Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Matador

Hodnocení výrobce
3,9
  111500
na zakladě 75 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pneumatiky Matador - slovenská značka, které výrobky se těší oblibě řidičů a mají silnou pozici na trhu. Pneumatiky mají dokonalé jízdní vlastnosti a dobrou cenu. Pneumatiky Matador jsou často vybírány výrobci jako první vybavení vozidel. V bohaté nabídce máme pneumatiky Matador pro různé druhy vozidel. Seznámte se s nabídkou pneumatik Matador v našem obchodě, každý si najde něco pro sebe.

Názory našich zákazníků:
 • 2g5tbre 4,6 111150

  Matador MP92 Sibir Snow

  Hodnocení sníh nemožné kvůli nedostatku typických zimních podmínkách. V tuto chvíli jsme jeli na těchto pneumatikách asi 6000 km. Pneumatiky ovládat z listopadu 2015 o Škoda Superb II při teplotách nad 12 stupňů, týkající se a dostat trochu příliš měkké a kapky vám sebevědomí ... musíte být opatrní. Na okolo nuly velmi dobré. Na suché i mokré vozovce. Odolný vůči aquaplaningu. Jeden příležitosti situace bodování zachránil díky pneumatik. To začalo mrholení, asfalt jen jemně vroubkované, při teplotě kolem 2 stupňů, aby zabránil nehodě, jízda za jiné auto se shamować s 160-0 km / h. Fungovalo to se zásobou 30 cm (Myslel jsem, že jsem trefil), ale byl jsem překvapen, že se pomaleji jsem se Více > přestěhoval více zabrzdil, že je dokonale udržuje pneumatiky nepustil. Za to jsou tiché při vysokých rychlostech (to byl můj Hlavním kritériem pro výběr) a nemají konzumovat příliš. Většinou jsem jezdit po městě, a čas od času na velké vzdálenosti (stovky kilometrů za jeden den v různých podmínkách). Pneumatiky docela pohodlné. Škoda, že nemají ochranné pozednicový věnec.
 • 2g5tbre 4,3 111150

  Matador MP92 Sibir Snow

  Do té doby, střílel jsem další 5000 km, a konečně měl možnost svézt v zimních podmínkách. Pneumatiky nečekaně dobré! Opravdu dát hodně důvěry v řízení auta, za předpokladu, že teplota klesne pod 10 stupňů. Ve velkém mrazu. Bílá silnice, sníh zajeżdżony, ale nedostatek ledu, pocit kontroly a stresu letěl rychlostí 60 až 80 km / h, někdy jen ESP nebo ASR opravit chyby mých cestách (samozřejmě musíte být vědomi toho, že v takových podmínkách je dobré tak dlouho, jak je to dobře a fyzikální zákony platí). Brzdění a řízení v těchto podmínkách velmi cca. Slabší pneumatiky jde začíná malý kopec, např. Z vedlejší silnice (pohon na přední straně, těžký Superb). Na ledě, samozřejmě, nejsou tam žádné Více > zázraky, ale některé řiditelnost zůstává. Čerstvý sníh padá na asfaltu, a to i ve velkých množstvích, nedává žádný dojem na pneumatiky. Důležité je, že jsem si nevšiml nadměrnému opotřebení.
 • prem o 4,0 11110

  Matador MP92 Sibir Snow

  Koupil jsem si ALFKI Matador po konzultaci, budu mít druhou sezónu, jsou tak špatně nosit s ještě rozhodl jezdit na letní sezónu, ten řev strašně již při 140/160 km / h, ale myslím, že je to normální pro zimní pneumatiky v létě. Winter ideálně umístěné v chladné, blátě nebo ne strašné, směsi ledu a bahna provádí horší. i když jsem doporučit pneumatiky s vyšším indexem rychlosti a ověřit, že jsou posíleny, německých dálnicích a letěl 190, ale už cítí a začne nosit, takže více nelétají. Více >
 • Slawko 4,0 11110

  Matador MP52 Nordicca Basic

  Můj názor: což mě překvapilo, neliší vůbec z těch lépe. Inhibice držel zábradlí, jak jsem šťastný. Musel jsem si vybrat, Barum, Dębice, Uložit a Matador, každý s přáteli kapciarzy pokyn Matadora.Po první zoubky nelíbí Barum a je vhodný pro sníh, mokro a sníh mrozie.Na trochu horší než nativní Debica, ale věděl, naše zimy jsou sníh bude méně než bláto, takže ideální pro peníze Více >
Najděte si své pneumatiky Matador