Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Barum

Pneumatiky Barum

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 1336 názorů
Barum byla založena roku 1945 se třech firem: Baťa, Rubena a Mitas. V roce 1993 založeno společný podnik Barum Continental spol. s.r.o. Barum se stálo součást koncernu Continental. Společnost s hlavním sídle v Otrokovicích – jednou s nejmodernějších továren v Evropě.

Výrobky společností jsou projektovaný v ohledu s středoevropským povětrnostním podmínkám. Pneumatiky českého výrobce charakterizuji výhodná cena a dobrá kvalita. Nabízené pneumatiky patří k ekonomické třídě pneumatik.

Společnost vyrábí obutí k osobním a nákladním autům.
Od 1983 se kona Barum Rally Zlín pod záštitou společností Barum. Barumka je pořádána jako kandidátský podnik Mistrovství Evropy v rallye.

Názory našich klientů na pneumatiky Barum:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Barum. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • pitbul1171 5,0

  Barum Bravuris 3HM 225/45 R17

  Dobrý den, koupil jsem dva nové pneumatiky Barum, jsem je nainstaloval dopředu, jsem je přes 10,000 řídil. km nového má téměř 9 mm běhounu nyní 8 mm, opotřebení po celém povrchu je stejné. Mám v úmyslu koupit dvě nové pneumatiky na zadní straně firmy Barum a budu mít sadu na mnoho let. Doporučuji dobrou kvalitu za dobré peníze. Více >
 • Simon 4,6

  Barum Brillantis 2 175/65 R14

  Po roce používání těchto pneumatik nezaznamenal žádné významné nedostatky pneumatiky. Velmi dobré jízdní vlastnosti a prakticky nepatrné známky opotřebení. To je moje druhá sada pneumatik Barum vedle zimních pneumatik a můžu upřímně doporučuji tyto pneumatiky a značku pro každého, kdo hledá pro dobré pneumatiky za rozumné peníze. Více >
 • Steve Eastment 4,7

  Barum BRAVURIS 2 255/35 R19

  V takovém třetí sada pneu Barum jsem přinesl a každý z ostatních 2 sady dali 15000-20000 mil. Mají dobrou dezén a přilnavost za mokra a měli v teplotách pod bodem mrazu žádné problémy a to buď. Dobrá přilnavost v letních měsících stejně. hluk silnice je dobrá a na stejné úrovni s top značky pneumatik. Doporučil bych tyto pneumatiky a jsou vyrobeny kontinentální. Více >
 • TK 4,2

  Barum Bravuris 3HM 195/50 R15

  Používám tyto pneumatiky na neobvyklém autě, protože je to Smart 451, na přední napravě je rozměr 175/55R15) a je opravdu lehký (830 kg). Jestli přilnavost nebude v pořádku tak hmotnost nic tady neuděla... Je to pohon na zadní nápravu, moc je větší než seriová. Dost velká nedotáčivost. Koupil jsem nové pneumatiky Barum 3HM ne proto, že předchozi pneuamtiky byly spotřebené, spotřeba pneumatik v mém autě je opravdu pomala. Pneumatiky nebyly spotřebené, prostě byly staré. Žadné negativní pocity během jízdy. Auto je dost "obtižné" z důvodu, které jsem popsal výže. Pneumatiky jsou opravdu dobré pro moje auto. V minulé sezoně jsem udělal asi 15 tisíc kilometru. Koupil bych tyto pneumatiky znova. Více > Myslím, že jsou to nejlepší gumy pro moje auto. Oponeo jako obvykle bezchybné.
Najděte si své pneumatiky Barum