Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Matador

Hodnocení výrobce
3,9
na zakladě 76 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pomoc

Zobrazit vysvětlení k parametrům vyhledávání

Pneumatiky Matador - slovenská značka, které výrobky se těší oblibě řidičů a mají silnou pozici na trhu. Pneumatiky mají dokonalé jízdní vlastnosti a dobrou cenu. Pneumatiky Matador jsou často vybírány výrobci jako první vybavení vozidel. V bohaté nabídce máme pneumatiky Matador pro různé druhy vozidel. Seznámte se s nabídkou pneumatik Matador v našem obchodě, každý si najde něco pro sebe.

Názory našich klientů na pneumatiky Matador:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Matador. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

  • 2g5tbre 4,3

    Matador MP92 Sibir Snow 205/55 R16

    Do té doby, střílel jsem další 5000 km, a konečně měl možnost svézt v zimních podmínkách. Pneumatiky nečekaně dobré! Opravdu dát hodně důvěry v řízení auta, za předpokladu, že teplota klesne pod 10 stupňů. Ve velkém mrazu. Bílá silnice, sníh zajeżdżony, ale nedostatek ledu, pocit kontroly a stresu letěl rychlostí 60 až 80 km / h, někdy jen ESP nebo ASR opravit chyby mých cestách (samozřejmě musíte být vědomi toho, že v takových podmínkách je dobré tak dlouho, jak je to dobře a fyzikální zákony platí). Brzdění a řízení v těchto podmínkách velmi cca. Slabší pneumatiky jde začíná malý kopec, např. Z vedlejší silnice (pohon na přední straně, těžký Superb). Na ledě, samozřejmě, nejsou tam žádné Více > zázraky, ale některé řiditelnost zůstává. Čerstvý sníh padá na asfaltu, a to i ve velkých množstvích, nedává žádný dojem na pneumatiky. Důležité je, že jsem si nevšiml nadměrnému opotřebení.
Najděte si své pneumatiky Matador