Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Hankook

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Hankook

Pneumatiky Hankook

Hankook Tire byla založena v roce 1941. Korejská společnost má pobočky v Německu, Rusku, Velké Británii, Turecku a Maďarsku. Sídlo společnosti se nachází v Seulu. Výrobní tocarny se nachazí v Koreji, Číně a Maďarsku.

Společnost je na 7. místě na světě, pokud jde o množství prodávaných pneumatik..

Firma nabízí pneumatiky osobní, dodávkové, 4x4, nákladní a závodní pneumatiky. Pneumatiky Hankkok patří do pneumatik třídy HP a UHP.

Hankook dodává originální vybavení pro takové značky jako Ford, Volvo, Toyota, Mitsubishi, Renault a Volkswagen.

Pneumatiky Hankook jsou používány např. v American Le Mans Series či Asian Le Mans Series shromáždění.

Klasifikace letních pneumatik Hankook

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (100 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (497 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (19 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (50 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (56 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (115 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (254 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (1 Názor)

Klasifikace zimních pneumatik Hankook

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (76 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (35 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (127 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (85 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (129 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (5 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,7 111700 (4 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Hankook pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Hankook modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Hankook podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Hankook

Pneumatika Letní Hankook Kinergy eco K425

Pneumatiky koupil volbou pro vícedenní výběru. Stručně řečeno, doporučuji :) Dobrá volba!
Hodnocení: 4,1 111110

Tyto pneumatiky Hankook Kinergy eco K425 jsem vybral po dost dlouhém přemýšlení a analyzování řady testů, které jsem našel na internetu. Uvažoval jsem o typech pneumatik z vyšších tříd. Můj roční kilometrový výkon je velmi malý, protože najedu méně než 10 000 km. Pokud někdo z vás má podobný roční výkon, opravdu se nevyplatí investovat do pneumatik z nejvyšší třídy, protože to při takovém ježdění moc nepocítíme. Valivý odpor, hluk, oděr pneumatik Hankook Kinergy Eco je na vysoké úrovni. Nebyl jsem zklamán. Velmi dobré pneu za opravdu dobrou cenu. Hledal jsem mnoho internetových stránek a Oponeo je jedním z nejlevnějších obchodů, a to je jistě rozhodující pro koupi je na této stránce. Může se zdát, že o nich mluvím růžově a dělám jim reklamu, ale posuďte sami, když zkusíte vyhledávat na google. Raději jsem zaplatil za pneumatiku kvalitnější než za méně kvalitní a dražší u konkurence. Vím, že od této firmy budu ještě nakupovat ;). Chtěl bych dodat, že pneumatiky se chovají stejně v suchém, horkém počasí, které v nedávné době pohltilo náš kraj. Totéž platí, když je zataženo a mokro. Mám v autě motor 115KM a pneumatiky Hankook Kinergy eco K425 jsou skvělé a já je doporučuji všem. Nevyplatí se přeplácet za Goodyeary a jiné drahé pneu .. To je můj názor ;) Přeji úspěšný výběr a bezpečnou jízdu.

Pneumatika Letní Hankook Ventus Prime2 K115

Velmi dobrá pneumatika
Hodnocení: 4,0 11110

Střední třida, ale stále můžete dostat levnější. Pneumatiky rozhodně stojí takové peníze. Ve skutečnosti, v každém z parametrů plnit svou úlohu a chovájí se pozitivní. Možne, že v autě jako moje BMW nevypadáji příliš prestižní, ale opravdu neni to pro mně důležité. Snobské názory jsou daleko od mých realistických přesvědčení. Pneumatika nemusí být hezká, má být bezpečná a komfortní! Hankook Ventus Prime2 K115 takové jsou. Přejel jsem asi 15.000 km, doma i v zahraničí. Vzhledem k tomu jsou tiché a dobře se chovájí na mokrých vozovkách. Opravdu, kdybych měl nalézt nějakou nevyhodu to pneu nejsou příliš měkké. Ale je to vůbec vada? To je individuální věc, a jak dobře víme vše závisí na preferenci řidiče. Příště znova koupim pneu Hankook. Tato pneumatika mě opravdu přesvědčila svou cenou a parametry. Doufám, že opotřebování dovolí mi mít podobný názor. Toho ještě nevím, ale aktuální zkušenosti dovolují mi očekávat také dobrý výkon. Doporučuji! I jeszce jedno, protože znám naši zdrženlivost a skepsi jestli jde o vyjádření svých názoru, chtěl jsem jasně napsat, že jsem běžný uživatel a nemám žadné profesionální vztahy s výrobcem. Jsem jen spokojený zákazník!

zimní pneumatiky Hankook

opona Zimní Hankook i*cept RS W442

Nejlepší kvalita za nevelké peníze.
Hodnocení: 3,8 111800

Pneumatiki Hankook i*cept RS W442 po ujetí cca 5000 km fungují skvěle. Na suché vozovce brzdění bez stížností. Na mokrém je také velmi dobrá. Je citit, že pneumatiky výborně si radi jestli jde o vypouštění vody. Trochu horší jestli jde o jízdu na sněhu a břečce. Vypouštění sníhu a bláta mohlo být účinnější. Kromě toho mají tendence na klouzaní (omluva: moje auto nemá abs systém tak myslím, že proto ten pocit). Hodnocení na 4. Problematika hluku je relativní věc, protože to závisí na tom jaké máme auto. Proto hluk pneumatik může být slyšet hlasitěji nebo tišeji. Nicméně, jedná se o pneumatiky, podle mého názoru, tiché (i když by mohly být ještě tišší). Pokud jde o jizdu na nerovnostich tlumení je relativně dobré, avšak stejně jako v případě hluku pneumatik - tlumení pocitu nerovnosti bude záviset na druhu zavěšení řízeného auta. Valivý odpor - spokojenost. Trvanlivost - ujel jsem kolem 5000 km, stl jízdy klidný - ještě nevidím žadné stopy opotřebení pneumatik. Abych to shrnul, pneumatika stoji za doporučeně. Chtěl bych dodat, že společnost Hankook nezaplatila mi za recenze :) Pokud bych měl koupit pneumatiky Hankook i*cept RS W442 znovu, nevidím žádné kontraindikace. Velmi dobrá jakost za nevelkou cenu.

opona Zimní Hankook i*cept RS W442

Jako většina doporučuji.
Hodnocení: 4,3 111130

Zimní pneumatiky Hankook i*cept RS W442 koupil jsem, protože doporučil mi je vulkanizator. Vždy měl jsem zájem o tema nákupu pneumatik a vždycky jsem kupoval pneumatiky renomovaných výrobců (jako Michelin nebo Continental), takže na začátku jsem byl trochu skeptický, ale jak se ukázalo - obavy nebyly potřebné. Používam pneumatik už 2 roky a nemám vlastně žádné námitky. Mám Audi A4 (15 palcích) a vedou velmi dobře, bez ohledu na to, zda jedeme na suché, mokré nebo zasněžené vozovce. Často jezdím na dálnicích, a to i při rychlostech 130-160 km/h a celý čas zaručí stabilní jízdu. Prostě citit se bezpečne, také na mokré vozovce. Kromě toho Hankook i*cept RS W442 docela dobře radi se se sněhem. Najednou jsem měl problém s klouzaním na ledu, ale pneumatiky nějak to zvladly. :) Na suchém je to v pořádku (zejména pro zimní pneumatiky). Na závěr - jako většina doporučuji tyto pneumatiky. :)

Průměrná cena pneumatik: 4,20 na zakladě 1739 hodnot

Modele pneumatik Hankook

Všechny Hankook modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Hankook letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Hankook. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Hankook.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.