Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Barum

Hodnocení výrobce
4,2
  111150
na zakladě 1335 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Barum byla založena roku 1945 se třech firem: Baťa, Rubena a Mitas. V roce 1993 založeno společný podnik Barum Continental spol. s.r.o. Barum se stálo součást koncernu Continental. Společnost s hlavním sídle v Otrokovicích – jednou s nejmodernějších továren v Evropě.

Výrobky společností jsou projektovaný v ohledu s středoevropským povětrnostním podmínkám. Pneumatiky českého výrobce charakterizuji výhodná cena a dobrá kvalita. Nabízené pneumatiky patří k ekonomické třídě pneumatik.

Společnost vyrábí obutí k osobním a nákladním autům.
Od 1983 se kona Barum Rally Zlín pod záštitou společností Barum. Barumka je pořádána jako kandidátský podnik Mistrovství Evropy v rallye.

Nejčastěji vybírané našimi zákazníky

Názory našich klientů na pneumatiky Barum:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Barum. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Chuburji 4,2 111150

  Barum POLARIS 2 165/70 R14

  Cestoval jsem (v zimě) z Helsinek do Alicante (přes Riga / Praha) a poté do Osla přes Paříž / Londýn / Kodaň asi 8000 až 10.000 kilometry za čtyři týdny s těmito tryes, změnou teploty od -27 do +15 & I " d říci levné přesto ideální pro zimní (takže pokud nevíte, jak řídit nebo pracovat se svou auto na náledí / sněhu pak bez ohledu na to, jakou značku si koupíte bude k ničemu). Více >
 • Tomek 4,6 111150

  Barum Polaris 3 205/55 R16

  Až dosud mě zimní pneumatiky spojily s extrémním šumem při jízdě na suchých plochách. Ukázalo se, že to byla chyba mých předchozích souborů, včetně sady, které jsem dostal s autem od prodejce. Barum Polaris 3 je pravděpodobně nejlepší zimní pneumatika v této cenové kategorii. Řízení vozu vybaveného těmito pneumatikami se cítím v bezpečí. Nenostávají se rychleji, než by měli. Jsou klidní. Spálení v nich je nižší než v předchozích sadách. Cestoval jsem tam asi 20 000 km. Více >
Najděte si své pneumatiky Barum