Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Nokian

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 2554 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Nokian Pneumatiky PLC je lídrem na skandinávském trhu. Společnost byla založena v roce 1988. Její historie sahá až do roku 1898, kdy byla vytvořena Suomen Gummitehdas Oy. Továrna zahájila výrobu pneumatik v roce 1932 Nejslavnější modelu Nokian:. Hakkapelitta se objevila na trhu v roce 1936.

Nokian se specializuje na výrobu zimních pneumatik, které poskytují velmi dobře v vlastností skandinávských podmínkách. Nokian inženýři vytváří pneumatiky odolné vůči tvrdým klimatickým podmínkám v ledové zimy.

Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, dodávkové pneu, pneumatiky, 4x4, nákladní pneumatiky, pneumatiky jízdních kol, zemědělské pneumatiky, stejně jako lesnické pneumatiky. Finské pneumatiky jsou umístěny ve střední a třídy HP.

Společnost je známá pro inovativní a ekologicky šetrných řešení. Nokian stal se slavný pro výrobu první zimní pneumatiku na světě a první šetrné k životnímu prostředí pneumatiky s použitím nízké aromatické oleje.

Společnost má továrny ve Finsku a Rusku.

Názory našich zákazníků:
 • Wojtek 5,0 11111

  Nokian WR D4

  Pneumatiky jsou velmi tiché, a navíc jejich "měkkost" absorbuje nárazy na silnici. Když napadl první sníh trochu potestowałem nich vzdálenou instanci. Získával jsem veliké rychlosti 50 km / h a brzdění, jako kdybych měla překážku v před vámi. Byl jsem překvapen tím, efektivnosti těchto pneumatik, takže jsem normálně inhibuje na suchém asfaltu. Jindy, když se ráno bylo led na sídlišti cestě porazit kopce (kde auta vždy skluzavka) bez námahy. Doporučil bych každému, kdo tyto pneumatiky. Více >
 • viggen 4,5 111150

  Nokian WR A3

  Moje auto má 260HP a velký moment. Potřeboval jsem pneumatiku, která mi dá dobrý výkon i v zimě. Nemluvím o závodění, ale v nouzových situacích, takže mohu se na ně spolehnout. Našel jsem ho. Při spouštění a brždění dělá práci, a to i na zledovatělých vozovkách. Bohužel, po jízdě 7tys mil jsem strávil 1,5 mm dezénu - ale něco za něco. Někteří lidé píší o hluk pneumatiky. Je to hlasitý, ale vůz segmentu D jsem nic neslyšel. Může to být i ve zvukotěsných kabiny? Potlačení nerovnosti rovněž nemůže hodnotit dobře, protože auto tvrzené pozastavení a hodnocení bude nespolehlivý. Koupil jsem tuto pneumatiku kvůli dobrou hodnotu za peníze. Pneumatiky Dunlop / Pirelli / Goodyear se přeceňuje. Více > Věnovat pozornost, zda je pneumatika se vyrábí v Rusku a ve Finsku, pro mnei na tom záleželo.
 • Bart 4,8 111150

  Nokian WR A3

  Podle mého názoru se tyto Nokian WR A3 chovají velmi dobře. Svou nadřazenost nad ostatními pneumatikami ukazují zejména v aspektu jízdu na sněhu a rozbředlém sněhu. Řízení i brzdění v takových podmínkách jsou příkladné. Podle mého názoru, lepší než v případě Continentalach Conti Winter Contact nebo Michelin Alpin A4. Bohužel jsem neměl možnost zkontrolovat brzdnou schopnost na ledě, ale mám podezření, že je podobná jako u pneumatik, které jsem se zmínil - vzhledem k tomu, že Nokian je směs gumy s podobnou měkkostí. Asymetrický tvar pneumatik dává hodně při jízdě na mokré vozovce a dokonce i při rychlé jízdě byl efekt aquaplanningu velmi malý. Jestli životnost pneumatik bude dost dobrá pro Více > moje potřeby, určitě kupuji znovu. Vřele doporučuji tento model ostatním.
 • Mirek Váza 4,7 111150

  Nokian WR A3

  Jsem velmi překvapen, kvalitní pneumatiky v porovnání s nízkou cenou. Co mě překvapilo je, že tato pneumatika je velmi, velmi tichá jako ty letní. Jezdil jsem na mnoho zimních pneumatikách (Pirelli, Goodyear, Frigo2, Michellin), ale Nokian WR A3 se mi zdá být nejlepší ze všech. Velmi tichý, velmi laciný a všiml jsem si, že měl nejnižší spotřebu paliva. Poslední dobou jsem předtím jezdil na Michelin Alpen a to se ukázalo být nejhorší ze všeho, co jsem měl. Velmi hlasité a během třetí zimy při teplotě plus 5 stupňů se dostávaly do smyku jako když by bruslily. Všechny předchozí pneumatiky byly velmi hlučné, ale tyto Nokiany se ukázaly být tišší než nové letní pneumatiky, které jsem nedávno Více > koupil (Goodyear EffectiveGrip) . Dobré výkony, opravdu vřele doporučuji.
Najděte si své pneumatiky Nokian