Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje
Super nabídka

Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93 H

V současné době výrobek pozoruje 11 osob

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 215/55 R16

Rozměr pneumatiky:
215/55 R16
Rychlostní index:
H = max 210 km-h
index nosnosti:
93 = max 650 kg
Sezóna:
Letní
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta:
  Express
  Doručení do 48 h je možné pokud vyberete elektronický způsob platby (PayPal, Kreditní karty) nebo platbu na dobírku.

Tento produkt byl naposledy koupen dnes o hodině 19:04

* Prezentovaná data produkce jsou přibližná.
Skutečné datum produkce se liší pouze minimálně.
5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Celkové hodnocení: 4,4 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 118 názory

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111150 4,5

118 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 53 lidí
 • 4 62 lidí
 • 3 3 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 0 lidí

98% uživatelů doporučuje pneumatiku

98%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 1399 dnů. V té době jsme získali 118 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 638000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: Karol
  Hodnocení: 3,8 111800

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Jízda hlavně v městském provozu, 3-4 krát na týden na rychle se pohybující silnici, asi 20 km, při 120-140 km/h. Jeden výlet do Chorvatska 2 700 km. Pneumatiky na mokrém povrchu v tomto cenovém rozpětí nejsou pro mě jsou skvele. Vyhodnocuji je lépe než ty, které jsou vysoce ceněny pres uživateli a médii Uniroyal Rainsport 3, protože maji tuhejsi boční stěny, které v úzkých obloucích na silnici s redukcí až 70 km/h (100-120 otáček v závislosti na podmínkách) dávají větší pocit stability a předvídatelnost chování vozidla - žádná pneumatika není kladena. Kromě toho má Hankook ochrannu rafikuj, který bohužel v Uniroyal chybí. Jediná věc, která je poněkud lepsi v Uniroyal, je nadhera běhounu, ale pro mě neni to tak dulezite. Na suchém povrchu rovněž odkazujeme na výše uvedené Uniroyal - chovají podobně správně. Vzhledem k tomu, že v našem klimatu je asi 50% dnů s dešťem a všemi výše uvedenými výhodami, další volba pro denní auto spadne na Hankook Ventus Prime K125. Rozhodně doporučuji tuto pneumatiku pro uživateli, který máji klidnoujízdu, ale take stejně v pripade trochu agresivnějšího stylu. Velmi předvídatelné a bezpečné.
 • Názor mimo CZ Uživatel: cech
  Hodnocení: 4,6 111160

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 1 osoba

  Pneumatika je novinkou na trhu a mám je teprve od začátku této sezony. Zatím jsem velmi spokojený. Nemám absolutně nic proto přilnavosti na suchém a mokrém povrchu. Nerovnosti jsou velmi dobře potlačené. Vzhled pneumatiky Hankook Ventus Prime3 K125 také je zájímavý a pneumatiky se prezentují velmi dobře (na fotce vypadaly ještě líp ;)) Pro mně nejvštší nevyhodou je hluk, ale určitě to není záležitost natolik závažná, abych odstoupil od koupi gum. Nejdůležitější je, že jsou poměrně levné, a je to třída premium! Co je také důležité pneumatika má třidu A jestli jde o brzdění namokrém a třídu C jestli jde o valivý odpor. Hladina hluku má 2 (na 3 body). Všechno souhlasi. Z toho, co vím, v této cenové kategorii je to absolutně nejlepší výsledek. Největší soupeř Hankooků je pneumatika Uniroyal Rain Expert 3. Pokud jde o trvanlivost bohužel nepokusím se o hodnocení, neudělal jsem dost hodně kilometrů. Četl jsem názory uživatelů jiných pneumatik značky Hankook a předpokladam, že budu je ještě použivat nejmín 5 sezon. Můžu Vám jenom doporučit gumy Hankook Ventus Prime3 K125.
 • Názor mimo CZ Uživatel: ASZ
  Hodnocení: 4,5 111150

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Nové pneumatiky Hankook Ventus Prime3 K125 jsem koupil na tento rok. Napišu můj názor, i když jsem neudělal víc než tisíc kilometrů. Je tady málo hodnocení a možné, že pro někoho bude to užitečné. Pneumatika je velmi pěkná, tišší než předchozí pneumatika Bridgestone. Jestli jde o ekonomie tak opravdu nic nemůžu napsat, protože nevidím žadný rozdíl. Nyni něco o řízení: pneumatiky nejsou hlučné a opravdu dobře drží povrchu. Jezdíl jsem když teplota klesla pod 5 stupňu a také minulý víkend, kdy teplota dosáhla skoro 30 stupňu. Všechno bylo v pořádku, žadný problémy. Měl jsem malé problémy na mokrém povrchu, ale opravdu hodně pršelo. Jel jsem dost rychle, ale myslím, že také jistě a pevně. Jestli jde o spotřebování to nemůžu to hodnotit, přejel jsem jenom tisíc kilometrů. Nicmeně zatím nevidím ještě žadný opotřebování. Doufám, že pneumatiky Hankook Ventus Prime3 K125 celou dobu použivání budou velmi dobré. Zatím doporučuji, nic vic nemůžu napsat.
 • Názor mimo CZ Uživatel: Matias
  Hodnocení: 4,5 111150

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Pneumatiky jsem hledal opravdu dlouhou dobu. Našel jsem gumy Hankook Ventus Prime3 K125. Koupil jsem je nejen z důvodu na nízkou cenu, byl jsem také zvědávy jak bude vypadat tato novinka. Vždycky je to riziko, protože jsem nemohl přečist recenze uživatelů, ale jsem zkusil a byl to hit! Pneumatiky jsou skvělý, držení na suchém povrchu dokonalé, necítím žádný rozdíl na mokrém. Zjevení! Často cestují po děravých cestach a pneumatika dokonalé tlumi nerovnosti. Kromě toho můžu řict, že jsou tišší než pneumatiky jiných značek. Hankook je opravdu dokonalou značkou, nejsem zklamaný. Jsou atraktivní nejen jestli jde o cenu. Moderní technologie výroby má vliv na kratší brzdnou dráhu ve srovnání se předchozimi pneumatikami značky Hankook. Korejská značka vylepšuje sve výrobky a je to cítít. Dodám ještě, že spalování je menší a komfort jízdy větší. Přede vším gumy Hankook Ventus Prime3 K125 jsou bezpečné!
 • Názor mimo CZ Uživatel: lukas
  Hodnocení: 4,2 111120

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Pneumatiky Hankook Ventus Prime3 K125 nemám dlouho, ale myslím, že už můžu napsat pár dobrých slov. Suchá vozovká nebo trošku vlhká – zjevení! Bal jsem se, že pneumatiky můžou být trošku přiliš měkké pro moje těžké auto, ale neměl jsem pravdu. Jsem velice spokojen z nákupu. Uplně nové pneumatiky se dokonalé drží povrchu, jízda je komfortní a přijemná. V autě skoro není nic slyšet. Nikdy v životě nekupim už pneumatiky použité nebo protektorované, opravdu nemá to smysl. V mém názoru je lepší zaplatit trošku vic peněz, ale mít nové dokonalé gumy. Ale každý děla s penízmi co chci. Na stupnici od 0 do 10 dám 9+. 10 nedám protože neudělal jsem dost kilometrů. Někdy jsem použival pneumatik Fulda, ale byly dražší a necitíl jsem rozdíl jestli jde o kvalitu. Pokud opět budu muset koupit sadu pneumatik samozřejmě koupim nove pneumatiky a myslím, že budou to gumy Hankook Ventus Prime3 K125.

Počet hodnocení na stránce:

Popis výrobku

Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R16 93 H

Hankook Ventus Prime3 K125 je letní pneumatika určená pro osobní vozidla.

Model byl vybaven asymetrickým dezénem.

Hankook Ventus Prime3 K125 je zařazen do střední třídy.

Charakteristické vlastnosti modelu jsou:

 • Dobré brzdění na suché i mokré vozovce
 • Precizní řízení
 • Krátká brzdná dráha
 • Dlouhá životnost

Štítek

Pneumatika Hankook Ventus Prime3 K125 v rozměru 215/55 R16 93 H, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • C
 • A
 • 71 dB
C A 71 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.

Testy pneumatik

2019 test Auto Bild Allrad v rozměru: 225/55 R17 hodnocení: vzorný
test Auto, Motor und Sport v rozměru: 215/55 R17 hodnocení: doporučený
test ACE/GTÜ v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: doporučený
test ÖAMTC v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: vřele doporučený
test TCS v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: vřele doporučený
test Gute Fahrt v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: dobrá
test ÖAMTC v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: doporučený
test TCS v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: doporučený
test ACE/GTÜ v rozměru: 215/60 R17 3. místo hodnocení: doporučený