Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Všechny

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Celoroční

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Celoroční pneumatiky

Žebříček celoročních pneumatik

Prezentujeme seznam nejlepších celoročních pneumatik, vygenerovaný na základě hodnocení uživatelů našho internetového obchodu. Jejich názory jsou získány každodenném užíváním daného modelu pneumatiky.

Celoroční pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (109 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (113 Názory)
Letní se zimní homologací Hodnocení 4,3 111130 (222 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (155 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (71 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (30 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (68 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (79 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (43 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (75 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (42 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (77 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (31 Názory)
Celoroční pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (276 Názory)

Bestsellery

Nejprodávanější modely celoročních pneumatik v našem obchodě. Najdete zde produkty, které v sobě kombinují dobrou kvalitu a atraktivní cenu - řidiči obvykle vyžadované atributy.

 • Nokian WeatherProof
  Nokian WeatherProof

  Nokian WeatherProof je celoroční pneumatika třídy premium. Pneumatiky této třídy se charakterizují ...

 • Goodyear Vector 4Seasons G2
  Goodyear Vector 4Seasons G2

  Goodyear Vector 4Seasons G2 je nástupcem v mnoha testech titulované pneumatiky Goodyear Vector ...

 • Compass ST5000
  Compass ST5000

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

 • Nokian WeatherProof SUV
  Nokian WeatherProof SUV

  Nokian WeatherProof Suv je celoroční pneumatika třídy premium určené pro auta typu SUV. Třída ...

Průměrná cena pneumatik: 3,96 na zakladě 2888 hodnot

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky v sobě spojují vlastnosti letních a zimních pneumatik. Tento druh pneumatik je kompromisem, jehož účelem je uspokojení očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Celoroční pneumatiky se osvědčí nezávisle na panujících povětrnostních podmínkách. Jejich výrobci se snaží spojit přednosti zimních a letních výrobků. Složky gumové směsi použité v celoročních pneumatikách mají za úkol zajistit co nejlepší provozní výsledky jak v plusových, tak v minusových teplotách. Díky tomu zajišťují optimální úroveň výsledků po celý rok. Hlavní předností celoročních pneumatik je univerzálnost. Dezén běhounu celoroční pneumatiky připomíná zimní pneumatiku. V jeho centrální části je více nářezů, které zaručují dobrou přilnavost na sněhu. Vnější část běhounu tvoří masivní bloky s menším počtem vroubků – to odpovídá letní pneumatice a má zajistit stabilitu během jízdy větší rychlostí. Celoroční pneumatiky jsou označeny symbolem M+S (mud and snow – bláto a sníh). V některých případech nalezneme také piktogram představující tři vrcholky se sněhovou vločkou. Případně nápis ALL SEASON. Použití celoročních pneumatik Vám umožní vyhnout se sezónnímu přezouvání. Tím lze omezit provozní náklady automobilu spojené s návštěvami autoservisů. Celoroční pneumatiky se nejlépe osvědčují v městech, kde sníh neleží na cestách po celou dobu. Velmi dobře se chovají také na vozovkách, které pokrývá malé množství sněhu. Lze je doporučit řidičům, kteří upřednostňují klidnou jízdu a ročně najezdí maximálně 6 tisíc kilometrů (nejezdí na časté a dlouhé cesty).

Články o celoročních pneumatikách

Články o celoročních pneumatikách

 • Letní a celoroční pneumatiky - jaké vybrat?

  Letní a celoroční pneumatiky - jaké vybrat?

  Vyplatí se vůbec kupovat letní pneumatiky? Nebo je lepší koupit pouze celoroční? V následujícícm článku se pokusíme odpovědět na tyto zásadní otázky ...
 • Žebříček celoročních pneumatik 2018

  Žebříček celoročních pneumatik 2018

  Celoroční pneumatiky se těší čím dál větší oblibě, zejména mezi řidiči, kteří jezdí po městě na krátké vzdálenosti. Při dynamické jízdě a dlouhých ...
 • Jak často je třeba měnit pneumatiky?

  Jak často je třeba měnit pneumatiky?

  Když si kupujeme pneumatiky, přejeme si, aby nám sloužily co nejdéle. Často tedy prodejci pokládáme otázku: kolik sezon nebo kilometrů pneumatiky ...

Sezóna

Pneumatiky jsou děleny na letní, zimní a celoroční. Celoroční pneumatiky se vyznačují vyrovnanými výkony ve všech podmínkách. Zimní pneumatiky vykazují dobré výkony na každém typu zimního povrchu a současně v nízkých teplotách. Letni pneumatiky zajišťují bezpečnost na suchém a mokrém povrchu v teplotách vyšších než 7 °C. Seznamte se s naší nabídkou celoročních pneumatik.

Značka

Na gumárenském trhu se pohybují stovky výrobců pneumatik. Podívejte se na nejpopulárnější celoroční pneumatiky z nabídky různých výrobců.

Rozměr

Pneumatiky jsou dostupné v mnoha různých rozměrech. Shlédněte nabídku celoročních pneumatik v rozměru, který Vás zajímá.

13,0"