Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Matador

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Matador

Pneumatiky Matador

Pneumatiky Matador - slovenská značka, které výrobky se těší oblibě řidičů a mají silnou pozici na trhu. Pneumatiky mají dokonalé jízdní vlastnosti a dobrou cenu. Pneumatiky Matador jsou často vybírány výrobci jako první vybavení vozidel. V bohaté nabídce máme pneumatiky Matador pro různé druhy vozidel. Seznámte se s nabídkou pneumatik Matador v našem obchodě, každý si najde něco pro sebe.

Klasifikace letních pneumatik Matador

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (12 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 3,4 111400 (8 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Matador

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (2 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (22 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Matador pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Matador modely s nejnovějším technologickým řešení.

  • Matador MP54 Sibir Snow
    Matador MP54 Sibir Snow

    Matador MP54 Sibir Snow zimní pneumatika určena nejmenším automobilům a také patřících ke ...

  • Matador MP61
    Matador MP61

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Matador podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Matador

Pneumatika Letní Matador MP16

Dobrý den.
Hodnocení: 4,5 111150

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Mám Matador MP16 koupil, protože tento model můj přítel mi doporučila. Nejsem zklamaný. pneumatiky jsou levné, ale dobré. Ověřil jsem téměř za všech povětrnostních podmínek a nikdy nepodařilo. Pneumatiky vykonávat dobře nejen na suchu, ale i na mokré vozovce. Hodnotím akceleraci a brzdění i pozitivní. Oni nemají klouzat a jízda je bezpečná a stabilní. Kromě toho jsou také nciht příliš hlasitě. Moje veoherigen pneumatiky byly opravdu nahlas a to bylo téměř nesnesitelné! Teď nemám tento problém. Jen při vysoké Geschiwndigkeit můžete slyšet měkký hukot. V In My jsem s Matador MP16 velice spokojeni. Za tuto cenu je možné najít lepší model!

Pneumatika Letní Matador MP46

Měl jsem nejhorší pneumatiku
Hodnocení: 2,6 116000

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky koupil v roce 2013 v polovině letní sezóny, celý set. Tire Manufacturing 2013 rok. Ujetá vzdálenost na pneumatikách nepamatuji přesně, ale určitě ne více než 20tys.km. Pneumatiky na hnací nápravě je kompletní blbost, dva tři měsíce držet auto na mokré vozovce zhoršuje, v okamžiku nula, skoro jako hokej ... přiznává, dynamická, rychle se řízení, ale nepohybuje skřípavým nebo kvičící brzdy. Pneumatika je tak měkká, že mám pocit, jako by byla vyrobena ze žvýkaček, poučil je mi vulkanizátor ... dnes jsem vyměnil pneumatiky a vulkanizátor, Matador nikdy na hromadu a pak Vulkanizační spíše nebo ne navštívíme.

zimní pneumatiky Matador

opona Zimní Matador MP92 Sibir Snow

Dobré pneumatiky teplá zima, velmi klidné a velmi pohodlné, dobře na suchých i mokrých silnicích.
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Hodnocení sníh nemožné kvůli nedostatku typických zimních podmínkách. V tuto chvíli jsme jeli na těchto pneumatikách asi 6000 km. Pneumatiky ovládat z listopadu 2015 o Škoda Superb II při teplotách nad 12 stupňů, týkající se a dostat trochu příliš měkké a kapky vám sebevědomí ... musíte být opatrní. Na okolo nuly velmi dobré. Na suché i mokré vozovce. Odolný vůči aquaplaningu. Jeden příležitosti situace bodování zachránil díky pneumatik. To začalo mrholení, asfalt jen jemně vroubkované, při teplotě kolem 2 stupňů, aby zabránil nehodě, jízda za jiné auto se shamować s 160-0 km / h. Fungovalo to se zásobou 30 cm (Myslel jsem, že jsem trefil), ale byl jsem překvapen, že se pomaleji jsem se přestěhoval více zabrzdil, že je dokonale udržuje pneumatiky nepustil. Za to jsou tiché při vysokých rychlostech (to byl můj Hlavním kritériem pro výběr) a nemají konzumovat příliš. Většinou jsem jezdit po městě, a čas od času na velké vzdálenosti (stovky kilometrů za jeden den v různých podmínkách). Pneumatiky docela pohodlné. Škoda, že nemají ochranné pozednicový věnec.

opona Zimní Matador MP92 Sibir Snow

Je zima, takže make-up názor. Velké pneumatiky!
Hodnocení: 4,3 111130

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Do té doby, střílel jsem další 5000 km, a konečně měl možnost svézt v zimních podmínkách. Pneumatiky nečekaně dobré! Opravdu dát hodně důvěry v řízení auta, za předpokladu, že teplota klesne pod 10 stupňů. Ve velkém mrazu. Bílá silnice, sníh zajeżdżony, ale nedostatek ledu, pocit kontroly a stresu letěl rychlostí 60 až 80 km / h, někdy jen ESP nebo ASR opravit chyby mých cestách (samozřejmě musíte být vědomi toho, že v takových podmínkách je dobré tak dlouho, jak je to dobře a fyzikální zákony platí). Brzdění a řízení v těchto podmínkách velmi cca. Slabší pneumatiky jde začíná malý kopec, např. Z vedlejší silnice (pohon na přední straně, těžký Superb). Na ledě, samozřejmě, nejsou tam žádné zázraky, ale některé řiditelnost zůstává. Čerstvý sníh padá na asfaltu, a to i ve velkých množstvích, nedává žádný dojem na pneumatiky. Důležité je, že jsem si nevšiml nadměrnému opotřebení.

Průměrná cena pneumatik: 3,68 na zakladě 110 hodnot

Modele pneumatik Matador

Všechny Matador modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Matador letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Letní pneumatiky

Podívejte se na nabídku letních pneumatik Matador. Letní pneumatiky jsou určeny pro užívání od jara do podzimu. Vyberte Vám odpovídající letní pneumatiku Matador.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Matador. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Matador.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Matador. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Matador.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.