Sport Cup 2 je výrobek, který mi zcela vyhovuje!

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Michelin Pilot Sport Cup 2

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
225/40 R18 92 Y 4 039 Koupit
225/45 R17 94 Y 3 358 Koupit
245/40 R18 97 Y 4 983 Koupit
215/45 R17 91 Y 3 341 Koupit
225/40 R18 92 Y 3 793 Koupit
235/35 R19 91 Y 5 733 Koupit
235/35 R19 91 Y 5 841 Koupit
235/35 R19 91 Y 5 664 Koupit
235/40 R18 95 Y 5 016 Koupit
235/40 R19 96 Y 6 745 Koupit

Počet nabídek:

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Michelin.

Michelin Pilot Sport Cup 2 test

2018 test Sport Auto v rozměru: 265/35 R19 1. místo hodnocení: vřele doporučený