Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Firestone Winterhawk 2 EVO

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Firestone
Sezóna:
Zimní
Počet:
1 473 / ks
Koupit
4,0
Hodnocení: Dobrá 11110 126 názorů

Firestone Winterhawk 2 EVO popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Pneumatiky Firestone jsou jedné z nejpopulárnějších značek na světě. Výrobce této značky spojují tradice a moderní technologie. Na pneumatikách Firestone jezdí řidiče z desítek států, značka je uznávána na celém světě. Pneumatiky Firestone znamenají kvalitu vypracovanou v průběhu více než 100 let. Modely této značky charakterizuje komfort používaní a odolnost proti spotřebě. Dnes patří do japonského koncernu Goodyear.

Firestone Winterhawk 2 EVO zimní pneumatika střední třídy vytvářena se směsi s křemelinou, která zvyšuje bezpečnost na mokré vozovce. Během rozjezdu a brzdění auto se nedostává do smyku. Pneumatika zůstala vybavena směrovým dezénem, kterého drážky maximální odvádějí vodu, a poskytuji garance přilnavosti na mokré vozovce, ve vodě a na rozbředlým sněhu. Pneumatika poskytuje bezpečnost v těžkých zimních podmínkách, stabilitu a správný rozjed a brzdění. Firestone Winterhawk 2 EVO určena pro mále až středné velké vozy, poskytuje velmi tichou práce.

Pneumatiky Firestone Winterhawk 2 EVO nabízejí skvělou trakci a bezpečnou jízdu na mokru a sněhu. Garantují odolnost vůči opotřebení a vysokou přilnavost v zatáčkách, záběr a ovladatelnost na sněhu, bezpečnou brzdnou dráhu na suchu i vodě a snížené riziko vzniku aquaplaningu. Nová zimní směs EVO pro vynikající výkony na sněhu. Firestone Winterhawk 2 EVO jsou všestranné zimní pneumatiky určené osobním vozům. Kladou maximální důraz na Vaši bezpečnost, pohodlí a ekonomičnost provozu v kombinaci s vyváženým výkonem. Třída úspory paliva: F Třída přilnavosti na mokru: C Úroveň hluku: 72 dB.

Firestone Winterhawk 2 EVO názory

Celkové hodnocení: 4,0 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 126 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111900 3,9
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 11110 4,0
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111110 4,1

126 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 33 lidí
 • 4 75 lidí
 • 3 13 lidí
 • 2 2 lidí
 • 1 3 lidí

89% uživatelů doporučuje pneumatiku

89%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3470 dnů. V té době jsme získali 126 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 1090000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: vzhled pneumatiky.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako klidný.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: piotrek

  Rozměr: 195/60 R15

  Hodnocení: 3,1 111100
  Vítejte u nás. Na suché vozovky pneumatiky se chovají stejně. Problém začíná ve sněhu. Během první zimní pneumatiky šel pěkně. Nebyl žádný problém s řízením ve sněhu, do kopce výlety nezpůsobil žádné problémy. Situace se radikálně změnil i během druhé sezóny. Bylo těžší se pohybovat sníh, natož ledu. Nyní, po třech sezónách, přestože dezén 6 mm, pneumatiky ztratily hodně na nový. Je snadné zlomit trakce při rozjezdu. Během protiblokovacího vozu stále běží. Vinu, protože je směs gumy, která je vyrobena pneumatiky. Je velmi citlivý na stárnutí. I jízda na pneumatiky Nokian, zakoupené ve stejnou dobu jako Firestony, se stejným profilem, hloubku a kvalitu jízdy je zcela odlišný. Auto se pohybuje mnohem lepší a zastaví na těchto pneumatik. Abych to shrnul: pneumatiky může a dobré, ale pouze na první zimu. Za ní následuje rychlé ztrátě jejich vlastností zimy.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Marcin

  Rozměr: 175/65 R14

  Hodnocení: 3,2 111200
  Firestone Winterhawk EVO koupil na podzim 2012 a čekal s názorem, že przejeździć období a vidět ji ve všech podmínkách. Pneumatika se choval skvěle na suché i mokré vozovce, bude jemně a rovně jako železnici, ale problém se objevil ve sněhu, sněhu, na ledu, nemluvě, protože žádná pneumatika na led nechová dobře. Sníh a břečku není bezpečné brzdění a případně i směrem od světel je problém. Druhé auto, které jsem Dębica Frigo jedna osa a zbývajících osm let s pneumatikami Michelin zcela opotřebeného běhounu a nebyl žádný problém. Pokud jsem si vybral podruhé, jsem si jistý, že bych si koupil levnější Debica nebo povzbuzující, protože to je zimní pneumatika Firestone pouze název.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Wikoprie

  Rozměr: 215/55 R16

  Hodnocení: 1,4 140000
  Volba padla na Firestone, protože jsem všude Nokian W + nemohl koupit. Ano, ale do té míry, to znamená, že velmi tiché pneumatiky (s nízkým valivým odporem), výlet na suchých podmínkách bez výhrad, překročil bláto jako nůž máslem a zůstává stabilní. A teď některé nevýhody: i na zledovatělém asfaltu ztrácí přilnavost při brzdění, při spuštění dobře, ale to ještě jde. Dosud nebyly testovány v mokrém sněhu - má malé kostičky (ale mnoho částí) a já nevím, jestli to není ucpané sněhem - ale to jsou mé dohady, když klesne hodně sněhu, budeme vidět. Celkově doporučuji - rozhodně mnohem lépe než Debica Frigo, který jsem měl před - (tišší a lepších výsledků)

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Tomj

  Rozměr: 175/65 R14

  Hodnocení: 4,3 111130
  Testy ADAC pravdu - skvělé pro zimní pneumatiky. V extrémních podmínkách velmi dobře udržované. V suchu a při teplotách nižších než 5 stupňů dobře udržované, ABS málokdy musel pracovat. Problém nastal, když teplota stoupne nad 8 stupňů. Při vyšších rychlostech (około110 km / h) a přísnější křivek mohl chovat nepředvídatelně. Ale nejhorší choval v dešti než 5 stupňů. Prakticky každý silný brzdný skončil vypnutí ABS-u a brzdění velmi prodloužena. V zatáčkách byl často pocit, že přední kola smykem. Pokud jde o spotřebu těchto pneumatik jsou velmi pěkné mě překvapilo. Navzdory vysokým teplotám v zimě mají opravdu nízké opotřebení.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Slawomir_pl

  Rozměr: 215/55 R16

  Hodnocení: 3,9 111900
  Je čas na změnu pneumatik. Předchozí Continetal již poradit v několika typických zimních podmínkách. Při nákupu řídí dobře známé značky a samozřejmě i ceny. Nechtěl jsem, aby pneumatiky "Vyrobeno v Číně", a já jsem s volbou velmi spokojeni. Zimní podmínky (někdy extrémně) nezpůsobil žádný problém. Sníh ve všech možných variantách od volně ložené na rozbředlém sněhu nezpůsobila žádné problémy, která byla příjemná změna oproti předchozímu "continentalowej" zimy. Pohybující se auto na Witerhawk to není těžké, a brzdění vám dává pocit důvěry. Dobrá volba!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Firestone Winterhawk 2 EVO

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
175/70 R13 82 T 1 473 Koupit
185/65 R14 86 T 1 794 Koupit

Počet nabídek:

Firestone Winterhawk 2 EVO test

2013 test ACE/GTÜ v rozměru: 185/60 R15 hodnocení: doporučený