Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Dębica Navigator 2 205/55 R16 91 H 3PMSF

V současné době výrobek pozoruje 3 osoby

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 205/55 R16

Rozměr pneumatiky:
205/55 R16
Rychlostní index:
H = max 210 km-h
index nosnosti:
91 = max 615 kg
Sezóna:
Celoroční
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta: 3-4 pracovní dny

Tento produkt byl naposledy koupen dnes o hodině 0:01

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Celkové hodnocení: 4,0 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 226 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 11110 4,0
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111900 3,9
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111110 4,1

226 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 48 lidí
 • 4 141 lidí
 • 3 34 lidí
 • 2 3 lidí
 • 1 0 lidí

95% uživatelů doporučuje pneumatiku

95%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3503 dnů. V té době jsme získali 226 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 1926000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Michał G
  Hodnocení: 4,4 111140

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Jedná se o druhou dvojici pneumatik Dębica Navigator 2. Koupil jsem tento set za cenu asi 160 PLN za kus na Oponeo.cz. Krátce o mém stylu jízdy: - Jdu kolem města, ale také vyrazím na trasu 500 km. - Jezdí je po celý rok. - Já jedu mírně, obvykle klidně, někdy se stane "agresivnějším" stylem jízdy (což neznamená, že je to nebezpečné). - Auto stojí na parkovišti venku. Pneumatiky jsou v pořádku a nic netuším. Na suchých površích nemám žádné námitky. Někdy se jim líbí pískat, ale to mě vůbec netrápí. Skvělé uchopení. Nebudu si stěžovat na hluk, na pneumatikách nic zvláštního, žádné vysoké poznámky (při rychlosti 130 km / h, a tím větší hlasitost vzduchu)) Na mokrých površích působí stejně dobře. Je to trochu horší na sněhu, někdy je těžké držet se na sněhu a bahně, ale pokud někdo řídí hlavně po městě, to není problém, protože silnice jsou vyčistené ze sněhu. Stalo se mi, že jezdím na dlouhých trasách ve sněhu a bylo to v pořádku. Já nehodnotím vzhled, protože je to jen pneumatika.) Porucha - tak daleko bez přestávky :) Super kontakt se službou, bezproblémové doručení. Závěrem doporučuji tyto pneumatiky všem, kteří chtějí mít pouze pevné, levné pneumatiky. Pokud je používám a budeme je podporovat, budu rád koupím další set :)
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: kierownik
  Hodnocení: 3,8 111800

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Již několik let jezdím na těchto pneumatikách. Chtěl bych se podělit o několik myšlenek: - pokud nechcete jet na desítky tisíc kilometrů ročně, ale několik desítek tisíc. že by bylo dobrou volbou. Víme, že je to trochu horší, než je průměr v létě třídy a trochu horší než střední třídy zimě, ale vztah mezi kvalitou a cenou klesá ok - v létě, kdy vysoké teploty jsou příliš měkké, musíte mít na paměti, že žádné takové pneumatiky a takový krok jemně. Možná, že menší kapacita bude v pořádku, moje auto má 120 koní - pozemky jsou skvělé - jako zimní pneumatiky, za předpokladu, že mají vysokou běhounu. Se zbytkem, takže je s zimówkami. Pneumatiky, které jsou 3-4 mm to jezdit v létě a v zimě, aby už opravdu ne. Musíte "vymyslet" by neměl být v zimě Dębicami s poloviční běhounu, protože kůň není pohodlné. - Po 3 sezónách jsem ušetřit na výměně pneumatik tak, že jsem si mohl koupit sám s 2 nového roku.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Remik
  Hodnocení: 4,4 111140

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  V době, kdy jsem si koupil Navigators 2 nevěnoval pozornost na třídu pneumatik - dost léků s možným dobrým vzorkem. Debica to byl první vědomá volba řídí parametry pneumatiky v tomto pořadí:. 1. Celoročně, 2.ciche tedy až 70 dB - odmítám všechny výše uvedené bez ohledu na výrobce, nakonec to není Mercedes Corsa není tak dobře odhlučněné vnitřní, 3. životnost a valivý odpor. Koupil jsem si první 2 pneumatiky na zkoušku, protože cena byla podezřele nízká. Už první 2-3.000míle mě vedlo ke koupi další 2. Už jsem měl zimní a letní - jsou drobné nedostatky, trochu měkké v létě, ale můžu upřímně doporučit nikomu jinému, kromě pro extrémní jízdu. Chodím každý rok více než 20 tisíc kilometrů. Po dobu 15 let, a to bez sebemenšího obcierki. To je jeden z mých chytřejší rozhodnutí v uplynulém roce.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Bogdan Wac
  Hodnocení: 4,8 111180

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Vím, že tyto pneumatiky na dlouhou dobu. Také jsem se již dlouho říká, že jsou b.dobre (poměr ceny k funkcím). B pneumatik provádí pěkně při vysoké teplotě .. senzačně v dešti (aqaplanning.) A b.dobrze při mrazu a sněhové závěje. Pak jsem založil soud (v horách - se podmínky: a zasněžených vozovkách - velký mráz, atd.), typické zimních pneumatik Pirelli .. zklamaný .. Pneumatiky Ryde navigator 2 (tj. UNIVERSAL) bez problémů "měl" mě z pevně: ledově zasněžené se rozbředlý sníh. Příchod do typických zimních pneumatik Pirelli neměl takový komfort. Ve všech velký pneumatik - technologie na nejvyšší úrovni (vlastností pryže a dezénu). Chtěl bych doporučit ostatním a sám bude i nadále kupovat tyto pneumatiky.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: P.Wojtek
  Hodnocení: 3,4 111400

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Ekonomické pneumatiky dobře ve všech podmínkách. Jel jsem jim po celý rok a zkontrolovat všechny podmínky. Je letní teplo nebo zima ve sněhu a dešti, klidné jízdě nemohou být porušené. Ideální pro město, ale mimo město nebo trasa došlo. Oni jsou, bohužel, jeden hlavní vada, která je hluk. Je to opravdu velký z rychlosti 50 km. Na delších trasách je poměrně náročná. Proč bych neměl kupovat jim podruhé. Shrneme-li podmínky pro jízdu v klidné jízdě bez reptání a nesnesitelný hluk, který je eliminuje na dlouhých cestách. Nicméně, to jsou mé první multigrádové pneumatiky a rozptýlilo všechny mé pochybnosti a obavy. Příští bude také Vícestupňový jen koupit lepší to nebude jen dělat hluk.

Počet hodnocení na stránce:

Popis výrobku

Dębica Navigator 2 205/55 R16 91 H 3PMSF

Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Štítek

Pneumatika Dębica Navigator 2 v rozměru 205/55 R16 91 H, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • E
 • B
 • 69 dB
E B 69 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.