Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Laufenn G Fit EQ+ 185/65 R15 88 T

V současné době výrobek pozoruje 3 osoby

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 185/65 R15

Rozměr pneumatiky:
185/65 R15
Rychlostní index:
T = max 190 km-h
index nosnosti:
88 = max 560 kg
Sezóna:
Letní
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta: 3-4 pracovní dny

Tento produkt byl naposledy koupen dnes o hodině 8:56

 • Dostupnost:
  Více než 12 ks skladem
  Počet:
  1 287 / ks
  Koupit
  Štítek:
  E B 70 dB
  E B 70 dB
  Více informací
* Prezentovaná data produkce jsou přibližná.
Skutečné datum produkce se liší pouze minimálně.
5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Poslední názory:

Názory na pneumatiku jsou

Popis výrobku

Laufenn G Fit EQ+ 185/65 R15 88 T

Laufenn G Fit EQ+ je ekonomická pneumatika určená pro jízdu v letním období. Byla vyrobena do osobních automobilů. Vyznačuje se dobrou kvalitou zpracování s podporou moderních technologií a současně dobrou cenou. Laufenn G Fit EQ+ je zdokonalením předcházejícího modelu G Fit EQ.

Asymetrický tvar dezénu je garancí velmi dobrých výkonů na suchém a mokrém povrchu. Široké obvodové drážky se podílejí na zvyšování přilnavosti, a tedy na zmírnění projevů nebezpečného aquaplaningu. Svinuté pásmo na okrajích pásů dezénu zvyšuje odolnost vůči opotřebení. Tři úrovně rozestavění dezénu optimalizují rozložení tlaku a pevnosti, čímž jsou tlumeny vznikající vibrace a hluk. To se odráží na vyšším jízdním komfortu.

Laufenn je značka spadající pod korejský koncern Hankook. Široká nabídka firmy zahrnuje vybavení do automobilů osobních, nákladních, SUV. Mnoho řidičů zde s jistotou najde pneumatiky odpovídající jejich očekáváním. Pneumatiky Laufenn se ideálně hodí pro každodenní ježdění.

Štítek

Pneumatika Laufenn G Fit EQ+ v rozměru 185/65 R15 88 T, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • E
 • B
 • 70 dB
E B 70 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.