Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Hifly

Pneumatiky Hifly

Hodnocení výrobce
3,9
na zakladě 45 názorů
Pneumatiky Hifly - nezávislá značka, která se charakterizuje vysokou kvalitu výrobků, kterých jejích nákup nezatíží domácího rozpočtu. Jsou optimálním výběrem pro řidiče hledající úsporu a zároveň bezpečnosti. Pneumatiky Hifly jsou vyrobeny z nejkvalitnějších látek. V naší nabídce najdete pneumatiky Hifly pro různé druhy vozidel. Seznámte se s naší nabídkou pneumatik Hifly.

Názory našich klientů na pneumatiky Hifly:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Hifly. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

  • David 4,3

    Hifly HF 805 215/55 R16

    Velmi dobré pneumatiky, jsem fuj pro připomínky ke koupi této značky a oni byli v pořádku, jdou velmi dobře jak v suché i mokré, aniž by hluk nebo něco podobného, ​​že se velmi dobře navržen pro mokré kreslení pomáhá velkou přilnavost, není nemají co závidět další značky pneumatik vyšší ceny, a s velmi dobrou odolností a velmi progresivní opotřebení rovnoměrně rozmístila v pneumatice vysoce doporučeno tuto značku v jakémkoli rozsahu. Více >
  • BMW3 5,0

    Hifly HF 805 225/45 R18

    Slíbil jsem, že napiši něco víc tak pišu ;) Před několika dny jsem si znowu namontoval moje Hifly. Bal jsem se, že budou nějaké problémy s vyvážením, ale všechno je v pořádku. Namontování bylo rychlé, prostě bez problémů. Po ujetí prvních metrů jsem si všiml malých vibrací při jizdě vyšší než 100 km / h, ale po několika kilometrech se vše normalizovalo a znovu uvnitř je ticho a klid na volantu. Včera jsem měl v dešti docela rychlou cestu přes klikaté cesty, vše bez problémů. Na pneumatikách jsem již udělal celkem přes 10 000 km a na všech je stále kolem 7,5 mm běhounu. Nikdy nebudu kupovat ty staré, nebo nové, ale drahé pneuamtiky. Upřimně musím řict, že měl jsem malou havarie, nějaké Více > šrouba, ale klidně jsem dojel k pneuservisu.
Najděte si své pneumatiky Hifly