Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky BFGoodrich

Hodnocení výrobce
4,3
    111150
na zakladě 277 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Historie BFGoodrich sahá 1870 roku. V tomto roce byla založená první gumárna založena Dr Benjaminem Franklinem Goodrichem v Severní Americe. Po uplynutí 30 let automobil vybavený pneumatikami BF Goodrich přejel celé Spojené Státy.

V roce 1937 společnost zpracovala technologie výroby syntetického kaučuku. V průběhu II Světové války společnost zásoboval armádu. Pneumatiky BFGoodrich byly používaný v legendárním Willys Jeepu. V roce 1977 v pneumatiky značky vybaveno raketoplán Columbia.

Nedílnou součástí historie firmy jsou vítězství v průběhu mnoha závodů. V roce 2006 BFGoodrich vytěžil ve všech etapách závodů WRC. Skupiny vybavené pneumatikami BFGoodrich vítězily šestkrát v Rallye Dakar.

Společnost nabízí osobní pneumatiky a 4x4 střední třídy.

Názory našich klientů na pneumatiky BFGoodrich:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách BFGoodrich. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

  • B.JANECKI 4,8 111150

    BFGoodrich G-Force Winter 185/60 R14

    Změněn na ne Kleberów Krisalp a jsem mega šťastný - to je druhý vůz pro tyto pneumatiky v rodině - se osvědčily v chudých deštivé zimy a dal radu na okresních silnicích polských když jsem podlahy a závěje rozbíjení kapotu a nelepí na silnici (motor, takže mrtvá sníh nikdy neměl - cestu, jak on je tím, že vstupy tam chlazení v takovém množství, dostala ???), jak mě vyhodnocení 10 bodů výpadky v šesti - vysoce doporučeno pro chladné dny. Více >
Najděte si své pneumatiky BFGoodrich