Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky GT Radial

Hodnocení výrobce
4,1
    111150
na zakladě 71 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Pneumatiky GT Radial - značka s Indonésie, která je známa na celým světě. Pneumatiky charakterizuje vysoká kvalita, jsou vyráběny na základě moderní technologie s použiti látek nejvyšší kvality. Jízda na pneumatikách je bezpečná a pohodlná. Výrobky značky jsou dostupné v nejpopulárnějších rozměrech. Seznámte se s nabídkou pneumatik Gt Radial v našem obchodě. Každy najde něco pro sebe.

Názory našich klientů na pneumatiky GT Radial:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách GT Radial. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

  • maverickjava 4,5 111150

    GT Radial Champiro HPY 205/50 R17

    Pneumatiky opravdu cool. Hledal jsem pneumatik pro Váš vůz po dlouhou dobu, protože téměř tři měsíců, sedí na portálech, a přečtěte si, co pneumatiky jsou nejlepší. Později, dlouhé hodiny na stránkách s nabídek pneumatik. Na začátku jsem byl trochu skeptický k nákupu těchto pneumatik proto, že nikdy neslyšel o této společnosti, a poměrně málo hodnocení bych mohl najít o nich. Ale přesto, jeho parametry se rozhodli k jejich koupi. A byl jsem příjemně překvapen. Ve skutečnosti, tam jsou velmi tiché. Na suchém povrchu výborný drahé. Na předešlých pneumatikách často museli zatímco agresivně začíná na křižovatkách, pneumatiky zaječel. S těmito to je téměř nemožné, protože je velmi dobře drahé. Více > Při jízdě v zatáčkách opravdu skvělé zatáčení udržet na silnici. V mokrém nebo super-kontroly. Také, pokud někdo myslí na nich, mohu doporučit. Budete mít radost.
Najděte si své pneumatiky GT Radial