Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Firestone MULTIHAWK

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Firestone
Sezóna:
Letní
Počet:
2 659 / ks
Koupit
4,0
Hodnocení: Dobrá 11110 47 názorů

Firestone MULTIHAWK popis

Firestone MULTIHAWK je letní pneumatika vytvořená za cílem komfortní a plynulé jízdy. Zvláště spokojení s jejími výkony budou majitelé osobních vozidel střední třídy, protože ve spojení s nimi model dokáže ukázat plně své možnosti. V pneumatice je znásobena pevnost bloků dezénu, čímž se zvyšuje kontrola nad automobilem, a zkrácena brzdná dráha na suchém povrchu. Větší pevnost se podařilo získat díky snížení počtu zářezů - kromě pevnosti a jistějšímu řízení je zajištěno i rovnoměrné sjíždění pneumatiky. Proto je možné na pneumatikách Firestone MULTIHAWK jezdit déle a po celou dobu se těšit z maximálních výkonů.

Firestone MULTIHAWK dokonale zvládá jízdu na mokrém povrchu. Zaoblený tvar bloků a symetrický dezén rychle odvádějí vodu, takže je pneumatika odolnější vůči aquaplaningu. Velký povrch styku dezénu a vozovky a inovační vzor dezénu neumožňují podklouznutí, zlepšují bezpečnost a jízdní komofrt. V modelu jsou použity moderní trojrozměrné spoje bočních bloků, jejichž rolí je dodatečné zesílení pevnosti, udržení odpovídající odolnosti vůči aquaplaningu a ochrana pneumatiky před poškozením. Tyto spoje mají funkci i estetickou - díky nim pneumatika vypadá moderně a dynamicky. Výrobce Firestone MULTIHAWK se zaměřil na zlepšení poměru objemu pórů v rámci jednotlivých elementů dezénu. Výsledkem jsou vyrovnanější výkony na suchém i mokrém povrchu a normalizace tlaku pneumatiky vůči vozovce.

Firestone je značka spadající pod Bridgestone - největšího koncernu na světě vyrábějícího pneumatiky. Firestone je americká společnost, která funguje od roku 1900. Rychle si dobyla popularitu na trhu a důvěru řidičů hlavně proto, že byla hlavním dodavatelem pneumatik Ford Motor Company.

Firestone MULTIHAWK názory

Celkové hodnocení: 4,0 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 47 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 11110 4,0
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 11110 4,0

47 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 10 lidí
 • 4 30 lidí
 • 3 6 lidí
 • 2 1 lidí
 • 1 0 lidí

91% uživatelů doporučuje pneumatiku

91%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 4751 dnů. V té době jsme získali 47 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 486000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: opotřebování.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle mimo město.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako klidný.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Karo

  Rozměr: 185/65 R14

  Hodnocení: 4,1 111110
  Jsem žena, Koupil jsem si tyto pneumatiky, protože jsem vlastnil takový auto a už není způsobeno žádné problémy. Četl jsem připomínky, které jsou docela hlučné, ale nemyslím si, že to kolo při jízdě do 110 km / h podle mého názoru nedělá hluk, to je pravda, jak to dosáhne rychlosti asi 130 km / h je trochu hluku, ale myslím, že je to jen není pneumatiky). Každý den jezdím asi 200 km, a myslím, že pneumatiky se chovají dobře na suchých a mokrých površích, nemají žádný problém. Pokud jde o první nákup pneumatik Jsem velmi šťastný. Musím si koupit zimní pneumatiky, a tak jistě lákat stejné, jen v zimě. Doporučuji všem kobietkom kteří neznají pneumatiku;)

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Voitas

  Rozměr: 185/65 R14

  Hodnocení: 4,1 111110
  Pneumatiky nedávno koupil s vozidlem, a přiznám se, že i přes nevýhody, že jejich hlučnost cca 80-90 kmh vrcholu je určitě držet s nimi. Už si koupil novou sadu. Je to pro mě těžké posoudit jejich oslabování, protože na krátkou projížďku na těchto kopií, ale teď jsem si důkladně vyzkoušet. Držte se cítím dobře, ne-li velmi dobré. Jsou v pořádku na suchých a mokrých površích, i když zpátky jsem se ... hmmm ... co mohu říci, plešatý ;). Můžete vidět, že zakoupené pneumatiky byly vyměněny na obou (přední ok i multihawki). Rozhodně to zmínit se stejná. Chtěl bych doporučit, protože hodnoty za peníze!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: leszczleszek

  Rozměr: 185/65 R14

  Hodnocení: 3,6 111600
  Koupil jsem si v červnu a zatím jsem udělal 22 000 km v úhrnu v okamžiku, kdy se ještě změnil na zimní pneumatiky, protože i já jsem hledal dobré pneumatiky. K mému překvapení, po prvním útoku zimy letošního roku, i když jsem na léto, ale nosí tento film a jel všude tak daleko a mnoho dalších řidičů měl problémy s rozběhem, a řízení. Také jsem se na jízdu v létě, na podzim veškeré velmi šťastný a doufám, že mě to bude sloužit po dlouhou dobu ... Zdravím všechny driver'ów, šířku a přilnavost přání ve všech podmínkách.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Jacek

  Rozměr: 155/70 R13

  Hodnocení: 2,8 118000
  Ta však končí svůj život, a prošel na nich hodně. Sotva opotřebení běhounu, takže je to senzační pneumatika pro ty, kteří si myslí, že jsou skromný. Proč "Zdá se,"? No, protože když jsou odolné kulaniu palivo spotřebované hodně vážně. Kromě toho jsem se nikdy jim věřit, a to zejména na mokré vozovce mohl nemile překvapen. Osobně mám dojem, že společnost je příliš štědrý Firestone oxid křemičitý, který dělá gumu nebude být v rozporu, ale rychle ztvrdnou a stát nebezpečnou.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Piotr

  Rozměr: 175/70 R14

  Hodnocení: 4,2 111120
  pneumatiky dobře kompenzován pro mé docela opotřebovaný pozastavení a zlepší jízdní komfort. Prakticky není třeba kontrolovat tlak bude docela tiše a sebejistě. Po několika tisíc km nepatrné spotřeby se odráží ve formě drobných trhlin, ale běhounu prakticky zmizela. Neměl jsem spadnout do nich v každém účtenky nebo nekontrolovaných situacích. Chtěl bych doporučit značku, protože velkou hodnotu za peníze.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Firestone MULTIHAWK

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
185/65 R14 86 T 2 659 Koupit

Počet nabídek:

Firestone MULTIHAWK test

2014 test ADAC v rozměru: 175/65 R14 hodnocení: uspokojivá