Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky BFGoodrich

Hodnocení výrobce
4,3
  111150
na zakladě 277 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Historie BFGoodrich sahá 1870 roku. V tomto roce byla založená první gumárna založena Dr Benjaminem Franklinem Goodrichem v Severní Americe. Po uplynutí 30 let automobil vybavený pneumatikami BF Goodrich přejel celé Spojené Státy.

V roce 1937 společnost zpracovala technologie výroby syntetického kaučuku. V průběhu II Světové války společnost zásoboval armádu. Pneumatiky BFGoodrich byly používaný v legendárním Willys Jeepu. V roce 1977 v pneumatiky značky vybaveno raketoplán Columbia.

Nedílnou součástí historie firmy jsou vítězství v průběhu mnoha závodů. V roce 2006 BFGoodrich vytěžil ve všech etapách závodů WRC. Skupiny vybavené pneumatikami BFGoodrich vítězily šestkrát v Rallye Dakar.

Společnost nabízí osobní pneumatiky a 4x4 střední třídy.

Názory našich klientů na pneumatiky BFGoodrich:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách BFGoodrich. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Gucio 4,7 111150

  BFGoodrich Touring 165/70 R13

  Měl jsem 165/70/13 velikost 2p vyrobený ve Španělsku a 2p vyrobený v Polsku. Ty ve Španělsku byli trochu lepší brzdění na mokru - možná jiné gumy. Nikdy jsem unavit nebyly žádné problémy. Ne bití, ani stopa. Nikdy se propíchnout, nebo ne! Driven cca. 60 000 km. Dezén je stále dobrá, ale s věkem jsem musel vyměnit za novou. Více >
 • Andrzej Słupsk 4,6 111150

  BFGoodrich G-Grip 205/55 R16

  Jsem opravdu spokojený se svým nákupem těmito pneumatikami. Nechodím moc rychle, ale stává se, že mě někde ve spěchu, takže jsem vždy koupit kvalitní pneu. To funguje velmi dobře na všech površích. Nikdy jsem nebyl schopen vstoupit auto do smyku při běžné jízdě v silničním provozu. Po první sezóně běhounu je stále velmi vysoká - vyšší, než se očekávalo. Jediná nevýhoda je hlučný tyto pneumatiky - jasně hlasitěji než všechno, co jsme kdy měli. Více >
Najděte si své pneumatiky BFGoodrich