Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Firestone F590FS

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Firestone
Sezóna:
Letní
Počet:
2 391 / ks
Koupit
3,0
Hodnocení: Průměrná 11100 11 názorů

Firestone F590FS popis

Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Firestone F590FS názory

Celkové hodnocení: 3,0 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 11 názorů

průměrná
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111100 3,1
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111100 3,1
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 118000 2,8

11 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 0 lidí
 • 4 2 lidí
 • 3 7 lidí
 • 2 2 lidí
 • 1 0 lidí

27% uživatelů doporučuje pneumatiku

27%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 5661 dnů. V té době jsme získali 11 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 115000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: vzhled pneumatiky.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako rychlý a dynamický.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Wielki Mistrz kierownicy ucieka

  Rozměr: 155/80 R13

  Hodnocení: 2,7 117000
  Setkal jsem se tyto pneumatiky velmi dobře. Na suché vozovce provádí přes dobře, dokonce téměř b.dobrze - dobrý brzdný účinek, dobrou stabilitu v přímém směru, dobrá manévrovatelnost, je to nedostatky jsou poměrně těžké a málo zvítězí auto na hrbolaté silnici, ale bez většího poškození bezpečnosti. V kontrastu, mokrý vyniknout daleko pod průměrem nebude používat slovo hrozný - špatné brzdění příliš rychle do smyku, běžně tažení na začátku, když se auto trhne prudce, jako gwałowne škubání auta dochází také při akceleraci, například při předjíždění, velmi špatně vypořádat se s aquaplaningu - Stahování atraktivní auto na stránce bazénu a na konci první dojmy Možnost sněžení - varovat ty, kteří mají v úmyslu používat tyto pneumatiky v zimě, mírné (výrobce poskytuje informace, jsou vhodné pro mírné zimy), v zimě jízda na těchto pneumatikách je smrt NÁHODNĚ těžké poškození na těle, zejména nebezpečné se vznáší na jedné straně rozbředlého sněhu, i když je to málo, to způsobí téměř neochvějně ke stažení z boku vozu při absenci štěstí ratingu může vést k příkopu Buď čelní náraz. Tak úplně bych nedoporučoval tyto pneumatiky a už rozhodně méně nezkušených řidičů jsou nebezpečné na mokru. Dříve jsem měl pneumatiky Goodyear GT2, na kterém většina tady visí psi byli o něco horší v suchu, ale předvídatelné (na suchý většinou na řidiče zvládne), ale na mokré srpna byly na tom lépe, bez rychlého uklouznutí a aguaplaning jev byl skoro cizí člověk ke mně a já goodyeary má právě teď vybral z těchto dvou.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel:

  Rozměr: 155/80 R13

  Hodnocení: 3,2 111200
  Přesto doposud (1999-2006), které mají pneumatiky. Měl bych zmínit, že je to tovární původní pneumatiky pro Opel. Obcnie jsou v hrozném stavu, a to zejména pokud jde o přilnavost, ale nosí pěkně a rovnoměrně, ještě udržet rovnováhu a překvapivě klidnou jízdu dokonce by se dali. Jeho Opel jízda na motokáru. švihnutí strany, pryžová pískot 40 km do rohu a tam je spousta legrace, ale mokrý niestey jezdím jako důchodce ;-) Nový (není tak zničený) jsou dobré pneumatiky ve své třídě a ve své cenové kategorii. Trochu horší trakce na mokrém asfaltu, docela dobrý na suchu. Slabě ve sněhu a na ledu určitě kontrola nulové nad autem (měl jsem skluz při parkování!). V souhrnu se jedná o slušný pneumatika pro rodinné automobily, v přiměřeném středně řízení. Téměř obrněný, oděru a jinému mechanickému poškození. Komfort a grip neohromí, ale také nezpůsobuje potíže. Já jsem v současné době nákupu unirojali680 nebo kontinent ... zkusím něco jiného.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: mario

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 2,5 115000
  Měl jsem je v autě. Je to naprosté nepochopení balení pneumatiky s rychlostní T = 190 km / h na Fiat Stilo, to volá do nebe o pomstu, a pneumatiky s indexem V = 240 km / h není milost. No, ale divák se polského jde největší blbost a nic nepomáhalo. Na začátku tam byly ok grip jako dobré, velmi hlasitě na 200 km / h Rychle nějak opotřebované, v suchých podmínkách vypískla jako mánie a jako spadající do tohoto strachu je, že auta nebudou přesahovat poškození světel Bylo těžké se pohybovat na mokru. Rozhodně nedoporučuji nikomu, aby se lépe kupovat bez ohledu na to, jaké pneumatiky jen měli rychlostní index V již koupil nový v Jokohamě, doufám, že nákup bude dobře sprawać.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Prawdziwa opinia

  Rozměr: 155/80 R13

  Hodnocení: 2,9 119000
  Pneumatika pro čtyři s plusem na suchém nawierzchnii, i když trochu špatně z pohodlí a má tendenci volavka na výmoly. Na mokré odpadky, Přemýšlela jsem, srpen nebo ne dát jeden, chová se jako pětiletý brzdění používaný až pneumatiku. Kromě toho, pokud se začne točit dělá to velmi násilné škubání vozu, což může být velmi nebezpečné, při vyšších rychlostech, dynamické startu na mokrých notoricky brutální vleků. Stručně řečeno, dal bych odhad na suché nad průměry, na mokré pneumatiky je určitě zlý a nebezpečný. Vzhledem k tomu, že několik měsíců jede v deštivém počasí rozhodně nedoporučují, a rozhodně ne dost již zkušených řidičů.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: długi

  Rozměr: 175/70 R13

  Hodnocení: 2,8 118000
  Pneumatiky se dali dohromady s novým autem a teprve nedávno byl nucen změnit. Ne jsem v porovnání s jinými pneumatikami ale zjistil jsem, že jsou velmi dobré, a to jak v zimě, tak v létě (pro letní pneu). Jsem byl nucen je vyměnit, protože po cestách, že vzdálenosti, jeden z nich nebylo vhodné pokračovat v řízení jako řízení běhounu jemně posunout osu, které byly pohybující se dopravní řízení. Ale těžké šesti lety. V zimě, neměl jsem žádné problémy s jízdě na zasněžené silnici (žádné hrboly). Mám jen dvě pneumatiky ještě, takže jsem v úmyslu nahradit zimu, jen proto, že na jejich věk. Takže doporučuji pneumatiku.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Firestone F590FS

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
195/70 R14 91 T 2 391 Koupit

Počet nabídek: