Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Kormoran

Hodnocení výrobce
3,8
  111500
na zakladě 230 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Pneumatiky Kormoran - polská značka, která vznikla v roce 1999. Výrobky této značky charakterizuje dokonalá kvalita a dostupnost v konkurenční ceně. Pneumatiky Kormoran jsou nyní vyráběny v rámci koncernu Michelin – světového lídra pneumatikárenského průmyslu. Pneumatiky značky charakterizuje dobrými jízdní vlastnosti (bezpečnost, pohodlnost, trvanlivost), a jejích nákup nezažíti domácího rozpočtu. V naší nabídce najdete zimní a letní pneumatiky Kormoran pro různé druhy vozidel.

Názory našich klientů na pneumatiky Kormoran:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Kormoran. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Michał 4,2 111150

  Kormoran SNOWPRO 155/80 R13

  Pneumatiky koupil kolem září za velmi dobrou cenu. Rozhodl jsem se koupit rozpočet pneumatiky třídy, protože jsem chtěl vidět, jak oni padají proti značkových více inovativní řešení, a to, co mohu říci dražší řešení. Využil jsem tedy dostupných řešení pro každou kapsu. Moje volba padla na Kormoran Snowpro aby zjistil, jestli něco zbylo ze slavných let "kormoránů" ve dnech Stomil. Až do teď jsem jel Michelinach alpských a Pirelli Snowcontrol. Stojí za zmínku, že pneumatiky byly vyřešeny u malých osobních automobilů bude s klidným stylem jízdy v městském provozu. No pneumatiky mě překvapilo velmi pozitivně, jsou nějak strašně hlasitější ve srovnání s výše uvedeným. Autíčko bylo Více > zadáno a tiše přicházeli a odcházeli sněhem na parkovišti, aniž by pohřbí vás v krizi, po prudkém brzdění na kluzkém povrchu se podařilo vyhnout kolizi. A co je nejdůležitější, jsem si nevšiml nárůst spalování po založení "zimní pneumatiky" a nadměrné opotřebení běhounu. Po ujetí téměř 15.000 km stále mají srst na bocích pneumatik. Pneumatiky lze doporučit, aby někdo preferującemu tichou jízdu, nevyplatí kupovat použité pneumatiky prémii, je lepší koupit nový, protože i když jsou vyráběny starší technologii, ale stále vyniknout na silnici.
 • oponfan 4,5 111150

  Kormoran SNOWPRO B2 205/60 R16

  Rewelka za peníze - koupil jsem je po porodu PLN 218. V prvním roce se sníh na východě a na horách mnohem lepší kontrola Fulda Kristal Kleber HP2 Hp nebo že jsem na ostatní vozy. Vřele doporučuji, klidu ovladače. Za pravdu nestojí za to, aby přeplatit. Doporučuji se podívat na čistou zkoušce tyto pneumatiky vyrobené Češi a srovnání s ostatními výrobci. Něco k zamyšlení. Více >
 • Rafał 4,3 111150

  Kormoran Snowpro B5 175/65 R14

  Pneumatiky byly zakoupeny v listopadu. Od samého začátku jsem byl přesvědčen o tom, pro ně, protože jsem měl stejný soubor v předchozím autě. Vytáhněte sníh jako blázen, ale v rozbředlém sněhu, i to je dobrá práce. Díky této třídy pneumatik na asfaltové chování je docela dobrý, ale na horké chodníku docela hukot. Já bych doporučit. Více >
Najděte si své pneumatiky Kormoran