Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Falken Euroall Season AS200

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Falken
Sezóna:
Celoroční
Štítek:
D C B 69 dB
Více informací
Počet:
1 768 / ks
Koupit
4,0
Hodnocení: Dobrá 71 názorů

Falken Euroall Season AS200 popis

Falken Euroall Season AS200 je pneumatika střední třídy vytovřená pro každodenní ježdění po celý rok. Model je vybaven asymetrickým dezénem, který se skládá ze dvou částí. Zajišťuje vyrovnané výkony na každém typu povrchu. Široké drážky rychle odvádějí vodu zpod pneumatiky a předcházejí vzniku aquaplaningu. Díky tomu je pneumatika spolehlivá a bezpečná nezávisle na počasí.

Falken Euroall Season AS200 je vyroben z moderní gumové směsi adaptované na různé teploty. V zimě garantuje odpovídající přilnavost, která zvětšuje styčnou plochu s vozovkou - tím pádem je maximalizována přilnavost. V létě udržuje naopak odpovídající pevnost gumy tak, aby se dezén nesjížděl příliš rychle. Proto je model Falken Euroall Season AS200 dobrým řešením pro každodenní ježdění bez ohledu na sezónu. Výsledkem použití pokročilých japonských výrobních technologií je pneumatika tichá a úsporná. Model je označen symbolem M+S a symbolem sněhové vločky což svědčí o tom, že se jedná o celoroční pneumatiku přizpůsobenou zimním podmínkám. Projektanti pneumatiky se zaměřili také na optimální rozložení tlaků působících na pneumatiku, proto se dezén sjíždí pomalu a rovnoměrně. Díky tomu je možné využívat plné výkony modelu Falken Euroall Season AS200 po celou dobu používání bez ohledu na najeté kilometry. Model je dokonalým řešením pro řidiče, kteří od celoročních pneumatik očekávají dlouhou životnost a spolehlivost v každém počasí.

Falken je japonská značka náležící pod koncern Sumitomo. Její produkty jsou řazeny do střední třídy na základě nejlepšího poměru kvality a ceny, velmi dobrých výkonů na každém typu povrchu. Pneumatiky Falken se těší důvěře automobilových výrobců, protože se objevují jako originální vybavení vozidel jako například: Suzuki, Subaru, Daihatsu.

Falken Euroall Season AS200 názory

Celkové hodnocení: 4,0 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 71 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 3,8
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 4,0
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 4,0

71 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 18 lidí
 • 4 42 lidí
 • 3 9 lidí
 • 2 1 lidí
 • 1 1 lidí

94% uživatelů doporučuje pneumatiku

94%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3103 dnů. V té době jsme získali 71 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 457000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: vzhled pneumatiky.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: f

  Rozměr: 195/60 R15

  Hodnocení: 4,2
  Po jízdě přes 2000 km v prosinci a lednu, já si myslím, že pneumatiky jsou velmi dobré. Ještě jsem neměl možnost vidět je v hlubokém sněhu. V této sezoně, v mém městě sněhu spadl jen jednou, a poměrně rychle se rozpustí. Ale v těchto podmínkách velmi dobře uplatněna. Na lehce mokrý je slyšet konkrétní píšťalka. To není příliš hlasitý a není v rozporu s řízením. Čím více, že je slyšet ode mne z hlediska rychlosti 50-70 km / h. Brzdné vlastnosti na mokré vozovce mnohem lépe, než pneumatiky Continental Winter Kontakt TS810. Na suchém chodníku válet pneumatiky tiše. Ale když to srovnám tohle auto na Continental Winter Kontakt TS810. Je tišší, než jen na Conti. Brzdění na suchém asfaltu zimě také lepší než kontinentu. Možná je to záležitost srovnání, nové pneumatiky s poněkud delší spotřebován. Velmi pěkné potlačí nedostatky - tak pružný a tichý. I když se nyní zdá, že jemné trhliny v asfaltu je více než při jízdě na Continentalach. Ale je to určitě klidnější. Při dálničních rychlostech je velmi stabilní. To nejsou moje první celoroční pneumatiky. Ve druhém autě už Quartaris Barum a Goodyear Eagle Vector EV2 +. Goodyear'y jsou dobré, ale nahlas. Barum'y klid, ale na mokru musíte být opatrní - auto dostane nedotáčivost. Falken AS200 se zdá, že mají skvělé vlastnosti - dobré pro suché, mokré a malé sněhu. Uvidíme, jak to bude za jiných podmínek.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: cj1103

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 4,0
  S rozsahového pneumatik Falken jsem velmi spokojen. I pracovat v kombinovaném cyklu centra / způsob. Na mokré vozovce dělat lépe než moje předchozí zimních pneumatik, ve velkém sněhu možná trochu horší, ale mají i pozitivní (řízený přes hory a bez problémů, i když jste museli vyjet na zasněžené kopce). V letním období také v pořádku, ale rozhodně nejsou pneumatiky pro sportovní jízdu. Nemají jasně zvýšenou spotřebu při vyšších teplotách. Moje jediná kritika je, že můžete slyšet trochu - na přímé vodorovné vozovce s žádný problém, ale při jízdě na tvrdé hrboly trochu vrzání (nevadí specificky). Celkově lze říci, protože už jen wielosezonówki, klidná jízda většinou kolem města nemáte nic lepšího (a eliminuje problém výměně pneumatik dvakrát ročně). Pořizovací náklady v souvislosti s kvalitou těchto pneumatik také plus, o něco dražší než v létě, ale náklady se rychle kompenzovat nedostatek, že bude muset platit za změny v sezónních pneumatik a kůry muset zakoupit další sadu pneumatik.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Juliusz Kowalski

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,6
  Obecně není špatné pneumatiky na britské podmínky, není špatné brždění, se chovají dobře v mokré, i brzdy, zadní pneumatiky trochu skluzavka u manévru otáčení na křižovatce s rychlým únikem do levého pruhu, trochu hlučný na dálnici přivlastňuje v Německu při vyšších rychlostech. Obecně bezproblémová. Možná trochu příliš brzy na takové závěry, protože jsem je používat jen půl roku, ale pokud vezmeme v úvahu to vřele doporučit všem nadzemní na ostrovech. Pokud budete používat především pro jízdu do práce a dvakrát výlety do polské opny pro vás vhodné. Cena příliš vysoká, přesně to, co jsem se dostal do salonku Ford ve Wimbledonu na hankoka před odjezdem v prosinci do polštiny, cvičení, defektu v Polsku a změnila celý kompozici na Falken. Myslím, že budu na ně a bezchybně scesliwie odcestoval již do konce, prodávat nebo máte nějaký další polovina roku.pneumatika může vypadat trochu víc cool. Tvůj

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: bucyrus

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,8
  Tohle je můj první celoroční gumy a nejsou kontrolovány nich v zimních podmínkách, ale mohu doporučit Falkeny po 2000km. Auto provádí s jistotou, a když jsem jet klidně, přichází do ostřejší zatáčení bez problémů. Dezén má zajímavý vzhled a vidět jeho přizpůsobení pro širokou škálu podmínek v našem podnebném pásu. Ve srovnání s letními pneumatikami, spalování se nezvýšila ani trochu. Jedinou nevýhodou cítím při jízdě, a pak, když jsme se přesunout vlhký (ale ne úplně mokrý) povrch. Můžete slyšet pak docela výrazný hluk jinak jsou zticha. Navíc, v žáru dne, kdy jsem se cítil trochu mírné změkčení gumy, dával iluzi jízdy na suchém asfaltu zimówkach. Celkově velmi dobrý poměr cena / kvalita, čekám na zimu;)

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: D. Smith.

  Rozměr: 195/55 R16

  Hodnocení: 3,4
  To přece není sníh moc minulou zimu, takže jsem nemohl porovnat je s mými zimní pneumatiky. Mohu vám říci, že byly v pořádku přes britské léto a neobrátil želé podobně jako moji zimy udělali v případě, že teplota stoupne nad 20 ° C. C. v časném tepelné vlny. Čela se ukázat nějakou opotřebení, ale cena byla ráda, takže pokud bych měl dva více bych pořád myslím, že jsem udělal dobře koupit. Ano, já bych doporučit tyto jako univerzálních pneumatikách a pokud sněží v zimě mohu být schopni zjistit, jestli můžu dostat do dlouhého kopce k místu, kde žiji, a jestli já nebudu potřebovat příliš prodejny zimy už, tady je doufat.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Falken Euroall Season AS200

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
D | C | B 69 dB |
175/65 R15 88 T 1 768 Koupit
F | C | 69 dB
185/50 R16 81 V 2 358 Koupit
E | C | B 69 dB |
185/50 R16 81 V 1 934 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Etykieta Klasa oporu D Klasa hamowania C

Falken

307731

175/65 R15 88 T

C1

69

 • Falken
 • Euroall Season AS200
 • 175/65 R15
 • 88
 • T
 • D
 • C
 • B
 • 69 dB
 • Ano
 • Ne
 • XL

Falken Euroall Season AS200 test

2016 test Auto Bild Allrad v rozměru: 215/55 R16 3. místo hodnocení: dobrá
test Gute Fahrt v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: dobrá
test Auto Bild v rozměru: 185/60 R15 hodnocení: uspokojivá