Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Goodyear UG 8 Performance

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Goodyear
Sezóna:
Zimní
Počet:
2 683 / ks
Koupit
4,5
Hodnocení: Stojí za doporučení 111150 70 názorů

Goodyear UG 8 Performance popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Pneumatika Goodyear UltraGrip 8 Performance uspokojí i nejnáročnější řidiče. Jako i jiné výrobky Goodyear, Goodyear Ultra Grip 8 Performance stojí za svou cenu a poskytuje vynikající výkonnost na všech zimních silnicích. Tři různé typy lamel garantují vynikající přilnavost a brzdění na zledovatělém nebo rozbředlém sněhu .

Rozsáhlá kontaktní plocha pneumatik Goodyear UltraGrip 8 Performance zlepšuje ovladatelnost auta na ledu, a křemenná směs směrového dezénu netratí svou přilnavost a fyzické vlastnosti i v nízkých teplotách. Rychlé odvádění vody z běhounu koná se pomocí speciálních drážek, díky čemu efektivně snižuje riziko aquaplanningu na mokrých površích a sněhové břečce.

Goodyear UltraGrip 8 Performance je také výjimečně lehká, co pozitivně ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emisi oxidu uhličitého. Kromě toho, ta nová pneumatika od Goodyear je tichá, díky čemu poskytovaný komfort jízdy je citelně lepší. Jako pneumatika nejvyšší třídy, je spolehlivá i při agresivní jízdě a vysokých rychlostech na zimních silnicích.

Goodyear UG 8 Performance názory

Celkové hodnocení: 4,5 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 70 názorů

stojí za doporučení
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111140 4,4
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111150 4,5
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111150 4,5

70 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 32 lidí
 • 4 36 lidí
 • 3 2 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 0 lidí

97% uživatelů doporučuje pneumatiku

97%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2569 dnů. V té době jsme získali 70 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 595000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Bartek

  Rozměr: 215/55 R17

  Hodnocení: 5,0 11111
  Koupil jsem si sadu pneumatik asi před 2 měsíci. Cena byla vyšší než dnes, ale nelituji žádnou dolar, který strávíte na těchto pneumatikách. Poradil mi je vůbec povědomý zaměstnanec vulkanizace v Tri ... A tak to začalo ... Koupil jsem si auto v říjnu, pro které vlastník není přidán, Zimní pneumatiky (protože oni nebyli "hodni" tohoto vozu :)), pár dní Později, po přepočtu asi "po celém internetu," šel jsem do vulkanizace, protože jsem se chtěl dozvědět něco o jejich pneumatik nalezených a oni byli nevýrazné Nokia WR něco senzační podzim venku a ADAC testuje Conti Winter Kontakt Continentale, nebo něco takového. Vstoupil jsem nic vědom firmy požádal o výše uvedených modelů pneumatik, protože zaměstnanec této vulkanizace jen smál se na mě, s dotazem, zda je to, že je pneumatika pro mě ani pro matku v právu? Původně jsem nerozuměl tohoto zaměstnance smích, protože, jak je to jako Continental a Nokian vysmíval? Po salva smíchu zaměstnance mi řekl, že to, co podléhá Goodyear, avšak cena elektrárny byl ohromující, ale z toho, co máme internet a Oponeo.cz? Cena pneumatiky na webových stránkách závodu se už asi 90 PLN / ks nižší, než bych si objednal pracovník fyzicky. Ale rozhodl jsem se koupit Oponeo.cz - to nebylo první nákup na těchto stránkách ... Auto může jednat o tyto pneumatiky, v zásadě, terénní, bydlím mimo město (bláto, sníh - jít bez problémů), v dojíždění do práce - to běží. Považuji nákup udeřil hřebík na hlavičku, jako při výběru manželky). Nerozhodný doporučit 100%. Jak už jsem psal výše: nelituji žádnou dolar, který strávíte na těchto pneumatikách. Tvůj

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Maciek

  Rozměr: 215/55 R17

  Hodnocení: 4,2 111120
  Na začátku jsem se říci, že vzhledem k rozsahu stylu jízdy si můžete vybrat, není o Jezdím rychle, ale ne agresivně. A tato volba není. Domnívám se, že pneumatiky, která xl INDEX by měla být stanovena. Vulkanizační, který byl prodavač u těchto pneumatik mě ujistil, že je to pneumatika s výkonem pneumatik zesílené XL. Bohužel, pneumatika je měkká a účinek to, že poté, co byl chycen, střevíček ", a to navzdory skutečnosti, že jsem okamžitě vycítil a zastavil se ukázalo, že pneumatika je zničen od vnitřního okraje ráfku (z vnějšku jste nemohli vidět žádné poškození. EFFECT konečné- . dalších 630 zł v bahně se domnívají, že pneumatiky v prémiové třídě jsou příliš drahé a nemají dobrou kvalitu vztahu -.. Cena po zimě, takže jsem si koupil letní pneumatiky,, Ostatní značky "a já jsem krátce říct ... Já jsem pozitivně překvapen tím kvalitu za cenu vytlačily. již 9000km a nevykazuje žádné známky opotřebení pneumatik, a pro nastavení velikosti 215/55/17 jsem zaplatil poloviny tolik jako v předchozích pneumatiky. bruslil suchý rychle po silném dešti a zatáčení. pneumatiky chovat senzační, vypadají skvěle a dobře drží. A jejich jméno je OVATION A já vím, já vím ...... že čínské pneumatiky, ale ujišťuji vás, že v době, kdy nákup těchto pneumatik vždy s pneumatikou ujeli ve třídě tzv. prémie platební za sadu mezi 2500 -.. 3000 zł A tady je nastaven na 940 zł .... nádherný. Já bych určitě doporučil.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: MR JM

  Rozměr: 215/55 R16

  Hodnocení: 4,9 111190
  Ocenit pneumatiky velmi dobře, protože ze mě absolutně žádný problém v zimě. Objektivně oblíbenec zima nebyla příliš náročná na autě, takže jsem neměl možnost ověřit pneumatiky ve velmi obtížných situacích. Udělal jsem jen dvě delší vzdálenosti (několik set kilometr), ale v bezśnieżnych podmínkách. V tomto počasí pneumatiky z jiných low-end i klidně zvládl, ale jezdím s rodinou a já počítat nejvyšší parametry kvality. Já jsem s těmi, kteří dávají přednost přeplácet, ale mít jistotu, že oni udělali vše, co mohli, aby pokoušet osud. Letos v zimě jsem se pamatuji jen několik dní velmi špatné stavu vozovky, a je-li v těchto dnech pneumatiky pracovala tak, jak má, a mě zachránil před možným silnice akce, stálo to za to!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Maciej

  Rozměr: 225/55 R17

  Hodnocení: 4,5 111150
  Koupil osobní automobil. Obecně platí, že 90% z mých cest do trasy. Pneumatiky za prvé lepší jízdní komfort (docela měkký, pěkný balon chránící strany ráfku). Za druhé, pálení mi klesla asi o 0,7 l / 100 km se stejným způsobem jízdy. Celkově velmi úspěšný nákup. Udělal jsem zimu asi 20 tisíc. km, takže se nemůže vyjádřit :). Opotřebení pneumatik téměř není vidět, ale ani měřit. Velkým plusem je hlučnost - ve skutečnosti nemá nic chyba. Testovali byli také ve Špindlerově Mlýně v polovině zimy. Bez strun a bez problémů (pohon pouze přední) jel do prudkého kopce (ulice uježděný sníh). S čistým svědomím mohu doporučit sahat lidem. Nebudete zklamáni.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Piotr

  Rozměr: 225/60 R16

  Hodnocení: 4,4 111140
  Koupil jsem si tyto pneumatiky v zásadě v letošním roce a jen v zimě tam bylo skoro žádný sníh, ale těch pár dní ve městě, ukázal, že to byla dobrá volba. Trakční kontrola nemusí být nikdy aktivován, pneumatiky jsou velmi tiché, tišší, než v letních pneumatikách Michelin, které jezdím nyní. Velmi pěkný pohled na mého oka. Cena není zanedbatelná, ale je to rozumný kompromis. Příliš krátký, aby mohli konzumovat to říct něco o selhání nebo otěru. Pokud Oponeo navrhnout nějaké atraktivní cenu, než v zimě koupit stejné pneumatiky pro druhé auto.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Goodyear UG 8 Performance

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
225/40 R18 92 V 3 262 Koupit
225/40 R18 92 V 3 294 Koupit
195/55 R16 87 H 2 683 Koupit
205/45 R17 88 V 3 534 Koupit
205/45 R17 88 V 3 459 Koupit
205/45 R17 88 V 3 877 Koupit
205/60 R16 92 H 2 347 Koupit
205/65 R16 95 H 3 310 Koupit

Počet nabídek:

Goodyear UG 8 Performance test

2014 test Auto Bild v rozměru: 225/50 R17 hodnocení: doporučený
test Sport Auto v rozměru: 225/45 R18 hodnocení: doporučený