Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Dębica Presto

Výrobce:
Dębica
Typ vozidla:
Osobní
Sezóna:
Letní
4,3
Hodnocení: 111130 609 názorů
Nedostatek

Omlováme se, ale tento produkt není momentálně dostupný.

Můžete zavolat našim specialistům, kterí Vám rádi poskytnou radu a pomohou vybrat podobný produkt..

Tel.: 296 180 465
(Cena hovoru odpovídá Vašemu tarifu při volání na pevnou linku.)

Podívejte se na podobný model

Dębica Presto názory

Celkové hodnocení: 4,3 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 609 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111130 4,3

609 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 189 lidí
 • 4 380 lidí
 • 3 38 lidí
 • 2 2 lidí
 • 1 0 lidí

97% uživatelů doporučuje pneumatiku

97%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3424 dnů. V té době jsme získali 609 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 5286000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako klidný.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Łukasz Szerner

  Rozměr: 195/60 R15

  Hodnocení: 3,9 111900
  Dębice Presto koupil do své dvě auta. Ten mám velikost 195/60 R15, zatímco v druhé mám 195/60 R15. Během roku jezdím v průměru o 20 tisíc. km, prohlídka hlavně mimo město, dálnici. Pneumatiky mohu určitě doporučit všem uživatelům. Jel jsem dříve v Firestonach, Kleberach nebo Daytonach a mohu s plnou odpovědností říci, že naše Dębice Presto v žádném případě nižší konkurenci. Pokud jde o jízdu na suchém asfaltu se velmi dobře drží dynamické křivky lze překonat také nemá žádné problémy. Na dálnici při rychlosti 190-200 km / h také vynikají bezchybně. Není žádný problém s hlukem. Pneumatiky jsou stabilní, auto velmi jistý řídit. Mám nějaké "ale" o chování pneumatik na mokré vozovce. V případě, že cesta je plochý, jak je i na dálnici, není žádný problém. Na druhou stranu je třeba dávat pozor na sekcích, kde jsou výmoly, vyjeté koleje a nerovnosti, protože na takových silnicích jezdit větší množství vody, rád obvinit auto, trochu je stáhnout. Nelíbí se mi to až do konce, protože budete muset dávat pozor, a nevím, kdy se pneumatika bude řezat "pěkné" překvapení. Během inženýři mají pracovat. Ale za cenu, že si nestěžuje, a není nic, co se podívat na společnost pneumatik. Nenašel jsem k nadměrnému opotřebení a jezdit buď samostatně (zřídka), a z rodiny s malým dítětem, kočárkem a spoustou zavazadel. Jsem si plně spokojen a myslím, že můžeme být opravdu hrdí tohoto produktu.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Piotr

  Rozměr: 195/50 R15

  Hodnocení: 3,0 11100
  Já jsem v současné době skončil 4 Sezóna jezdit na tyto pneumatiky, jsem jel asi 30.000. km a mohu říci, objektivně, co to je. Dovolte mi, abych začal tím, že můj styl jízdy, a to navzdory slabé auto je agresivní. Po dobu prvních 3 ročních období, což je o 20 tisíc více. km na suchých i mokrých všechno bylo v pořádku, nemohl jsem říct špatné slovo, takže pak se začaly dít velmi podivné věci s pneumatikami. Jen to, že spadne pár kapek deště a téměř pokaždé, když zapnete abs brzdění, a trakční kola točí na místě, to se stane dokonce někdy při změně z 1 na 2 rychlostní stupeň. Zadání rychlejší zase staví bokem vozu .. Kromě toho, že vytvářejí hluk pneumatik se stal nesnesitelným už, dokonce i při rychlostech nižších než 100 km / h, jsou určitě hlasitější než My Winter Yokohama. Naštěstí jsem si nevšiml, že se jízdní vlastnosti pneumatik zhoršenými v suchu, byl a je v pořádku. Takže abych to shrnul, pneumatika zachovává své vlastnosti po dobu asi 20 až 25.000. km, dobré pro lidi na koni klidněji. Celkově bych doporučit, i když jsem se hledat něco lepšího na novou sezónu.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: seba

  Rozměr: 195/50 R15

  Hodnocení: 3,6 111600
  Opravdu pozitivní překvapení. Vždycky jsem si myslel, že dośwadczenia letní pneumatiky Debica byli chudí. U zimních pneumatik jsem získal důvěru v této společnosti, a jiní nikdy koupit. Ale zpět k Presto. Ve srovnání s Barum Bravuris 2, který se šel na zadní nápravu, Debica je lepší v každém wględem (který není obtížné, protože se jedná o nejhorší pneumatiky barumy, co jsem měl), jsou tišší, mnohem více předvídatelně vedou v rozích (na barumach Obracím se a po chvíli odpověď - je to tady není), lepší tlumení nerovností. Ryde je velmi odolný a přesto ne příliš měkké, pohodlné porazit díru. Byl jsem již dříve ve stejném autě Bridgestone Turanza ER300 - pneumatiky tvrdší, což daleko spolehlivější provoz a výkon na úkor pohodlí a bohužel, oděru a trvanlivost z celkového počtu, protože velmi brzy jste mohli vidět trhliny pryže. Časem uvidíme, jak, ale jsem ohromen - První letní pneumatika Debica. který je opravdu dobrý! (Passio je to blbost ..). Já jen doufám, že to nebude ząbkowała proto, že má dost otevřený dezén.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Ken

  Rozměr: 195/50 R15

  Hodnocení: 4,0 11110
  2 koblihy velikosti 195/50/15 dát na přední nápravu. Dříve tam seděl čtyři rainsporty2. V současné době Dębice suché chovají velmi slušně. Náhlé brzdění dělá dojem na ně. S více dynamický reloaded nebo hozen do druhého zařízení, jako je skřípání, ale žádná tragédie. Předchozí pneumatiky se chovají stejně, a v tomto ohledu možná i trochu horší. Na mokrém povrchu se chovají správně. Rozhodně horší než rainsportów2. Při brzdění v celkové poradit, ale v ostrých zatáčkách lepší být opatrný. Pneumatiky jsou velmi tiché, a to jak na hladkém asfaltu a drsné. Comfort pneumatiky v rozměru 195/50 těžko posoudit, ale boční stěny jsou těžší než rainsporty2. Tuto recenzi jsem napsal v době kratší než tři tisíce. kilometrů, takže je těžké říct něco o tom, otěr a jak se pneumatiky budou chovat za 10 nebo 20 tisíc. mil. Pokud někdo nepotřebuje zázraky jsou určitě potěší s těmito pneumatikami. Pozdravy

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Patryk

  Rozměr: 205/60 R15

  Hodnocení: 4,7 111170
  Nebyl jsem však přesvědčen, Debica pneumatik prodejce (Oponeo) zajišťuje kvalitu, nevěřím, že názory prodejce, ale kupodivu informace prodejce potvrdil v každodenním používání vozu. Byl jsem znepokojen rychlé opotřebení pneumatik na předchozí model Debica Passio (), který byl pod kritickou hodnotu. Nicméně, společnost (Dębica) byl schopný opravit poruchu a presto pneumatiku pro mě je senzační hodnota ceny.Auto vypadá lepidla na silnici na mokrém povrchu o něco méně, ale stále v normálním rozmezí. Největším překvapením byl jízdní komfort děr (což v golfu je velmi únavné), největší nevýhodou je zvuk válcování, jsou hlasitější než jeho předchůdce, ale to není tak únavné - alespoň pro mě. Můj předchozí Michellin pneumatiky Pilot tak vyšší polici než Debica, ale srovnatelné vlastnosti.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dębica Presto popis

Pneumatiky Dębica je polská značka, která se těší uznání řidičů. Pneumatiky Dębica charakterizuje vysoká kvalita a cena. Pneumatiky poskytují maximální bezpečí, pohodlí a odolnost.

Dębica Presto letní pneumatika ekonomické třídy poskytují dobrý výkon ve vztahu s nízkou cenou. Značka patří k americkému koncernu Goodyear.

Dębica Presto zůstala vybavena asymetrickým dezénem, který se spojují s dvou častí. Vnitřní část odvádějí vodu, externí odpovídá za zatáčení na suché vozovce. Pneumatika poskytují dobré provozní vlastnosti za každé letní počasí, také vysokou odolnost vůči aquaplanningu, a nízkou úroveň hluku během cestovaní. Dębica Presto garantuje stabilitu řízení a preciznost, pneumatika zůstala vytvořena s gumové směsí s doplňkem křemenů, který poskytuje odolnost proti opotřebení na základě moderní technologie. Pneumatika určena k osobním vozidlům střední třídy.

Letní pneumatika Dębica Presto je jedním z nejprodávanějších letních dezénu levných značek. Nová technologie výroby zaručuje stabilní jízdu za všech letních podmínek. Asymetrické pneumatiky Dębica Presto určeny pro střední a vyšší třídu jsou oceňovány zákazníky pro dobré jízdní vlastnosti bez ohledu na stav silnic. Pečlivě navržen dezén odvádí vodu a zaručuje komfortní jízdu při vysokých rychlostech. Pneumatiky Dębica poskytují dobrý poměr cena/výkon.

Dębica Presto test

2016 test ACE/ARBÖ v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: vřele doporučený
test ACE/GTÜ v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: vřele doporučený