Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Uniroyal RainExpert

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Uniroyal
Sezóna:
Letní
Štítek:
F B 70 dB
Více informací
Počet:
1 758 / ks
Koupit
4,4
Hodnocení: Dobrá 111140 255 názorů

Uniroyal RainExpert popis

Uniroyal RainExpert pneumatika střední třídy poskytuje nejlepší dešťové výkony.

Uniroyal výrobce pneumatik patřící do koncernu Continental. Značka byla založena v druhé polovině XIX století. Na začátku společnost produkovala gumové výrobky pro hornictví. Od roce 1979 je spojena s Continentalem – německým koncernem, který podporují značku svou moderní technologie vyrábění pneumatik. Uniroyal nabízí osobní, terénní, 4x4, dodávkové a nákladní pneumatiky – v dostupných rozměrech 13 až 18 palců Pneumatika Uniroyal RainExpert má dobrý vztah cenný ke kvalitě. Společnost se odznačuje vyrábění velmi dobré kvality dešťových pneumatik určených na mokrou vozovku – mají symbol deštníku. Je jedná s nejlepších ze svoje třídy pneumatik dostupných na trhu. Uniroyal RainExpert získal 3. místo v testu „Auto Motor und Sport” v rozměru 195/65 R15 H v roce 2012. Pneumatika poskytuje dokonalou přilnavost a nízkou úroveň hluku. Řidiči zvláštně oceňují dokonalé chovaní pneumatiky v těžkých povětrnostních podmínkách a pohodlí jízdy.

Pneumatika Uniroyal RainExpert patří do segmentu HP, co znamená pneumatik vysokých výkonů (High performance). Vybavená směrovým, hydrodynamickým dezénem garantuje přilnavost na mokré vozovce, také v hluboké vodě. Pokročilá technologie směsí kromě dobré přilnavosti poskytuje krátkou brzdnou dráhu (zároveň na suché a mokré vozovce). RainExpert se opotřebuje pomalu a rovnoměrně. Model zůstal vybavený ve vizuální indikátor souososti.

Uniroyal RainExpert názory

Celkové hodnocení: 4,4 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 255 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111110 4,1
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111150 4,5

255 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 103 lidí
 • 4 144 lidí
 • 3 8 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 0 lidí

98% uživatelů doporučuje pneumatiku

98%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 4338 dnů. V té době jsme získali 255 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 2249000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: mokrý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako klidný.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: bthehutt

  Rozměr: 185/65 R14

  Hodnocení: 4,2 111120
  Když jsem si kupoval sadu pneumatik Uniroyal RainExpert, ne tak docela jsem věřil v její zvláštní vlastností. Dost suché léto nedovolilo se plně projevit, ale ukázalo, že na suché vozovce jsou to docela dobré pneumatiky. Možná trochu hlučné, ale velmi slušně drží Ford Focus na silnici. Také příležitostné jízdy mimo cesty (na bahně) ve vyjetých kolejích od traktoru při jedné z letních eskapád nepřinesly uniroyalkám žádnou újmu (snad díky nim jsem se obešel bez pomoci zmíneného traktoru). S nástupem podzimu mám více a více příležitostí si uvědomit, že pneumatika Uniroyal RainExpert plní pro co byla vyvinuta. V mokrém je její chování podobné - ne-li stejné - jako na suchém povrchu. Zkrácení brzdné dráhy na pár centimetrů je velmi důležité při jízdě v dešti ve městě. Auto je vedeno bez klouzání pneumatiky i při silnějším přidání plynu, akcelerace je čistá radost. Uvidíme, jak bude situace vypadat příští sezónu, a zda zvýšená přilnavost nemá vliv na životnost pneumatiky. Zatím je pneumatika Uniroyal RainExpert jako pro mě dělaná, takže bych mohl doporučit - zejména pro ty, kteří chtějí zvýšit bezpečnost jízdy v dešti a nechtějí si otrávit život cenou za drahé pneumatiky předních výrobců.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Sajmek

  Rozměr: 155/70 R13

  Hodnocení: 4,7 111170
  Já bych určitě doporučil tyto pneumatiky Uniroyal RainExpert! Jsem po první sezóně. Suché nebo mokré silnice - auto jede jako přilepené k povrchu. Žádný smyk při zatáčení, brzdění ani žádný aquaplaning i při poměrně vysoké rychlosti. ještě jsem neměl pneumatiky s takovými jízdními vlastnostmi na mokrém povrchu.Dokonce i když se vjede do louže velmi rychle, neztrácí směr ani kontrolu. Co se týče hluku, moje auto samo o sobě produkuje hodně hluku :), takže je těžké říct, co všechno je zásluhou pneumatiky, ale minimálně jsou mnohem tišší než zimní pneumatiky. Cítím se v bezpečí na těchto pneumatikách na mokrucož je skvělé,nemají chybu. Na co se zaměřit ... to je otázkou vkusu, pro mě je podstatné, abych se cítil bezpečně a nedošlo během jízdy k ničemu nepředvídatelnému :) placená čístka je také důležité hledisko.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: žlutá střela

  Rozměr: 155/65 R13

  Hodnocení: 3,1 111100
  Pneumatiky Uniroyal RainExpert dělají první dojem velmi dobrý, je to druh speciálně vytvořený pro deštivé podmínky. Zatímco na suchém se chovaly dobře a moment ztráty přilnavosti se dal dobře rozeznat, a to jak při rozdjíždění, tak při rychlém průjezdu zatáčkami, bohužel v pokrých podmínkách to byl drama. Na mokrém povrchu pneumatika Uniroyal RainExpert na mém autě téměř neumožňovala pohyb. Jakýkoliv pokus o akceleraci s přídáním více plynu končil silným podkluzem kol - a to je velmi překvapivé, zejména ve vjezdech do křižovatky. Brzdění a zatáčení na mokrém nebyl už takový problém a odvádění vody v kalužích - příkladné. Zimní podmínky radím obcházet velkým obloukem a měnit pneumatiky včas předem. Asi po roce se začal výkon pneumatiky znatelně zhoršovat, výkon a přilnavost byyl vadné i na suchém povrchu.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Anna Maria

  Rozměr: 155/65 R13

  Hodnocení: 4,8 111180
  Uniroyal RainExpert jsou skvělý produkt! Dlouho jsem hledal pneumatiky, které se budou dobře chovat v našich podmínkách. Budou nízkorozpočtové, ale zároveň všestranné. Podmínky počasí jsou obvykle těžké, mokré a vlhké, kluzké plochy jako rybí břicho, ale pneumatiky Uniroyal RainExpert učinily řízení auta čistou příjemností. Neexistuje aquaplaning ani nekontrolovatelné podkluzy, parádní jízda do oblouku. To jsou jenom některé výhody. Navíc nízký valivý odpor i malé opotřebovávání. Doporučuji uživatelům do města i mimo město. Dokonce spotřeba paliva klesla o nějakých 0,5 l/100 km.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Pavel

  Rozměr: 185/65 R15

  Hodnocení: 4,4 111140
  Podle mě vynikají pneumatiky Uniroyal Rain Expert v zásadě stejně dobře na suchých a mokrých vozovkách. Dávají pocit bezpečí při jízdě a to jak ve městě, tak i na dálnici. Najel jsem na nich doposud asi 5000 kilometrů a nevidím žádné známky opotřebení. Nemám pocit nepohodlí v důsledku hluku pneumatik. Pokud jde o valivý odpor, myslím, že se mírně zvýšila spotřeba paliva, ale ne více než o 0,3 l/100 km. Hodnota za zaplacené peníze, si myslím, že je velmi dobrá. S čistým svědomím pneumatiky Uniroyal RainExpert doporučuji!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Uniroyal RainExpert

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
F | B | 70 dB
175/70 R13 82 H 1 758 Koupit
D | B | B 70 dB
175/80 R14 88 H 1 775 Koupit
D | B | B 70 dB
185/70 R14 88 H 1 989 Koupit
D | B | B 71 dB
195/70 R14 91 H 2 235 Koupit
D | B | B 71 dB
245/65 R17 107 H 2 759 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Klasa oporu F Klasa hamowania B 70 dB

Uniroyal RainExpert test

2013 test Auto Bild v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: uspokojivá