Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Kumho

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Kumho

Pneumatiky Kumho

Pneumatiky Kumho - korejská značka, která se těší uznání ze strany řidičů a kaskadérů. Řidiče oceňují dokonalé jízdní parametry a životnost. Pneumatiky Kumho objevily se v Rallye Paříž – Dakar, ve formuli 3 a Daytona 24. Pneumatiky jsou vyráběny na základě moderní technologie. Pneumatiky jsou ideální návrh pro řidiči hodnotící stabilitu a bezpečnou jízdu. Seznámte se s naší nabídkou pneumatik Kumho.

Klasifikace letních pneumatik Kumho

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (4 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (4 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (28 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Kumho

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (1 Názor)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (19 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (3 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (2 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,9 111900 (24 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Kumho pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Kumho modely s nejnovějším technologickým řešení.

  • Kumho Ecowing ES01 KH27
    Kumho Ecowing ES01 KH27

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

  • Kumho KU39
    Kumho KU39

    Kumho KU39 je letní pneumatika střední třídy určená do osobních vozidel. Skvěle zvládá stejně ...

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Kumho podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Kumho

Pneumatika Letní Kumho KU39

Chcete pěkné a kvalitní pneu - kupte Kumho.
Hodnocení: 4,5 111150

Koupil jsem pneumatiky Kumho KU39, protože dřív jsem měl VW Polo s timito pneu a byly dokonalé. Teď mám Audi A4, často jezdím po silnicích s rychlosti 200 km/h a víc. Na suchém povrchu jsou dokonalé, nemám se na co stěžovat. Na mokrém také jsou vpořádku. Přilnavost v zatáčkách je velmi dobrá. Zapomněl jsem co je aquaplaning. Hluk pro mně OK. Můžu porovnat ke pneu Bridgestone nebo Conti... Opotřebování dézenu OK, během sezony 1 mm míň. Na boční stráně 0,5 mm...Potlačení nerovnosti ?! ... No prosím Vas, je to SKVĚLÉ! Profil 40! Trvanlivost je také v pořádku. Můžu doporučit pneumatiky Kumho KU39 všem.

Pneumatika Letní Kumho KU31

Nepotřebuji hledat jiné
Hodnocení: 4,4 111140

Tam mě nikdy nezklamal tyto pneumatiky, takže jsem nehledal více. Oni jsou málo známé v Polsku, asi proto, že je to ještě horší s dostupností a cenou, než kdy předtím. Vyjel na více tichých i hlučných pneumatik, je to jejich chyba, pro mě. Musím být efektivní, a tady je opravdu velmi dobrá. Není divu, že nejlepší ukazatele brzdění a jízdě na mokré (195/50R15). Velký odčerpáním vody a sucha v pohodě (jako většina pneumatik). Rozhodně doporučuji!

zimní pneumatiky Kumho

opona Zimní Kumho I`ZEN KW23

Doporučuji, dobré pneumatiky.
Hodnocení: 4,3 111130

Mám pneumatiky Kumho I'ZEN KW23 druhou sezónu, jezdím podle pravidel a zřídka přidavam plyn, ale podle mého názoru, pneumatiky jsou v pořádku. Přilnavost je dobrá. Jestli jde o kluzký povrch ještě jsem neviděla pneu, která by měla 100% přilnavosti na ledě. :P V minulém roce zimy skoro nebylo, ale letos měla jsem možnost otestovat je v horach - byly v pořádku.

opona Zimní Kumho I`ZEN KW23

Opravdu super pneu!
Hodnocení: 4,8 111180

Pneumatiky Kumho I'ZEN KW23 mám v autě Focus. Je to první sezóna, ale už dřiv jsem měl kontakt s pneumatikami toho producenta v BMW. Měl jsem je 3 sezóny a pneumatiky byly pořád jako nové. Prodal jsem auto s pneumatikami a tak po nákupu nového auta koupil jsem také nové pneumatiki Kumho. Pro mně zjevení, doporučuji!

Průměrná cena pneumatik: 4,16 na zakladě 409 hodnot

Modele pneumatik Kumho

Všechny Kumho modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Kumho letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Kumho. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Kumho.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Kumho. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Kumho.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.