Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky pro karavany a obytné přívěsy

Pneumatiky pro karavany a obytné přívěsy

Prohlédněte si náš rozmanitý katalog a najděte pneumatiky pro jedno vozidlo nebo celý vozový park. Prozkoumejte recenze pneumatik od stovek českých řidičů a vyberte si nejlepší pneumatiky pro Váš karavan nebo obytný přívěs. Níže naleznete nejlépe hodnocené pneumatiky pro karavany a obytné přívěsy podle našich zákazníků.

Letní sezóna
od 3 234 Zkontrolujte nabídku
Letní sezóna
od 6 265 Zkontrolujte nabídku
Celoroční
od 4 128 Zkontrolujte nabídku
Letní sezóna
od 4 296 Zkontrolujte nabídku

Pneumatiky pro užitkové vozy vhodné pro karavany a obytné přívěsy

Pokud pro své vozidlo nemůžete najít vhodné pneumatiky pro obytné vozy, můžete se alternativně rozhodnout pro pneumatiky pro užitkové vozy označené "C". Tyto pneumatiky jsou určeny pro malé vozy s nosností do 3,5 tuny a mají dva indexy – hodnocení náprav s dvojitou montáží kol a jednonápravové hodnocení. Je důležité si uvědomit, že komerční pneumatiky by se nikdy neměly používat na osobních automobilech.

Letní pneu

4,3

(35 názorů)

4,2

(18 názorů)

4,4

(16 názorů)

4,2

(15 názorů)

4,0

(12 názorů)

Zimní pneu

4,2

(41 názorů)

4,0

(25 názorů)

4,4

(23 názorů)

O našich pneumatikách pro karavany a obytné přívěsy

O našich pneumatikách pro karavany a obytné přívěsy

Maximální bezpečí na a mimo silnici, musíte zajistit, aby váš karavan nebo obytný přívěs byl vybaven správnými pneumatikami dle sezóny, a co je možná důležitější, dle parametrů vozidla. V první řadě by pneumatiky pro váš obytný automobil nebo karavan měly být schopny plně pojmout hmotnost vozidla. Takové pneumatiky vyžadují zesílené boční stěny, aby odolaly nárůstu tlaku spojenému s přenášením těžkých břemen. Extra tuhost vyztužených pneumatik navíc přispívá k stabilnější jízdě tím, že zabraňuje tomu, aby se váš obytný automobil při pohybu kymácel.

Kvalitní karavanová pneumatika se vyznačuje také unikátní směsí běhounu, která se liší od pneumatiky běžného automobilu. Tyto úpravy běhounu pneumatik představují důležitou přilnavost v nepříznivých povětrnostních podmínkách a větší kontrolu nad vozidlem v náročném terénu. Na druhou stranu, skutečnost, že pneumatika karavanu je dimenzována na sníh, z ní v důsledku toho nedělá zimní pneumatiku. Prosím, ujistěte se, že kupujete pneumatiky pro obytný automobil, které jsou adekvátní pro sezonu ve Vaší oblasti a/nebo pro region, kam se chystáte cestovat.

Jsme certifikovaným prodejcem předních mezinárodních značek. Od pneumatik Michelin po pneumatiky Continental Vanco pro obytné přívěsy, náš obrovský výběr oslovuje nákladově efektivní a cenově velkorysé spotřebitele. Chcete-li začít, vyhledávejte podle velikosti, registračního čísla nebo jednoduše zadejte model vozidla. Neváhejte se obrátit na náš tým podpory pro všechny odborné znalosti týkající se automobilů. Objednejte si karavanové pneumatiky s Oponeo a připojte se k tisícům spokojených řidičů po celé Evropě a České republice. V rámci České republiky doprava zdarma.

Začněte nakupovat