Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Minerva S110

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Minerva
Sezóna:
Zimní
Štítek:
E E 73 dB
Více informací
Počet:
2 082 / ks
Koupit

Minerva S110 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Zimní pneumatika Minerva S110 je označena symbolem 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). To znamená, že splňuje požadavky Evropské unie na zimní pneumatiky. Symbolem jsou označeny pouze pneumatiky důkladně přezkoušené z hlediska přilnavosti na sněhu.

Minerva S110 je zimní pneumatika řazená do ekonomické třídy. Model garantuje optimální úroveň bezpečnosti a výkonů za přiměřenou cenu. Model se výborně osvědčil v automobilech nižší třídy a kompaktních automobilech o menší síle motoru. Asymetrický dezén byl speciálně navržen pomocí počítačové optimalizace vzoru. Je odpovědný za bezpečnost na silnici nezávisle na panujícím počasí typickým pro zimní období. Čtyři příčné drážky vedoucí podél centrální části běhounu a spojené s bočními drážkami vedoucích do okrajů dezénu efektivně odvádějí vodu a sněhovou břečku zpod čela pneumatiky.

Minerva S110 zaručuje bezpečnou a ekonomickou jízdu během zimního období. Pneumatika nabízí dobrou přilnavost díky správnému odvádění vody, a tak zabraňují vzniku aquaplaningu. Současně je zvětšena styčná plocha mezi povrchem vozovky a pneumatikou, což se opět odráží v její větší přilnavosti a stabilitě. Ovládání vozu je přesné za každých zimních podmínek. Pneumatika je alternativou známých značek.

Minerva je belgická značka, která vznikla v roce 1992. Firma nejprve produkovala luxusní sportovní vozy, které konkurovaly i Rolls-Royce. Nyní ve své nabídce zahrnuje i pneumatiky do SUV a nákladních vozů.

Minerva S110 názory

Poslední názory:

Názory na pneumatiku jsou

Dostupné rozměry Minerva S110

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
E | E | 73 dB
205/65 R15 102 T 2 082 Koupit
E | D | B 73 dB |
215/60 R17 109/107 T 2 574 Koupit
E | D | B 73 dB |
215/60 R17 109/107 T 2 264 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Klasa oporu E Klasa hamowania E 73 dB