Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Nexen

Hodnocení výrobce
4,1
  111150
na zakladě 1097 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Výrobce pneumatik Nexen se může pochlubit 60-letou tradicí v projektovaní a vyrobě pneumatik. Pneumatiky jsou dostupné na 120 trzích světa. Pneumatiky jsou bezpečne, mají dobrou kvalitu a starají se o ekologie, která v této době je velmí důležita. V naše nabídce najdete pneumatiky West Like, které spojují dobrý výkon a ekologie.

Názory našich klientů na pneumatiky Nexen:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Nexen. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Kleryk Preston 4,8 111150

  Nexen N 3000 215/50 R17

  Opel Omega combo film většinou město stylu uniarkowanym a já jsem velmi rád, zapsaná oponmi. Kapetki byly umístěny před styl a nepamatujete si, i když jsem si zlomil trošku silnici při akceleraci. OMCI právě pohybuje, jako by kousal do asfalcik. Mám teď všechno konplecik :) a několikrát především vyprovokoval Sweetheart (hmotnost 1700 libra) jet bokem na ostré zatáčce z chatrné efekt, takže si myslím, že Nexen N 3000 215/50 R17 je velmi dobrá investice po dobu nejméně sedmi let. PS: Oponeo drcený cenově soutěž, tyto pneumatiky pro dodávky cenové nenajdete. Více >
 • zwidauk 4,2 111150

  Nexen CP641 225/50 R17

  Nejlepší pneumatika za takovou cenu, mám Nexen CP641 namontováné na mé Volvo S80 a koupil jsem ještě jednu sadu na jakékoliv auto v budoucnosti. Přejel jsem přes 70.000 kilometrů v různých klimatických podmínkách bez problémů, také při rychlostech nad 190 km/h. Přejel jsem celou Evropu 5-6 krát. Měl jsem původně Conti sport, ale nevídim žadný rozdíl na úrovni hluku. Chcí doporučit tyto pneu každému. Více >
 • Mr B 4,3 111150

  Nexen N6000 255/45 R18

  Mám T5.1 Transprter Sportline, a někdo s tímto typem vozidla, vědí, že opotřebování pneumatik je problém (nízká najetých kilometrů z pneumatik) můj první set byl Perelliovou 18. "dobré pneumatiky vynikající pohon a manipulaci, ale pneumatika nosil při 8000 mil. druhý set Goodyear F1, opět vynikající pneumatiky s dostatečně stejnými vlastnostmi manipulaci Perelliho! Stav tachometru o něco vyšší 11000. Tak jsem si myslel, že bych vyzkoušet dolní značku Nexen 6000 nedaleko .. na více než poloviční cenu levnější než obě výše uvedená pneumatiky .. jsem opravdu ohromen aľ nyní! Dobře vypadající běhoun, manipulaci v suchých i mokrých podmínkách stejně dobré jako výše a úroveň hluku na stejné Více > úrovni jako příliš ... Ne nasnadě, budu kupovat opět tuto pneumatiku. . 4000 mil na pneumatiky a opotřebení dokonce i minimální .. Podívejme se, jestli můžou ven míle zbytek .. i v případě, že nejsou, kvalita pneumatik a cena činí to pro mě .. Typ řízení městské a dálniční .. Můj názor Best Buy zdaleka !!
 • Oofol 4,8 111150

  Nexen N9000 225/40 R18

  Ive koupil sadu těch N9000 pro mou A6 Avant (nízká na cívky do dalšího období) před téměř rok a pokryly více než 12k km 50% dálnic a zbytek v městských a vedlejších silnicích. Žiji v Irsku. Tarmac zde má velmi často kamínky v ní a dostane kluzký velmi rychle. Žádný problém pro ty pneumatiky - jsou stejné dobrou přilnavost ať už na sucho i na mokro! Nečekal jsem, že se velká část pneumatiky, která stojí 92 € každý (225 / 40R18), ale byl jsem příjemně překvapen! Kromě tohoto velmi dobrou přilnavost, že jsem neměl žádné problémy s nimi, válcování je dobré a hluk není tak špatné - určitě lepší, než se píše v popisu. Dobrá boční rukojeť žádné problémy v zatáčkách. Č gumy únava, sekání nebo Více > podobně. Celkově vzato bych doporučil těm, každému, kdo není hlavolam - Moje poslední sada Conti Sport 3 byla polovina pryč poté, co 3k km ... A přilnavost v suchých a teplých podmínkách byl způsob horší ... Nikdy koupit znovu top značky pneumatik, protože jeho nestojí za to ... já raději strávit liber I ušetřit na jiných částí automobilů .. TOP pneumatika !!!
Najděte si své pneumatiky Nexen