Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Firestone TZ300

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Firestone
Sezóna:
Letní
Počet:
1 720 / ks
Koupit
4,3
Hodnocení: Dobrá 111130 211 názorů

Firestone TZ300 popis

Firestone značka patři ke koncernu Bridgestone. Model TZ300 letní pneumatika střední třídy (medium). Firestone TZ300 v principu výrobce bylo, poskytnout vysokou úroveň pohodlí a nízký hluk. Příslušná konstrukce a rozložení kostky umožňují garance dobrých provozních vlastnosti a snadností řízení za každé počasí. Speciální okraj dezénu snižuji riziko vzniku aquaplanningu a také dokonalou přilnavost na suché vozovce.

Pneumatika Firestone TZ300 nástupkyně populárního TZ200. Nový model zůstal opravený majíc na ohledu pohodlí cestovaní, Pneumatiky Firestone TZ300 poskytují spokojenou jízdu také na nerovných cestách, zvýšeno tuhost pneumatiky. Rozložení vibrace má vliv na rovnoměrnou spotřebu. Bez ohledu na rychlost odstupy mezí kostkami nižší valivý odpor garantují tichou jízdu. Pneumatiky Firestone TZ300 se osvědčují v každých podmínkách. Za bezpečnost na suché vozovce odpovídají kostky o vysoké přilnavosti umístěné na ramenech pneumatiky, „prokousávají se“ ve vozovku poskytujíc dobrou přilnavost a bezpečné brzdění. Pneumatika vybavená v hluboký dezén, a jeho konstrukce správně odvádí vodu a smísení rizika aquaplanningu během rovné jízdy a zatáčení.

Letní pneumatika Firestone TZ300 doporučovaná řidičům sedanů a kompaktů. Ideální návrh pro řídící oceňujících pohodlí a bezpečnost při každodenním řízení. Poskytuje dobré provozní vlastnosti na mokré a suché vozovce. Výrobek garantuje stabilitu a akustický komfort. Moderní konstrukce dezénu garantuje vysoké trakční přenosit.

Firestone TZ300 názory

Celkové hodnocení: 4,3 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 211 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111140 4,4

211 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 71 lidí
 • 4 131 lidí
 • 3 6 lidí
 • 2 3 lidí
 • 1 0 lidí

97% uživatelů doporučuje pneumatiku

97%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3741 dnů. V té době jsme získali 211 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 1877000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: gru

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,2 111120
  Pneumatika po 3 nebo 4 ročních období. Řízení agresivně, hořet papuče, Rondo strana bude, kouřím hromadu paliva a always'm baví v autě. Pneumatiky neruší. První odpor - měl dobrodružství. Vyskočila jsem na chodník. On The Road zavinění dodavatele, že to nebylo. Jeho manželka také stlačeny tak, aby ztratil podběhu. Pneumatiky to přežil bez poruchy. Oba případy by měl odstranit pneumatiku. Stále perfektně jezdí. Velký potlesk. Otěruvzdorné - pneumatiky s kurzu může 30000km jsou již ve více než polovině nosí. S mým stylu jízdy Nemyslím si, že tak rychle vybijí. Udělám z nich 50000 oko. Trakce - to není závod pneumatiky, takže je to určitě pneumatiky na kruhovém objezdu, kde si můžete řídit několik kilometrů rychleji. Oceňuji měkké pneumatiky v přechodu ke ztrátě adheze, měkké smyk snadné ovládání. Dobrá ovladatelnost vozu a mnoho zpětné vazby na volantu. Pneumatika není v rozporu s tvrdou použití, spolehlivého partnera. Na mokré také velmi dobře a bez překvapení. Jel jsem nejlepší, a to je o něco slabší. Bravo. Comfort - vynikající. Žádný hluk 0-200kmh. Oni nejsou příliš těžké. Kromě skákání na obrubníky provedených na ně, jako průměrnou rychlostí 200 km / h tankování tankování. Udělal jsem je 1000 km v den, znovu jim balení auto ke stropu. Pneumatika to nevadilo a je stále na auto. Opět - bravo :) Nikdy bych koupit znovu? Pravděpodobně ne, protože chci zkusit něco jiného ze zvědavosti. Musím doporučit? Pro lidi jezdit moderování. Pro vozidla s výkonem kolem 100-120KM za tunu bez váhání. Velmi dobrá pneumatika s výbornou kombinací funkcí, které je výrobek zlatého průměru činí. Chcete-li agresivně ojetá auta nebo silnější - k zamyšlení.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: AndreRe

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,8 111800
  v životě jel tak daleko, přibližně 110,000 km (70kkm na Seicento a 40 FFM na Mondeo MK3) předtím, než jsem začal hodnocené pneumatiky, takže možná, že to není moc, ale na věci, zejména odpisy na jamkách silnici velký, jen stěží cítit kolo, i když dokončení otvor se absolutně nic nemění směr jízdy, ať už voda nebo déšť nebo hořící slunce jde jako po kolejích, přímo na rovné silnici a zavedenou oblouk řidič chce se obrátit, když prší okamžitě distribuuje vodu do stran, ale buďte opatrní, protože v Deště (bouře) po překročení 90 km / h jasně cítil aquaplaningu, pro některé je to výhoda, protože vědí, že když jsou uvolněny (mi hodí, i když trochu příliš brzy, mělo by to být někde kolem 110 km / h), pro ostatní to bude vada, jako suchý povrch je naprosto skvělá, držet na silnici skvěle, odpisy velký, brzdění extra rychlá a efektivní, jako kluzkém povrchu, tj. mírně klesl do deště, a pak svítí slunce, nebo vozovka je trochu mokrý, a tak mě kluzké je to skutečně potřeba být opatrní a brát korekce na vzdálenost do jiného auta, protože brzdění může skončit za jeho předchůdce, se mi okamžitě obrátit na systému ABS, protože kola ztratí přilnavost, což např. nemají ukázat stejné podmínky, předchozí rok Fulda, takže myslím, že , se sníženou cenu stojí za to koupit, ale kdyby na to přišlo zaplatit cenu obvyklou NENÍ!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: MatiGor

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,6 111160
  Řízení foczka mk2fl trik není napsat, že drží na silnici v zatáčkách, protože suspenze v rewelka Forda, ale Firestonach rychlosti průjezdu zatáčkou může být vyšší o 20% než u jiných kaučuků, a jsem si jistý, že nelétá ven. Drží se dobře na suchých i mokrých podmínek. Musíte dávat pozor na větší kaluže, protože při vyšších rychlostech (nad 90 km / h) ty se slabším sevření volantu může být překvapen. V okamžiku, kdy jsem jel kolem 20tyś a opotřebení na nich téměř není vidět. Mám srovnání se kleberów a Fulda - tato verze létě jsou tak těžké, že někdy v suchých podmínkách se můžete cítit jako na stadionu. Fulda je dobrá, ale na zimu. Dobrá ekonomická guma, která uspokojí náročný, bude stačit, aby splňoval náročné očekávání těch, kteří se starají o bezpečnost. Brzdné vlastnosti na suché vozovce s 100 km / h je o metr vyšší než továrních zkoušek. Déšť nekontroloval.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: jaja

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,8 111800
  Pneumatiky jsou pohodlné a předvídatelné. Znamená absolutní trakce rozhodně ne 6 nebo 5, protože jsou mnohem lepší pneumatiky a suchá 6 = 5 = úhledný a sportovní pneumatika. Parametry pro civilní pneumatiky velmi dobré. Slušné jízdní vlastnosti, s některými opravdu agresivní jízdě a podporovat důvěru. Také dobré na mokru, i když ne tak Uniroyal. Brzdění je také 4-5. Pneumatika seriózní a dobře přenášená komáry, špatného zacházení v 200-hp auta a zvládání dobře s jeho výkonem. Pneumatiky pěkně ukazují, kdy trakce je u konce, ale já jsem se smířit, jak je uvedeno Uniroyal. Za tuto cenu bych doporučil. Dražší je to určitě něco, co trochu lépe. Comfort - tichý a pěkně výběrem drobné nesrovnalosti. Zlepšit komfort. Žádný hluk odvalování obecně.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Andrzej B

  Rozměr: 195/50 R15

  Hodnocení: 4,0 11110
  Normální dobré pneumatiky za dobrou cenu. Jen obvyklé dobré pneumatiky pro každodenní použití a příležitostné (2-3krát ročně), minete na trati pro zábavu. Nemám nic, aby jim vyčítají. Well-stick povrch, dobré disperzní voda. Kdybych byl častější (např každé 3-4 týdny), jízda pro zábavu na závodní dráze je schopen mít trochu lepší hůl - ale pak koupit druhou sadu na trati, jejíž poškození otřít jezdit nakupovat nebo do práce. Trvanlivost nesmí soudit, protože příliš málo sad pneumatik wyjeździłem říct, jak rychle budete konzumovat. Potlačení také nesoudí - jsou určitě mnohem lepší, než mé předchozí pneumatiky, ale nejdou do továrny a já jsem změnil nastavení odpružení, které je těžké posoudit stejné pneumatiky.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Firestone TZ300

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
205/55 R16 91 V 1 720 Koupit
185/55 R15 82 V 2 107 Koupit
205/55 R16 91 V 1 739 Koupit

Počet nabídek:

Firestone TZ300 test

2015 test ADAC v rozměru: 185/60 R14 hodnocení: uspokojivá