Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Hifly

Hodnocení výrobce
3,9
    111500
na zakladě 45 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Pneumatiky Hifly - nezávislá značka, která se charakterizuje vysokou kvalitu výrobků, kterých jejích nákup nezatíží domácího rozpočtu. Jsou optimálním výběrem pro řidiče hledající úsporu a zároveň bezpečnosti. Pneumatiky Hifly jsou vyrobeny z nejkvalitnějších látek. V naší nabídce najdete pneumatiky Hifly pro různé druhy vozidel. Seznámte se s naší nabídkou pneumatik Hifly.

Názory našich klientů na pneumatiky Hifly:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Hifly. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

  • David 4,3 111150

    Hifly HF 805 215/55 R16

    Velmi dobré pneumatiky, jsem fuj pro připomínky ke koupi této značky a oni byli v pořádku, jdou velmi dobře jak v suché i mokré, aniž by hluk nebo něco podobného, ​​že se velmi dobře navržen pro mokré kreslení pomáhá velkou přilnavost, není nemají co závidět další značky pneumatik vyšší ceny, a s velmi dobrou odolností a velmi progresivní opotřebení rovnoměrně rozmístila v pneumatice vysoce doporučeno tuto značku v jakémkoli rozsahu. Více >
Najděte si své pneumatiky Hifly