Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Kormoran

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Kormoran

Pneumatiky Kormoran

Pneumatiky Kormoran - polská značka, která vznikla v roce 1999. Výrobky této značky charakterizuje dokonalá kvalita a dostupnost v konkurenční ceně. Pneumatiky Kormoran jsou nyní vyráběny v rámci koncernu Michelin – světového lídra pneumatikárenského průmyslu. Pneumatiky značky charakterizuje dobrými jízdní vlastnosti (bezpečnost, pohodlnost, trvanlivost), a jejích nákup nezažíti domácího rozpočtu. V naší nabídce najdete zimní a letní pneumatiky Kormoran pro různé druhy vozidel.

Klasifikace letních pneumatik Kormoran

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,8 111180 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (9 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (7 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Kormoran

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (3 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (26 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (34 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Kormoran pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Kormoran modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Kormoran podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Kormoran

Pneumatika Letní Kormoran GAMMA B2

Dobrý produkt za rozumnou cenu
Hodnocení: 3,7 111700

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pohybuji 200 jezdecký Sonáta roku 2012 a řeknu, že přes týden přemýšlet, co koupit pro své opotřebovaného Continentale. Vzal jsem šanci, protože je mi líto výdaje 2500 Zbrusu nové pneumatiky zejména, že podle mě jsou ceny výrazně prohibitivní pro každodenní jízdy, pokud nemáte žádné auto super prémiové a letět do Evropy po 3000 km měsíc po dálnicích. Pneumatiky mají jednu velkou výhodu v souladu se mi, že je senzační potlačit nerovnosti na profilu 45 Soutěž trvá zuby a paží. Jezdí jednoduše a pohodlně profil dělá na základě dojmů pneumatik ..... jako velké plus. Pneumatiky nejsou tichý, ale ne příliš hlasitě ve srovnání s Continentalami této velikosti je hlasitější, Conti. 140 za hodinu a auto může svobodně mluvit a věřte mi, že jsem klidný, protože auto motor 2.4 GDI pracoval jako elektrikář, takže uslyšíte pouze zvuk pneumatik a vzduchu. Za chodu nasucho při teplotě asi 90km jsem vstoupil do rohu a auto provedl perfektně. Déšť nezaznamenali žádné problémy, ale já zkouší to jen ve městě deště v městském provozu. Shrneme-li pneumatiku stojí za jejich peníze lépe než nová kormorán používá značku pneumatik, což může překvapit skryté vady. Pneumatika má ochranu chvástat a dobře chrání ráfek před odřeniny. Zero bití a problémy vyrovnávání a auto jede jako nové. Podle mě jezdit na město a výlety o víkendu mimo město nebo na dovolenou dost, a škoda na přeplatí jiné pneumatiky 2 nebo 3 tisíce.

Pneumatika Letní Kormoran IMPULSER

Autor:Domestos
Hodnocení: 2,9 119000

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Zryczałem k slzám smíchu čtení recenze ostatních uživatelů. Je těžké doporučit tyto pneumatiky, protože ve skutečnosti nejsou příliš pohodlné, hlasitě a rádi slídí za mokra. Nejsou ani dobré, ani špatné. Podruhé, že nebudou kupovat - to je jisté. Ale ne potvrdit pozorování o bułowatości a problémy s rozložením. Dal jsem tyto pneumatiky ženu do svého Civica a ona jede obrubníky jako řezník - jeden dokonce zařídil pro jízdu cca 250 m flaku ... určitě je třeba vzít v úvahu, že Honda dělá vynikající odpružení, a to hodně pomáhá, jízda na Impulserze. Kromě toho, že pneumatiky mírně překonal ano, ale jen nad 110 km / ha to při teplotě 70 - jak dát nějaké :-) Moje žena jeli na nich v zimě (to bylo málo sněhu, a nechtěl jsem k tomu v zimě). Také dal (většinou město). V letošním roce, v létě prošel na těchto pneumatikách cesta Gdańsk - Poprad - Gdańsk, a dokonce jít pěkně, nemůžu si stěžovat. V souhrnu, pneumatika je průměrná a pokud ne za cenu - aktuální hospodářské soutěže - to by nestálo ani sledovat. Nicméně, mnoho uživatelů má omezený rozpočet a musí pracovat v takových podmínkách. No já myslím, že je to, jak jsem byl nepříjemný moje žena ;-))

zimní pneumatiky Kormoran

opona Zimní Kormoran SNOWPRO

Cormorant Snowpro - pneumatiky vám můžeme vřele doporučit
Hodnocení: 4,2 111120

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky koupil kolem září za velmi dobrou cenu. Rozhodl jsem se koupit rozpočet pneumatiky třídy, protože jsem chtěl vidět, jak oni padají proti značkových více inovativní řešení, a to, co mohu říci dražší řešení. Využil jsem tedy dostupných řešení pro každou kapsu. Moje volba padla na Kormoran Snowpro aby zjistil, jestli něco zbylo ze slavných let "kormoránů" ve dnech Stomil. Až do teď jsem jel Michelinach alpských a Pirelli Snowcontrol. Stojí za zmínku, že pneumatiky byly vyřešeny u malých osobních automobilů bude s klidným stylem jízdy v městském provozu. No pneumatiky mě překvapilo velmi pozitivně, jsou nějak strašně hlasitější ve srovnání s výše uvedeným. Autíčko bylo zadáno a tiše přicházeli a odcházeli sněhem na parkovišti, aniž by pohřbí vás v krizi, po prudkém brzdění na kluzkém povrchu se podařilo vyhnout kolizi. A co je nejdůležitější, jsem si nevšiml nárůst spalování po založení "zimní pneumatiky" a nadměrné opotřebení běhounu. Po ujetí téměř 15.000 km stále mají srst na bocích pneumatik. Pneumatiky lze doporučit, aby někdo preferującemu tichou jízdu, nevyplatí kupovat použité pneumatiky prémii, je lepší koupit nový, protože i když jsou vyráběny starší technologii, ale stále vyniknout na silnici.

opona Zimní Kormoran SNOWPRO B2

Velmi dobrá pneumatika
Hodnocení: 4,3 111130

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Doporučil bych tyto pneumatiky každému. Sam koupil jim mírný strach z poslechu na stanovisko příteli oponiarza. Vzal jsem šanci a nebyl zklamán 205/60/16 velikost. Na sněhu a rozbředlý sníh zjevení. Trochu horší na vodě. Na suchém asfaltu nebo okolí. Nevšimla jsem si, velký rozdíl v objemu. Naproti tomu výrazně zvyšuje valivý odpor - zvýšené spalování 0,6 l / 100, ale toto onemocnění jsou všechny zimní pneumatiky spalování zvyšuje. Zatím jiná auta jel na novém fuldach Kristal Montero 2, 2006-2011, a pak kleberach HP2 dvou sezón. Kormoráni jsou teď pro mě mnohem lepší, zejména pokud jde o sněhu a blátě. Jen poke asi trochu na internetu a podívat se na testy pneumatik, ale ne ty, které provádí ADAC nebo TUV jen nezávislé instituce neberou úplatek. Němci, Rakušané nebo swiss ocenit tyto pneumatiky pro přilnavost na sněhu - je bezkonkurenční. Horší na suché a mokré. Navzdory tomu, upřímně doporučit

Průměrná cena pneumatik: 4,08 na zakladě 233 hodnot

Modele pneumatik Kormoran

Všechny Kormoran modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Kormoran letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Letní pneumatiky

Podívejte se na nabídku letních pneumatik Kormoran. Letní pneumatiky jsou určeny pro užívání od jara do podzimu. Vyberte Vám odpovídající letní pneumatiku Kormoran.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Kormoran. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Kormoran.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.