Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Uniroyal MS Plus 77

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Uniroyal
Sezóna:
Zimní
Štítek:
E C 71 dB
Více informací
Počet:
2 618 / ks
Koupit
4,3
Hodnocení: Dobrá 111130 572 názorů

Uniroyal MS Plus 77 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Uniroyal MS Plus 77 názory

Celkové hodnocení: 4,3 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 572 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111140 4,4

572 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 208 lidí
 • 4 339 lidí
 • 3 24 lidí
 • 2 1 lidí
 • 1 0 lidí

96% uživatelů doporučuje pneumatiku

96%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2990 dnů. V té době jsme získali 572 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 4183000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: mokrý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: Michal

  Rozměr: 155/80 R13

  Hodnocení: 4,2 111120
  Objednal jsem si tyto pneumatiky na voz moji přítelkyně s jedním stěžejním kritérium: že jsou bezpečné. Ona je nezkušený řidič, protože řidičský průkaz má pouze od jednoho roku, a auto nemá ani ABS. Tak jsem chtěl aby její zimní pneumatiky odpustily co nejvíce, a to zejména v obtížných podmínkách - na sněhu a na mokré vozovce. Hlučnost byla dodatečným kritérium, a druhých jsem nebral v úvahu. Usadil jsem se v této cenové kategorii, a „do finále" přišla příliš Firestone Winterhawk 3, ale Uniroyal vyhrál, protože je široce známo trakce na mokré a moje osobní zkušenosti (v loňským rokem koupil jsem další auto už s Rainexpert 3). Nebyl jsem zklamaný. Tyto pneumatiky splňují kritéria perfektně, a já jsem velmi rád, že to nestojí za to, aby přeplatí prémiovou značkou. Pokud jde o vodu, to je odváděna rychle z běhounu a dokonce vstoupeni do hlubokých kolejí naplněných vodou nemá pro řidiči žádný dojem. A v těchto kolejí jsem jel speciálně pro výzkumné účely, takže vím, o čem mluvím. Na mokré musíte se moc snažit aby zablokovat kola. Obecně platí, že v takových podmínkách, tyto pneumatiky poskytují velmi vysoký pocit bezpečí. Také v sněhu MS Plus 77, ukazují, že ve skutečnosti Uniroyal je skvěly. Také pro vědecké účely I zvýšeně rychlosti s 50 km / h v zastavěných oblastech na 100 několik a vůz se choval velmi jisty, a nebyly zadne nejisté pohyby. Čerstvý sníh neroztrhl přilnavosti - můžete začít s těmi normální (první běh), není potřeba okamžitě házet dvojky. Na suché – jako na suché - normálně, ale pak cítil, že pneumatiky jsou měkké, protože auto mírně plavalo v obratech. Ta věc, která upoutala mou pozornost po montáže těchto pneumatik bylo ticho v autě. Dříve, auto pohybující se v létě na pneumatikách Dayton D110, již velmi opotřebované – svlékli a plné mikrotrhlin s věkem. V městských rychlostech přestalo být slyšet žádný hluk. Pro zcela průměrná úroveň v případě valivého odporu pneumatik. Zřejmě jsou klasifikovány na úrovni typických zimních pneumatiky, ale myslel jsem si tváří v tvář takovým dobrým výkonem vozu bude spalovat více než v létě, a tak se stalo. A na vrcholu mé přítelkyně jí líčila něco takového: automobil „jezdi jakoby nemohl", a jsem četl ze to znamená zvýšeny valivý odpor, který také jsem pozoroval u Debice. Abych to shrnul - tyto pneumatiky, alespoň dokud tam jsou nové, plně hodí pro malé, městské vozidlo, protože žádoucí v případě charakteristik toho typu auta splňuje na sto procent. I když zdánlivě jsou určené taky pro velké vozy. Doporučil bych s čistým svědomím. Nemůžupřezkoumat trvanlivosti pneumatik, protože po několik tisíc kilometrů není vidět žádný opotřebení.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Marek

  Rozměr: 165/70 R13

  Hodnocení: 5,0 11111
  Začněm s tím, že používám tyto typ pneumatik od poloviny listopadu 2014, vůz Škoda Felicia Combi 1.6 ocelové kola, průměr 13. Po přečtení recenze přáteli, kteří používají Uniroyal jsem se rozhodli koupit tyto pneumatiky. Nebyl jsem zklamaný :) Jezdím hlavně ve městě, a někdy i na trase. Styl jízdy je mírný. Změnil jsem ze zimního Barum a Debica na těchto pneumatiky, a teď já nevím, co to je sklouznutí nebo házeni v rozích. Jezdím ve většině dvěma dětmi, a nemám obavy jezdit autem více než 100 km / h. Drží se asfaltu, jako kdyby byly vyrobeny z plastelíny, otáčí rychlostí 80-90 kilometrů pro ně není žádný problém a ani není vůbec slyšet pískání. Na mokré příliš vzrušující, je těžké ztratit trakci při jízdě v zatáčkách. Jel jsem sám na mokré cestě Praha-Pardubice přes hodinu. Silniční pneumatiky držely jako blázen. Letošní zima byla docela slabá, ale nemel jsem žádný problém, jezdím jsem moji Škodou přes závěje a neměl jsem problém při vjezde tam, kde byl sníh nad nárazníkem. Skvělé vypouští vodu a mnoho sněhu. V rozbředlém sněhu také ideální drží. Moje Škoda musela vytáhnout z příkopu na příklad BMW, Opel, VW, a neexistoval žádný způsob sklouznout. Pneumatika jednoduše kousá sníh. Nedokážu napsat něco o opotřebeni, protože jsem jezdil jenou krátké kousky, ale měl jsem pár těžkých brzdných situacích (auto bez ABS), a všiml jsem si, že byly někde opotřebované, nebo poškozené při jízdě. Pneumatiky byly vice hlasité pouze Pres první týden, teď neslyším vůbec nic. Jízdní komfort je vynikající, perfektně potlačí nerovnosti. Pokud jde o pneumatiky střední třídy, rozhodně doporučuji. Teď koupím v létě určitě také deštníky 😊

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: David Muřák

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 4,5 111150
  Dnes jsem Uniroyla MS Plus 77 namontoval a první dojem: nebe a dudy oproti starým, které byly k ničemu. Objem - ticho v autě, ani po zrychlení nad 100 km / h. Vyvážení - nebyl problém vůbec - ale jak říkám, dnes jsem poprvé vyzkoušel, ale můžu popsat náhodný test: po cestě domů z práce (30 km) pršelo tak, že stěrače byly nastavené na maximum s tejně voda vytvořila na předním sklevodní desku. ze silnice byla řeka s vyjetými kolejemi, a já nepocítil žádný aquaplaning, slyšel jsem hluk vody bít do podběhů, ale přilnavost po celou dobu zůstala zachována, rychlost asi 90 km/h - pneumatika odvádí vodu velmi dobře, přičemž beru v úvahu, že je to zimní pneumatika, mám dojem, že co výrobce slibuje, to vyrábí. Před nákupem jsem zkontroloval názory uživatelů a výsledky testování ADAC (4 místo v testu - tento výrobek byl před ostatními dražšími výrobky) a za současných podmínek na podzim za tu chilku, co je mám jsem velmi potěšen. Zaslouží si označení zimní :) Včera jsem jsem je koupil, dnes už je mám na svých kolech v autíčku a naprostá spokojenost, proto doporučuji.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Matejj

  Rozměr: 165/70 R13

  Hodnocení: 4,3 111130
  Dobrý den, moje žena používá k dojíždění do práce, ale jsem neodmítl osobně potěšit otestovat své city. Já jsem řidiče s průběhem vice než 1.000.000 kilometru, takže můžu něco napsat. Obecně gumy vypadají pěkné, a spolehlivě, přestože byly vyrobeny v Rumunsku, ale ne musíte se obávat - pneumatiky jsou vysoké kvality. První dojem z předpokladu, je že se jedná o velmi měkký směs - ale, je to jak by mělo být (měkké pneumatiky na zimu). Jsou měkké při jízdě na derach nebo dlažební kostkách. Výborně potlačí nerovnosti. Bohužel hlučnost je poměrně vysoká (ale nijak zvlášť). Hluk může být slyšet při jízdě v téměř jakékoli rychlosti. Mají velmi dobrou boční kontrolu, a pak je slyšet, jak běhoun chce zakousnout asfalt. To samé platí při držením na mokru. Pokud jde o odvodnění, vody, snižují riziko aquaplaningu. Vím, že je to velmi dobra pneumatika, protože většinou na mokré jezdi se výborně, a po vstupu do malé louže je doslova slyšet, jak vyhazi vodu. Celkově: za ty peníze doporučuji!!! Jsou skvělé a jako normální mince.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Kamar

  Rozměr: 155/80 R13

  Hodnocení: 4,9 111190
  Již několik sezónu jsem hledal zimní pneumatiky za rozumnou cenu. Impuls k nalezeni těch správných se objevil, během hezkého chladného večera a když moji "zimní" Debice ztratili kontakt s asfaltem a musel se vrátit auto do dílny. Zkoušel jsem několik značek (ne budu psát které jsem mel, protože nemáte o tom zájem), a abych byl upřímný moje Panda na sněhu klouzala jako na saních. Z tohoto období jsem se rozhodl podívat se na pneumatiky dále. S pomoci přišlo Oponeo.cz se spoustou názoru, testů a přesně popisem pneumatik. Několik hodin prohlížení parametrů, a věnovaný čas se vyplatil. Volba padla na Uniroyal MS plus 77. Pneumatiky již prošli „křest“ a mohu říci, že je to právě tato úroveň bezpečnosti a důvěry ve vedení, kterou jsem měl na mysli. Auto drží na silnici jako lepidlo. Bez ohledu na to, zda na ulici je déšť, sníh nebo bláto P. S. Pneumatiky udržuji auto, jako kdyby šlo po suchu. Podle mě bezkonkurenčně zimní pneumatiky. Poměr cena / kvalita = 10/10. Velmi doporučuji!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Uniroyal MS Plus 77

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
E | C | 71 dB
205/55 R16 91 T 2 618 Koupit
E | C | 71 dB
205/55 R16 94 H 2 169 Koupit
D | C | B 71 dB |
225/45 R17 91 H 2 451 Koupit
E | C | 72 dB
245/40 R18 97 V 3 607 Koupit
F | C | 73 dB
255/50 R19 107 V 4 246 Koupit
E | C | B 71 dB |
145/70 R13 71 T 1 738 Koupit
F | C | 71 dB
155/65 R14 75 T 1 556 Koupit
F | C | 71 dB
165/60 R14 75 T 2 516 Koupit
E | C | 71 dB
165/65 R14 79 T 1 024 Koupit
E | C | 71 dB
175/70 R13 82 T 1 720 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Klasa oporu E Klasa hamowania C 71 dB

Uniroyal MS Plus 77 test

2021 test Auto Bild v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: uspokojivá
test Auto Bild v rozměru: 225/55 R17 hodnocení: uspokojivá
test Auto Bild Sportcars v rozměru: 255/35 R19 2. místo hodnocení: dobrá
test Auto Bild v rozměru: 225/50 R17 hodnocení: uspokojivá
test Auto Zeitung v rozměru: 215/65 R16 hodnocení: uspokojivá
test ÖAMTC v rozměru: 215/65 R16 hodnocení: doporučený
test TCS v rozměru: 215/65 R16 hodnocení: doporučený
test ADAC v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: uspokojivá
test Auto Bild v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: uspokojivá
test TCS v rozměru: 185/65 R15 hodnocení: doporučený
test TCS v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: doporučený
test Auto Bild v rozměru: 185/60 R15 hodnocení: uspokojivá
test Auto Bild v rozměru: 225/50 R17 hodnocení: uspokojivá
test ADAC v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: uspokojivá